Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Tablety, Top7-Nvidia Shield TV – aktualizacja oprogramowania do Android 8.0 Oreo

Nvidia Shield TV – aktualizacja oprogramowania do Android 8.0 Oreo

Firma NVIDIA informuje, że dziś rozpoczął się proces aktualizacji OTA wszystkich urządzeń SHIELD TV (SHIELD Experience Upgrade 7.0), które oparte jest na systemie Android 8.0 (Oreo).

Nowa wersja oprogramowania wprowadza zupełnie nowy ekran główny, który po raz pierwszy w historii urządzeń do strumieniowania multimediów wyświetla ulubione programy telewizyjne, filmy, muzykę, gry i aplikacje na jednym ekranie.

NVIDIA SHIELD kanały

NVIDIA SHIELD kanały

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z kanałem TV, wideo na żądanie, czy zapisanym na urządzeniu filmem, nowy interfejs użytkownika ułatwia znalezienie materiału bez konieczności otwierania konkretnej aplikacji. Nowy ekran główny można łatwo dostosować do własnych potrzeb.

 • Ulubione aplikacje: sam wybierasz i porządkujesz aplikacje. Przytrzymaj przycisk Select (Wybierz) na ikonie aplikacji, aby ją przenieść. Aby uzyskać dostęp do wszystkich swoich aplikacji, przytrzymaj przycisk Home lub wybierz ikonę Apps.
 • Funkcja Play Next: kontynuuj od miejsca, w którym skończyłeś grę lub oglądanie swoich programów telewizyjnych i filmów. Aby dodać treści w opcji Play Next, przytrzymaj przycisk Select na wybranym materiale.
 • Kanały: sam wybierasz i porządkujesz kanały. Przejdź w lewo na kanale, aby go przenieść lub usunąć.

Więcej informacji na temat aktualizacji oprogramowania SHIELD Experience 7.0 znajduje się na stronie: https://shield.nvidia.pl/support/nvidia-shield-tv/release-notes/1

źródło: NVIDIAAutor |2018-05-25T06:58:49+01:0025 maja 2018 06:58|Kategorie: Android, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Tablety, Top7|Tagi: , , , , |6 komentarzy

6 komentarzy

 1. Jarek 12 czerwca 2018 w 17:14 - Odpowiedz

  Czy ktoś z polskich użytkowników bobral już aktualizację?

 2. Tomasz 19 czerwca 2018 w 14:50 - Odpowiedz

  U mnie jeszcze się nie pojawiła do pobrania.

 3. Jarek 27 czerwca 2018 w 21:07 - Odpowiedz

  Pobrałem i chętnie wróciłbym do poprzedniej wersji.

 4. Przemek 28 czerwca 2018 w 22:39 - Odpowiedz

  Po instalacji posypał się Netflix. Nie wyświetlały się grafiki filmów dopiero po najechaniu na czarny kwadrat pokazywał sie tytul- ciągle bez grafiki co strasznie utrudniało wyszukiwanie. Filmy długo się ładowały. Odinstalowałem aktualizacje Netflixa i teraz wcale nie działa… Chyba będę musial zresetowac całe urządzenie. Mam wrażenie, że pilot działa teraz lepiej wcześniej nie zawsze reagował od razu na przycinanie pomimo nowych baterii.

 5. Przemek 28 czerwca 2018 w 22:43 - Odpowiedz

  I jeszcze jedna irytująca rzecz – zniknęła opcja ponownego uruchomienia urządzenia z pilota . Jest tylko tryb uśpienia- trzeba wyciągać wtyczkę jak za Polski Ludowej….

 6. Lukasz 28 czerwca 2018 w 23:52 - Odpowiedz

  Zrobiłem reset urządzenia bo nie chciała mi się zainstalować aktualizacja niby się instalowała ale po uruchomieniu urządzenia było bez zmian. Teraz nie mogę zainstalować systemu pisze: pobieranie nieudane. kliknij wstecz, a natępnie kontynuuj… Pobiera się około 1mb za mało. Mam wersje Pro.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.