Jesteś tutaj:--, Top7-TP-Link Archer C4000 – router dla tych którzy nie uznają żadnych kompromisów

TP-Link Archer C4000 – router dla tych którzy nie uznają żadnych kompromisów

Archer C4000 to trzypasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy MU-MIMO, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. To rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią wydajność sieci.

Archer C4000 wykorzystuje technologię NitroQAM, oferując łączną przepustowość do 4000Mb/s w trzech pasmach transmisji (750Mb/s w paśmie 2,4GHz oraz po 1625Mb/s w obu pasmach 5Ghz). Gwarantuje to szybkie i stabilne połączenia, umożliwiające np. niezakłóconą rozgrywkę w gry online oraz streaming wideo w 4K na wielu urządzeniach jednocześnie, beż żadnych zakłóceń. Wykorzystując technologię Smart Connect, router automatycznie wybiera najlepsze pasmo dla każdego sprzętu połączonego z siecią. Stałą siłę sygnału w każdym zakamarku domu zapewnia 6 anten zewnętrznych wspieranych technologią Range Boost. Archer C4000 wykorzystuje Beamforming, który umożliwia zlokalizowanie łączących się do routera urządzeń, a następnie zwiększenie siły sygnału nadawanego w ich kierunku, zapewniając najwyższą wydajność i stabilność połączeń. Dodatkowo wydajność komunikacji zwiększa technologia MU-MIMO 3X3, która wysyła pakiety danych do trzech urządzeń w tym samym czasie.

2

TP-Link Archer C4000

Archer C4000 został wyposażony w jeden gigabitowy port WAN oraz cztery gigabitowe porty LAN, które gwarantują niezwykle szybkie połączenia przewodowe. Funkcja agregacji łączy może podwoić te prędkości, pozwalając na uzyskanie  aż 2Gb/s.

Nad wszystkimi czuwa mocny, 64-bitowy czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,8Ghz, który jest dodatkowo wspierany przez trzy procesory pomocnicze – tak, aby połączenia mogły bezustannie osiągać najwyższe prędkości.

3

TP-Link Archer C4000

System HomeCare z wbudowanym antywirusem od TrendMicro ochroni domową sieć przed cyberatakami. Rodzice z pewnością docenią funkcję kontroli rodzicielskiej, która umożliwia blokadę dostępu do wybranych zasobów sieciowych i treści w Internecie. Wystarczy ustawić listy adresów URL dostępnych lub zablokowanych z poziomu danej sieci, by zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych domowników. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby za pomocą harmonogramu określić także pory dostępu dla poszczególnych urządzeń łączących się z siecią.

Korzystając z funkcji QoS (Quality of Service) można przydzielić pasma określonym urządzeniom i usługom, aby móc wykorzystać w pełni ich możliwości. Ustalanie priorytetów dla takich działań jak streaming, granie, rozmowy wideo czy zwykłe surfowanie po sieci jest szybkie i proste.

Specyfikacja techniczna urządzenia dostępna jest na stronie TP-Link.

Router Archer C4000 objęty zostały 3-letnią gwarancją.

źródło: TP-LinkAutor |2018-08-28T14:09:12+02:0028 sierpnia 2018 14:09|Kategorie: Newsy, Top7|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. bankero 29 sierpnia 2018 w 13:24 - Odpowiedz

    R7800 od Netgear, czyli już taki router, który pozwala wyciągnąć maxa z połączenia.
    Wiadomo – to już wyższy wydatek, który ma sens jedynie wtedy, gdy chcecie podzielić mocne łącze.
    Jeśli nie wykorzystacie jego możliwości, to po co on wam?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.