Jesteś tutaj:--, Top7-SteelSeries GameDAC i ulepszona seria słuchawek Arctis w sprzedaży

SteelSeries GameDAC i ulepszona seria słuchawek Arctis w sprzedaży

SteelSeries ogłosiło dziś start sprzedaży GameDAC, Digital Audio Converter, który od teraz współpracuje ze wszystkimi modelami słuchawek. Ogłoszono również ulepszenia serii słuchawek SteelSeries Arctis, w tym mikrofon ClearCast z certyfikatem Discord; przetworniki dźwięki S1; opaskę pałąka jak z gogli narciarskich i AirWeave, unikalny materiał na gąbkach słuchawek.

SteelSeries GameDAC

SteelSeries GameDAC 2

SteelSeries GameDAC  

SteelSeries GameDAC to DAC USB i wzmacniacz o jakości Hi-Fi, zaprojektowany z myślą o grach wideo. GameDAC zmienia każde PS4 i PC w wysokiej jakości źródło dźwięku poprzez omijanie niskiej jakości konwerterów w standardowych kontrolerach konsol, słuchawkach USB czy kartach dźwiękowych do PC.

GameDAC jest napędzany przez ESS Sabre z 121 decybelami (dB) dynamicznego zakresu i -115dB współczynnika zawartości harmonicznych + szumu (Total Harmonic Distortion + Noise, THD + N). Jako DAC z certyfikatem Hi-Res, oferuje dźwięk jakości Hi-Fi 96kHz/24-bit bez potrzeby down-samplingu. Chip ESS Sabre sprawia, że basy brzmią mocniej, efekty są bardziej uszczegółowione a pozycjonowanie dźwięku, dzięki wsparciu DTS Headphone:X 2.0, jeszcze precyzyjniejsze.

GameDAC został wyposażony w wyświetlacz OLED, dzięki któremu użytkownik może w szybki i intuicyjny sposób dostosować ustawienia słuchawek bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Oznacza to, że gracze PlayStation 4 będą mogli zarządzać korektorem graficznym, włączyć dźwięk przestrzenny, zmienić kolor podświetlenia i kontrolować balans funkcji ChatMix (dźwięk z gry i czat głosowy). Gracze pecetowi mogą skorzystać także z oprogramowania SteelSeries Engine, który pozwoli na jeszcze większe zmiany ustawień i personalizację urządzenia.

GameDAC jest już dostępny na stronie SteelSeries.com w cenie 149.99 €. https://steelseries.com/gaming-accessories/gamedac

Nowe Arctis 3, 5 i 7

Nowe Arctis 3, 5 i 7 posiadają najlepsze funkcje starszej wersji Arctis, w tym mikrofon ClearCast z certyfikatem Discord; przetworniki dźwięki S1; opaskę pałąka jak z gogli narciarskich i AirWeave, unikalny materiał na gąbkach słuchawek.

We wszystkich nowych modelach dodano piankę, aby zapewnić jeszcze większy komfort, zaś pałąk w Arctis 7 zmieniono tak, aby przypominał ten z serii Arctis Pro.

Oprócz estetycznych zmian, Arctis 5 i Arctis 7 otrzymają kilka usprawnień technicznych. Scena dźwiękowa została usprawniona, aby współgrać z rozbudowanymi niskimi tonami. Wspomniane modele będą również kompatybilne z systemem DTS Headphone: X v2.0. Osoby, które posiadają starszą wersję Arctis 5 i Arctis 7 poprzez oprogramowanie SteelSeries Engine również otrzymają usprawnienia jakości.

Nowe Arctis 3, 5 i 7 są już dostępne na stronie SteelSeries.com w cenie – w kolejności – 99.99 €, 129.99 € oraz 179.99 €. Więcej informacji o SteelSeries Arctis można znaleźć na https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis.

źródło: SteelSeries

Autor |2018-08-28T16:25:53+02:0028 sierpnia 2018 16:25|Kategorie: Newsy, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile