Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Top7-T-Bull zadebiutował na głównym parkiecie GPW

T-Bull zadebiutował na głównym parkiecie GPW

T-Bull, studio specjalizujące się w produkcji gier na urządzenia mobilne, zadebiutowało na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

Studio, które w alternatywnym systemie obrotu NewConnect, obecne jest już od 2016 roku dołączyło do giełdowej ekstraklasy. W trakcie oficjalnej ceremonii, która rozpoczęła się o godzinie 9:00 rano, przedstawicie spółki, tj. Grzegorz Zwoliński – Prezes zarządu, Damian Fijałkowski – Członek zarządu oraz Radosław Łapczyński – Przewodniczący rady nadzorczej, dokonali oficjalnego uderzenia w dzwon, przypieczętowując tym samym ten znaczący kamień milowy.

– Debiut na głównym parkiecie GPW to dla nas niebywały sukces – mówi Grzegorz Zwoliński – Od wielu tygodni stale dążyliśmy do tego, aby się tutaj znaleźć. To efekt ugruntowanego planu biznesowego i ciężkiej pracy całego naszego zespołu. Pozwalamy sobie na chwilę głębokiego oddechu, ale nie zwalniamy tempa, nieprzerwanie walczymy o jak najlepsze wyniki – dodaje.

Pierwsze godziny obecności T-Bull S.A. na GPW wiązały się z nieznaczącym spadkiem akcji.

– Pierwsze godziny, czasem dni, to czas na aklimatyzację – komentuje Damian Fijałkowski – Jesteśmy pewni, że nasza oferta opiera się przede wszystkim na jakości – nasze produkty cieszą się stałym zainteresowaniem, co poparte jest rosnącą ilością ściągnięć. Ponadto, inwestujemy czas i wysiłki, aby nieprzerwanie aktualizować gry już wypuszczone, a także kontynuować pracę nad poszerzonym portfolio. Nie mamy wątpliwości, że dobre wyniki to tylko kwestia czasu. – dodaje.

II kwartał 2018 r. w T-Bull S.A.

Poparciem słów Damiana Fijałkowskiego, członka zarządu i współzałożyciela spółki, są wyniki finansowe opublikowane w raporcie za II kwartał 2018 r. Zgodnie z powyższym, spółka wypracowała 927,5 tys. zł zysku operacyjnego, 1,81 mln zł EBITDA (zysk operacyjny nieuwzględniający kosztu amortyzacji) i 725,2 tys. zł zysku netto, osiągając przy tym wysoką rentowność na wszystkich poziomach wyników. Suma bilansowa na dzień 30.06.2018 r. wyniosła 17,63 mln zł. 83% źródeł finansowania (sumy pasywów) stanowi kapitał własny.

Niezmiennie najpopularniejszym tytułami wrocławskiego dewelopera są Moto Rider GO oraz Top Speed . Tylko w lipcu pozycje zostały pobrane odpowiednio 3,3 miliona oraz 1,9 miliona razy. Ponadto, spółka cały czas prowadzi działania w dziedzinie badań i rozwoju, które dotyczą zwłaszcza opracowywania nowych systemów mechanik monetyzacyjnych. W tym roku na graczy czeka jeszcze kilka dużych premier, wśród których znajduje się Top Speed 2 na platformy Google Play i iOS oraz Idle Racing GO na STEAM. Spółka planuje też w najbliższym czasie ogłosić współpracę z dużym wydawcą na rynku chińskim, gdzie planuje wprowadzić swoje produkcje.

Historia studia

Historia T-Bull S.A. zaczęła się w 2010 roku, a powstała dzięki pasji i determinacji trzech entuzjastów i ekspertów w dziedzinie gier. Osiem lat temu firma urzędowała w małym mieszkaniu we Wrocławiu, dzisiaj spółka zatrudnia ponad 50 pracowników, a jej siedziba znajduje się w prestiżowym budynku Sky Tower w centrum miasta.  Na początku zeszłego roku firma zakomunikowała 200 milionów pobrań wszystkich swoich produktów. Dzisiaj ta liczba przekracza już 345 milionów. W swoim portfolio deweloper ma blisko 200 produkcji, a jego sukces kryje się w tym, że ich gry są tworzone przez graczy dla graczy.

źródło: T-Bull

Autor |2018-08-30T10:33:52+02:0030 sierpnia 2018 10:33|Kategorie: Finanse, Newsy, Rynek, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile