Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Plus, Promocje, Top7-W Plusie sześć miesięcy za darmo

W Plusie sześć miesięcy za darmo

Plus wprowadza nowe odsłony ofert z abonamentem przez pół roku za darmo. Nowe promocje obejmują oferty głosowe i Internet, a warunkiem skorzystania z nich jest wybór abonamentu od 50 zł miesięcznie w ofertach dla klientów indywidulanych i od 40 zł netto miesięcznie w ofercie dla małych firm SOHO.

Promocje z abonamentem przez sześć miesięcy za darmo dostępne są dla klientów indywidulanych oraz małych firm SOHO, przy czym w przypadku ofert głosowych dotyczą klientów przenoszących numer do sieci Plus. Promocję można połączyć z Programem smartDOM lub smartFIRMA i skorzystać z dodatkowego rabatu 10 zł.

plus 6mc2

Promocje z abonamentem w Plusie przez sześć miesięcy za darmo:

  • Plus Abonament – oferta jest od 1 sierpnia dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży dla klientów przenoszących numer do sieci Plus dla abonamentów od 50 zł miesięcznie z e-fakturą.
  • Plus Abonament dla ofert wielosimowych (Duet, Rodzina i Rodzina+) – od 1 sierpnia promocja jest dostępna w dwóch najwyższych abonamentach dla klientów przenoszących numer, przy czym benefit jest dostępny tylko dla pierwszej karty SIM.
  • Plus dla Firm – oferta będzie dostępna od 20 sierpnia i dotyczy klientów przenoszących numer, którzy wybiorą abonament od 40 zł netto miesięcznie z e-fakturą.
  • Plus Internet LTE – promocja będzie dostępna od 20 sierpnia i dotyczy nowych klientów i ofert zarówno w wersji ze sprzętem, jak i Tylko SIM, z abonamentem od 50 zł miesięcznie z e-fakturą.
  • Plus Internet dla Firm – oferta dla nowych klientów przy wyborze abonamentu od 40 zł netto miesięcznie z e-fakturą i będzie dostępna od 20 sierpnia w wersji ze sprzętem oraz Tylko SIM.

 

Więcej informacji na www.plus.plAutor |2018-08-16T16:03:56+02:0016 sierpnia 2018 16:03|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Top7|Tagi: |1 komentarz

1 komenarz

  1. Bartek Góreczka 27 sierpnia 2018 w 09:17 - Odpowiedz

    a potem opłaty nie z tej ziemi! ja podziękuje… wyleczyłem się już ;/ teraz jestem w Virgin Mobile, płace za abonament jedynie 19zł miesięcznie, dodatkowo mam pakiet Luxmed i jestem bardzo zadowolony

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.