Jesteś tutaj:-, Muzyka, Newsy, Rozrywka, Sprzęt, Top7-IFA 2018: Sony SRS-XB501G

IFA 2018: Sony SRS-XB501G

Firma Sony wprowadza do oferty nowy głośnik SRS-XB501G o dużej mocy, przeznaczony dla osób kochających mocny bas i wspaniałą atmosferę podczas zabaw w gronie przyjaciół.

Głośnik XB501G jest stworzony do reprodukcji mocnego dźwięku. Satelitarne jednostki głośnikowe połączono ze zwiększającymi ciśnienie akustyczne subwooferami. W ograniczeniu wibracji i zakłóceń w dźwięku pomaga zaokrąglona obudowa. Potencjał technologii EXTRA BASS w pełni wykorzystuje cyfrowy procesor sygnału wytwarzający nasycony basem, mocny dźwięk.

SRS XB501G Water resistant Mid

SRS XB501G  

Tryb LIVE SOUND w głośniku XB501G sprawia, że utwory ulubionych wykonawców brzmią jak na koncercie. Do uzyskania takiego efektu przyczyniają się umieszczone pod kątem głośniki i cyfrowe przetwarzanie sygnału. Powstające dzięki nim rozległe, trójwymiarowe pole dźwiękowe zapewnia realistyczne wrażenie uczestnictwa w festiwalu.

Głośnik ma trwałą konstrukcję, odporną na wodę i zapylenie. Stopień ochrony IP65 oznacza, że bez obaw można postawić go przy basenie.[1] Wbudowany akumulator wystarcza na 16 godzin, nie ma więc ryzyka przedwczesnego zakończenia zabawy. Po podłączeniu przewodu USB Type-C głośnik umożliwia też ładowanie smartfona.

Głośnik XB501G jest wyposażony w uchwyt, łatwo go więc przenosić w domu i poza nim, bez względu na pogodę. Urządzenie można też zamontować na statywie. Dźwięk jest wówczas emitowany z większej wysokości, dzięki czemu z łatwością dociera do osób siedzących i stojących. Niepowtarzalne wrażenie współtworzy też stroboskop i świecące linie.

Elementem głośnika XB501G jest zawsze gotowy do pomocy, osobisty asystent Google. Wypowiadając odpowiednie polecenie, można więc wybrać ulubiony utwór, sprawdzić pogodę lub natężenie ruchu, a także sterować innymi domowymi urządzeniami smart.
Łącze Wi-Fi zapewnia z kolei dostęp do różnych serwisów muzycznych. Odtwarzana muzyka może także pochodzić ze smartfona podłączonego przy użyciu technologii BLUETOOTH lub NFC. W tym przypadku obsługę głośnika umożliwia aplikacja Sony | Music Centre. Działa ona nawet bez połączenia Wi-Fi.

Głośnik SRS-XB501G będzie oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i niebieskiej.

źródło: SonyAutor |2018-08-31T10:54:26+02:0031 sierpnia 2018 10:54|Kategorie: Gadżety, Muzyka, Newsy, Rozrywka, Sprzęt, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.