Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Orange, Promocje, Sprzęt, Telefony, Top7-Orange zmienia rynek telefonów bez abonamentu, teraz dla klientów na raty 0% (aktualizacja)

Orange zmienia rynek telefonów bez abonamentu, teraz dla klientów na raty 0% (aktualizacja)

Orange zaoferował swoim klientom telefony bez abonamentu, w ratach 0% (RRSO 0%). Z oferty mogą skorzystać klienci Orange, którzy mają podpisaną umowę na usługi mobilne. Smartfon można kupić w dowolnym momencie trwania umowy. Do wyboru jest ponad 70 urządzeń w bardzo konkurencyjnych cenach.

Od dzisiaj klienci Orange mogą kupić nowe urządzenia bez abonamentu w ratach 0%. W sprzedaży są dostępne nowoczesne smartfony w 20 ratach, bez opłaty na start, m.in. Samsung Galaxy A6 (49 zł/mc), Huawei P20 Lite (64 zł/mc), czy LG K11 (39,95 zł/mc); w sumie ponad 70 modeli.To rozwiązanie powinno zadowolić klientów, którzy stracili swój telefon, nie chcą czekać z zakupem nowego modelu do podpisania kolejnej umowy, potrzebują dodatkowego urządzenia lub zdecydują się dokupić telefon do posiadanej już karty SIM. Spłata rat odbywa się na to samo konto, gdzie klient posiada już inne usługi Orange. To oznacza brak dodatkowych formalności związanych z zakupem telefonu. Harmonogram spłaty rat zostanie dołączony do kolejnej faktury.

Smartfony i inne urządzenia są dostępne na stronie internetowej i w salonach Orange. Potwierdzeniem zakupu jest umowa sprzedaży, którą klient otrzyma przy odbiorze urządzenia. Przy zakupie online operator oferuje darmową dostawę.

Aktualizacja:

Poprosiliśmy Rzecznika, o wyjaśnienie kilku wątpliwości, na które zwracali w maila Czytelnicy do Redakcji.

„Zakup telefonu na raty 0% nie ma związku z abonamentem. Umowa na usługi mobilne Orange Polska może skończyć się przed upływem płatności ostatniej raty. Nie oznacza to przedłużenia umowy.
Orange Polska jest oficjalnym dystrybutorem, dlatego nasz klient może korzystać z promocji producenta typu np. odkup i cashback.” – powiedział nam Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

 

źródło: Orange

Regulamin: Regulamin zakupów w sklepie internetowym www.orange.pl



Autor |2018-09-27T13:03:50+00:0024 lipca 2018 16:40|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , , |12 komentarzy

12 komentarzy

  1. Rog 24 lipca 2018 w 12:50 - Odpowiedz

    Link prowadzi do 404

  2. Rog 24 lipca 2018 w 12:52 - Odpowiedz

    W zasadzie to do 403, Orange chyba jeszcze coś majstruje z ta częścią serwisu bo z ich głównej tez nie działa. To takie typowe u nich 😀

  3. Kan 24 lipca 2018 w 13:55 - Odpowiedz

    teraz sprawdzałem i działa. Może to faktycznie przejściowe problemy Orange. Dziękuję za informację. Pozdrawiam Andrzej

  4. Lenka 24 lipca 2018 w 14:41 - Odpowiedz

    A jak jest z posiadanym abo, przedłuża się o te 20 rat? Czy tę ceny też będą obejmować inne promocje np od Samsunga

  5. Rog 24 lipca 2018 w 17:32 - Odpowiedz

    Mnie chyba nie postrzegają jako potencjalnego klienta bo za kazdym razem a próbowałem od czasu kiedy dałem komentarz mam to samo:

    „Nie posiadasz uprawnień do wyświetlenia tej strony” – jak nie to nie ;P

  6. Kan 24 lipca 2018 w 20:14 - Odpowiedz

    Proszę spróbować jeszcze raz. Linki otwierają się na odrębnej stronie.

  7. Ola 24 lipca 2018 w 20:53 - Odpowiedz

    Czy to dotyczy jedynie użytkowników z abonamentem orange? Czy mogę wziąć u nich telefon na te raty mając usługę na kartę czyli taryfę furii?

  8. Bija 24 lipca 2018 w 21:45 - Odpowiedz

    Z regulaminu wynika że tylko dla abonentów. Ja już zamówiłam Samsunga cena według sklepów może nie aż tak konkurencyjna, ale bez dodatkowych kosztów warto

  9. Tomasz 25 lipca 2018 w 08:23 - Odpowiedz

    co za różnica, jak te telefony można taniej kupić w normalnych sklepach? Redmi 5a w orange – 459zł to samo w proline 419

  10. Janek 25 lipca 2018 w 08:33 - Odpowiedz

    Primo – w Orange kupujesz na bezpłatne raty 0% i nic one nie kosztują, a nie płacisz całej kwoty od razu. A po drugie primo – nie warto kupować elektroniki w tych dziwnych sklepach jak Proline, Bestcena, które dystrybucję mają z Chin lub z innych krajów i często te towary nie są objęte unijną gwarancją, a w dodatku sklepy te unikają wystawiania faktur, a na wysyłkę trzeba też nieraz czekać. Wolę sprawdzone źródła nabywania towaru.

  11. Janek 25 lipca 2018 w 08:34 - Odpowiedz

    @Tomasz: Po trzecie primo – niektóre modele są znacznie tańsze niż w oficjalnej dystrybucji.

  12. Rog 25 lipca 2018 w 20:15 - Odpowiedz

    @Janek możesz podać jakie modele?

    BTW Udało mi się dostać do tej części serwisu Orange, mi niczego nie urwało od cen. Aby kupić urządzenie w cenie sklepowej (mimo że na raty) trzeba być abonentem to nie jest jakiś drobiazg, w sklepie gdzie można kupić na raty przychodzi się „z ulicy” i nie wymaga się zawarcia umowy o świadczenie usług. Gdyby jeszcze ceny były troszkę atrakcyjne to byłby jakiś „chłyt”.
    Za P20 płacę im 59zł raty i jak chciałem sprawdzić ile jest w systemie rat w tej opcji – znowu nie działa teraz – serwis chwilowo niedostepny, pffff