Jesteś tutaj:-, Nawigacja, Newsy, Top7-AutoMapa Android 5.1 już jest w Google Play

AutoMapa Android 5.1 już jest w Google Play

AutoMapa opublikowała nową wersję najpopularniejszej nawigacji dla systemu Android. Zmiany obejmują m.in:

  • nowy wygląd interfejsu użytkownika z możliwością zmiany jego kolorów,
  • nową kolorystykę map,
  • funkcję „Nawigowanie z wygaszonym ekranem”,
  • usprawnienia w wyszukiwaniu głosowym.

 

Uruchamiając AutoMapę 5.1 użytkownicy od razu zauważą odświeżony wygląd interfejsu. Główny ekran nawigacji jest jeszcze bardziej przejrzysty i posiada możliwość personalizacji. Oprócz znanej do tej pory zmiany kolorystyki mapy w trybach dziennym i nocnym, AutoMapa pozwala wybrać kolor paneli na głównym ekranie i dopasować wygląd aplikacji do swoich preferencji.

Wraz z nowym interfejsem, AutoMapa wprowadza odświeżone palety kolorystyczne map dopasowane do ekranu głównego. Użytkownicy mogą wybrać jedną z sześciu wersji kolorystycznych mapy i spersonalizować aplikację zarówno dla trybu dziennego, jak i nocnego.

Jedną z kluczowych kwestii we współczesnych telefonach komórkowych jest żywotność baterii. Aby wydłużyć jej pracę przy włączonej nawigacji producenci AutoMapy opracowali nową funkcję: „Nawigowanie z wygaszonym ekranem”. Dzięki niej ekran urządzenia jest wygaszany, gdy droga prowadzi prosto, a wybudzany przed kolejnym manewrem. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne w trasie i w znacznym stopniu wydłuża czas pracy urządzenia na baterii. Użytkownik ma możliwość doraźnego wybudzenia ekranu poprzez jego dotknięcie.

Wraz z pojawieniem się AutoMapy 5 użytkownicy otrzymali możliwość głosowej obsługi nawigacji. Najnowsza wersja AutoMapy posiada wiele usprawnień w zakresie rozpoznawania mowy, co pozwala na jeszcze precyzyjniejszą obsługę wybieranych adresów.

Pełna lista zmian i nowości znajduje się tradycyjnie na naszych stronach internetowych. AutoMapa Android 5.1 dostępna jest pod adresem: www.AutoMapa.pl/GooglePlay

Autor |2018-07-10T13:15:04+02:0010 lipca 2018 13:15|Kategorie: Inne, Nawigacja, Newsy, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.