Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7-Allview Soul X5 Pro – nowy interfejs UI 3.0 oraz funkcje AI

Allview Soul X5 Pro – nowy interfejs UI 3.0 oraz funkcje AI

W czerwcu, Allview, Europejska marka smartfonów i tabletów, zaprezentuje nowy, nowoczesny interfejs użytkownika, skrojony na miarę najnowszych trendów rynkowych oraz potrzeb klientów. Allview Soul X5 Pro z nacięciem czy bez?

Dla przyjemniejszych doświadczeń korzystania ze smartfonu, wprowadzono użycie prostych gestów zastępujących klasyczny pasek nawigacji oraz sprawiających, że korzystanie z urządzenia staje się jeszcze łatwiejsze, a obszar wyświetlacza zauważalnie większy. Użytkownicy, którzy nie chcą korzystać z funkcji wycięcia ekranu (tzw. Notch), mogą użyć opcji „Zmień obszar wyświetlania” za pomocą samego gestu, zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej urządzenia.

Dzięki wykorzystaniu inteligentnego rdzenia NeuroPilot smartfon Soul X5 Pro posiada funkcje sztucznej inteligencji, co sprawia, że doświadczenia z użytkowania stają się jeszcze lepsze i dopasowane do każdego użytkownika. Nowy interfejs dostarcza użytkownikom możliwości dostępu do głównego menu i wszystkich funkcji telefonu używając wyłącznie tylko jednej ręki.

Aby usprawnić obsługę za pomocą jednej ręki lub nawet tylko palca, nowy interfejs użytkownika pozwoli Ci na dostęp do powiadomień i menu przeciągając palcem w dół, nawet od połowy ekranu. Nowy interfejs wprowadza również wiele ulepszeń, nowych funkcji, skrojonych na miarę dowolnego użytkownika. Oszałamiająca ergonomia usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających oraz jest oparta na szczegółowych analizach interakcji użytkownika z telefonem.

Użytkownik może uzyskać bezpośredni dostęp do zaszyfrowanych plików potwierdzając jedynie odcisk palca lub za pomocą gestu przesuwania dwoma palcami w takich aplikacjach jak kontakty, wiadomości, galeria, dokumenty itp.

źródło: AllviewAutor |2018-06-08T15:43:41+02:008 czerwca 2018 15:43|Kategorie: Android, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. Set 8 czerwca 2018 w 18:33 - Odpowiedz

  To wcięcie, to załamka

 2. Nika 9 czerwca 2018 w 21:09 - Odpowiedz

  A bez tej sztucznej inteligencji to nie można?

 3. Wiktor 11 czerwca 2018 w 10:14 - Odpowiedz

  Ta firma jeszcze coś sprzedaje w Polsce. Ja nie znam nikogo kto ma od nich telefon

 4. bartek 15 czerwca 2018 w 12:43 - Odpowiedz

  Wcięcie czy nie, podejrzewam, że ten model też będzie tak samo awaryjny jak poprzednie

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.