Jesteś tutaj:-, Huawei, Newsy, Sprzęt, Telefony-Honor 7C za złotówkę – jednodniowa promocja w Allegro.pl

Honor 7C za złotówkę – jednodniowa promocja w Allegro.pl

Honor 7C z podwójnym aparatem, miękkim podświetleniem selfie, odblokowywaniem przez rozpoznawanie twarzy i odcisk palca oraz wytrzymałą baterią jest już dostępny w Polsce za mniej niż 850 zł. W środę (18 lipca) pierwszych 100 kupujących ten świetny smartfon w Oficjalnym sklepie Honor na Allegro zapłaci za niego jedynie złotówkę. Promocja będzie obowiązywała od godziny 12:00 do wyczerpania zapasów.

Honor 7C

Chwytaj chwile z podwójnym aparatem

Honor 7C wyposażono w podwójny tylny aparat 13 + 2 MP, który uchwyci obraz w wysokiej rozdzielczości. Taki aparat to rzadkość wśród budżetowych smartfonów. Korzystając z niego możesz cieszyć się efektem bokeh (rozmycia tła) przy zdjęciach portretowych. Przedni aparat 8MP z oświetleniem do selfie, sprawi, że nawet zdjęcia robione nocą będą wyglądać lepiej niż kiedykolwiek.

Honor 7C Small

Honor 7C

Funkcje wprost z flagowca

Nowy telefon odblokujesz odciskiem palca i przez rozpoznawanie twarzy (Face Unlock). Ta druga z wymienionych funkcji, to nowa technologia dotychczas zarezerwowana dla smartfonów z wyższej półki. Teraz odblokujesz swój telefon w mgnieniu oka, nie odrywając rąk od wykonywanej właśnie czynności. Honor 7C z pełnowymiarowym ekranem o przekątnej 5,99 cala o proporcjach 18:9 gwarantuje przyjemność z oglądania filmów i grania.

Pamięć

Honor 7C jest wyposażony w slot na dwie karty SIM i kartę SD. Umożliwia to korzystanie z dwóch kart SIM, a jednocześnie zwiększenie pamięci na zdjęcia i dane o 256GM poprzez włożenie karty micro SD.

Honor 7C Black

Honor 7C Black

Więcej rozrywki i płynność działania

Honor 7C ma ośmiordzeniowy procesor 1,8 GHz, najnowszy system Android 8.0 z nakładką EMUI 8.0 zapewniającą większą wydajność w wielozadaniowym środowisku. Bateria o standardowej pojemności 3000mAh gwarantuje pracę przez cały dzień. Smartfon o wygładzonych brzegach kompaktowej obudowy (7,8 mm) jest poręczny i elegancki.

Ceny i kolory

Honor 7C 32 + 3GB standardowo kosztuje poniżej 850 zł, w promocji Allegro.pl – 1 zł. W ramach promocji telefon jest dostępny w kolorze czarnym.

źródło: Honor



Autor |2018-07-17T11:37:57+02:0017 lipca 2018 11:37|Kategorie: Android, Huawei, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , |27 komentarzy

27 komentarzy

  1. Marcin 17 lipca 2018 w 15:59 - Odpowiedz

    W srode od godziny 12 czy od polnocy z wtorku na srode?

  2. Bodzio 17 lipca 2018 w 20:21 - Odpowiedz

    Przecież serwery Allegro tego nie wytrzymają !!!

  3. michal 18 lipca 2018 w 12:05 - Odpowiedz

    serwery juz padly heheh

  4. Michał 18 lipca 2018 w 12:06 - Odpowiedz

    Ściema od 11:55 nie mogłem się zalogować, pomimo, że mam zainstalowany na komórce sklep. Wylogowywało mnie 2 razy. o 12:04 udało się zalogować i info, że serwis jest niedostępny.

    Więc serwery padły, nie wytrzymały takiego oblężenia.

    Ktoś kupił za 1 zł ?? 🙂

  5. zuza 18 lipca 2018 w 12:07 - Odpowiedz

    od 12 nic nie działa allegro padło 😉

  6. elo 18 lipca 2018 w 12:07 - Odpowiedz

    wyjebalo im serwery ja pierdole

  7. michal 18 lipca 2018 w 12:08 - Odpowiedz

    juz telefony sie rozeszly hest 12.08

  8. zuza 18 lipca 2018 w 12:10 - Odpowiedz

    Pewnie zakupów dokonali pracownicy Allegro 😉

  9. Monika 18 lipca 2018 w 12:17 - Odpowiedz

    Jak telefony zostaną kupione to niezła ściama. Serwery padły przed 12.
    Ciekawe co teraz

  10. mk 18 lipca 2018 w 12:19 - Odpowiedz

    Skoro serwery padły już przed 12… to niby kto kupił te telefonu? „Brawo” Allegro.

  11. elo 18 lipca 2018 w 12:21 - Odpowiedz

    komus sie udalo??

  12. Zygfryd 18 lipca 2018 w 12:22 - Odpowiedz

    dokładnie tak. Akcja ustawiona, dostęp celowo zablokowany dla IP spoza listy dozwolonej.
    Dużo szumu wokół reklamy ale bądź co badź pozostała ANTYREKLAMA. Honor lubiłem już przestałem…

  13. mati 18 lipca 2018 w 12:23 - Odpowiedz

    ściema nie warto czasu marnowac

  14. Kan 18 lipca 2018 w 12:23 - Odpowiedz

    Smartfon Honor 7c Fullview DualSim 3GB/32GB czarny
    od Oficjalny sklep Honor
    -99% 849,00 zł
    1,00 zł
    544 osoby kupiły 610 sztuk

  15. mati 18 lipca 2018 w 12:24 - Odpowiedz

    daj linka

  16. Marcin 18 lipca 2018 w 12:24 - Odpowiedz

    Ściema totalna. Przed 12.00 serwery zablokowane, a tu nagle wszystko sprzedane.
    Też myślałem nad zmianą telefonów na Honor, ale na pewno tego nie zrobię o będę odradzał innym.

  17. Mon 18 lipca 2018 w 12:27 - Odpowiedz

    Wcale oferty od nich na allegro nie bylo

  18. Ta sama. 18 lipca 2018 w 12:30 - Odpowiedz

    Odświeżania co sekunda. Nawet kiedy padły serwery. Nie było żadnej oferty sprzedażowej wystawionej. Albo allegro kupilo wszystko albo honor reklama puścili i sprzedali tylko w swoim rejonie osób.

  19. Bruce 18 lipca 2018 w 12:44 - Odpowiedz

    dokładnie tak… strona była zablokowana potem raptem 544 osoby kupiły…ściema….

  20. zuza 18 lipca 2018 w 12:45 - Odpowiedz

    Ale jak 544 osoby jak było tylko 100szt po zecie?/?
    oj nie ładnie to nie Honor

  21. AleJaja 18 lipca 2018 w 12:50 - Odpowiedz

    nie no…jaja sobie firma zrobiła…HONOR to tylko z nazwy…. reszta ściema i badziewie…