Jesteś tutaj:-, BlackBerry, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7-BlackBerry KEY2 – ma dziś swoją premierę w Polsce w cenie 2999 PLN

BlackBerry KEY2 – ma dziś swoją premierę w Polsce w cenie 2999 PLN

Nowy smartfon BlackBerry łączy w sobie kultowe funkcje urządzeń BlackBerry z nowymi elementami, takimi jak podwójna kamera, bardziej inteligentna klawiatura i ulepszona kontrola prywatności.

Najnowszy model Blackberry ma dziś swoją premierę w Polsce. Od dziś, całkowicie nowy BlackBerry KEY2 będzie dostępny w sklepach sieci Euro i u sprzedawców CCS. Ten nowy smartfon BlackBerry, wyposażony w kultową fizyczną klawiaturę i systemy bezpieczeństwa i prywatności BlackBerry Limited, oferuje w tym modelu szereg zupełnie nowych funkcji. BlackBerry KEY2 jest obsługiwany systemem operacyjnym Android 8.1 Oreo i jest pierwszym w historii smartfonem BlackBerry wyposażonym w podwójny aparat. Ten model to również premiera Speed Key, uniwersalnego skrótu klawiszowego, który umożliwia natychmiastowy dostęp do najczęściej używanych aplikacji, kontaktów i funkcji, z dowolnego miejsca na urządzeniu, w każdym momencie.

Od dziś BlackBerry KEY2 jest również dostępny w salonach PLAY zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.
BlackBerry KEY2 w kolorze czarnym są już dostępne w zalecanej cenie detalicznej 2999 PLN z podatkiem VAT.

Chociaż istnieje wiele różnych smartfonów, spośród których konsumenci mogą wybierać, większość z nich nie różni się zasadniczo od siebie i oferują bardzo podobne doświadczenia” powiedział Alain Lejeune, starszy wiceprezes zarządu, TCL Communication i prezes BlackBerry Mobile. „Wprowadzając na rynek BlackBerry KEY2, stworzyliśmy wyróżniający się smartfon, który posiada wszystkie cechy, które uczyniły urządzenia BlackBerry kultowymi, wprowadzając jednocześnie nowe innowacje i elementy, które sprawiają, że jest to jedno z najlepszych urządzeń zapewniających bezpieczeństwo i prywatność, ale również najbardziej zaawansowany z istniejących smartfonów BlackBerry”.

Telefony BlackBerry to najbezpieczniejsze smartfony z systemem Android na świecie. Projektujemy je z myślą o bezpieczeństwie od wewnątrz i jesteśmy dumni, że możemy współpracować z TCL Communication wprowadzając na rynek nowy model BlackBerry KEY2,” powiedział Alex Thurber, starszy wiceprezes zarządu i dyrektor generalny Mobility Solutions w BlackBerry.
BlackBerry od dziesięcioleci doskonali nasze podejście do bezpieczeństwa mobilnego i niezmiernie cieszy nas, że ten nowy, oryginalny i nowoczesny smartfon BlackBerry jest dostępny dla naszych fanów na całym świecie”.

źródło: TCL Communication

Czytaj tez: BlackBerry KEY2 – Android 8.1 Oreo i podwójny aparat od 649 EUROAutor |2018-07-31T16:39:08+01:0026 lipca 2018 10:11|Kategorie: Android, BlackBerry, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.