Jesteś tutaj:-, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7, Voip-Plantronics Manager PRO v3.11 rozszerzony o wersję na iOS i Android

Plantronics Manager PRO v3.11 rozszerzony o wersję na iOS i Android

Menadżerowie IT mogą teraz w jeszcze prostszy sposób monitorować, raportować i zarządzać systemem urządzeń do komunikacji, poprawiając doświadczenie użytkownika. Plantronics ogłosił rozszerzenie funkcjonalności swojego oprogramowania SaaS o  Plantronics Manager Pro v3.11 na urządzenia z iOS i Androidem

Plantronics, pionier w dziedzinie produktów audio i lider na rynku technologii komunikacyjnej, ogłosił rozszerzenie funkcjonalności swojego oprogramowania SaaS o wgląd w słuchawki Plantronics UC połączone z urządzeniami działającymi w oparciu o iOS i Androida w ramach usługi Plantronics Manager Pro v3.11. Dostęp jest możliwy dzięki aplikacji mobilnej Plantronics Hub. Daje to kierownikom działów IT możliwość monitorowania i zbierania cennych informacji na temat użytkowania całej linii biznesowych słuchawek Plantronics, niezależnie od tego, czy są podłączone do komputera, tabletu czy telefonu komórkowego.

Ponad 53% organizacji wyraziło zainteresowanie diagnostyką, która umożliwi kierownikom IT poznanie perspektywy użytkownika sprzętu do komunikacji głosowej, a ponad 35% firm w coraz większym zakresie wdraża komunikację zunifikowaną (UC).” – powiedział Irwin Lazar, Vice President and Research Director w firmie Nemertes Research – „W tej sytuacji szczególnie ważne jest zapewnienie działom IT i kierownictwu rozwiązań, które pomogą im uzyskiwać potrzebne statystyki i aktywny wgląd w cały system komunikacji firmy.

Plantronics Manager Pro to usługa SaaS stworzona do zarządzania urządzeniami do komunikacji marki Plantronics. Dzięki łatwym w użyciu narzędziom dostawcy usług IT oraz ich partnerzy mogą proaktywnie zarządzać wszystkimi słuchawkami Plantronics wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie, zapewniając najlepsze możliwe doświadczenie użytkownika oraz aktywny wgląd. Plantronics Manager Pro jest dostępny u autoryzowanych resellerów Plantronics w większości krajów na całym świecie.

Plantronics Manager Pro v3.11 – nowe funkcje:

  • Możliwość monitorowania i wglądu w całą linię biznesowych urządzeń do komunikacji głosowej marki Plantronics, w tym wszystkich słuchawek podłączonych do komputerów z oprogramowaniem Mac OS i Windows oraz urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS.
  • Dostęp przez interfejs Northbound API do bazy danych Plantronics Manager Pro. Oznacza to, że korzystanie z usługi jest teraz prostsze niż kiedykolwiek dla klientów, deweloperów i partnerów, którzy chcą osadzić dane w istniejącej firmowej aplikacji lub stworzyć nową usługę.
  • Usprawnione raporty. Moduł Asset Management and Adoption zawiera wszystkie raporty, które mogą być potrzebne profesjonalistom IT do zaplanowania, wdrożenia i utrzymania systemu komunikacji zunifikowanej.

Dla działów IT możliwość pozyskania wartościowych informacji ze wszystkich wykorzystywanych w firmie urządzeń, również tych mobilnych połączonych ze słuchawkami Plantronics UC, to zupełnie nowa jakość” – powiedział Tom Wesselman, Vice President and General Manager, Software, Plantronics. – „Teraz dział IT uzyskuje pełny wgląd we wszystkie dane, co daje do ręki informacje, które pozwalają na podejmowanie znacznie bardziej świadomych decyzji opartych o pełną wiedzę”.

O Plantronics Manager Pro

Nowoczesne systemy do komunikacji i współpracy powstają w oparciu o otwarte systemy operacyjne i regularnie aktualizowane platformy softfonowe. Aby dostarczyć najwyższej jakość usługi należy aktualizować również ustawienia i oprogramowanie współpracujących z nimi urządzeń. Przy setkach a nawet tysiącach słuchawek czuwanie nad aktualizacjami ustawień zaczyna już stanowić wyzwanie. Zaniedbanie tej kwestii może jednak prowadzić do obniżenia jakości. Plantronics Manager Pro to usługa SaaS dostępna w formie subskrypcji, która pozwala działom IT lub dostawcom usług na konfigurację ustawień, aktualizację oprogramowania i oprogramowania sprzętowego urządzeń do komunikacji głosowej, analizę jakości połączeń oraz utrzymanie odpowiednich standardów.

Architektura chmurowa wykorzystuje oprogramowanie Plantronics Hub na urządzeniu jako przekaźnik. Do chmury klienta można dostać się z przeglądarki internetowej. Umożliwia to kierownikom IT i ich partnerom zarządzanie bazą słuchawek z poziomu jednego interfejsu.

Manager Pro oferuje narzędzia do raportowania w formie trzech modułów analitycznych. Należą do nich:

  • Asset Management and Adoption – do zarządzania posiadanymi słuchawkami, aktualizowania oprogramowania sprzętowego, planowania i wdrażania zunifikowanej komunikacji i współpracy (UCC)
  • Call Quality and Analytics – do poprawiania jakości rozmów i rozwiązywania problemów
  • Health and Safety – do utrzymywania natężenia dźwięku na dopuszczalnym poziomie i monitorowania go

Ceny i dostępność

Usługa Plantronics Manager Pro jest dostępna w 143 krajach w formie abonamentu na rok lub na 3 lata dostarczanego przez autoryzowanych resellerów Plantronics.

źródło: PlantronicsAutor |2018-05-17T08:27:17+02:0017 maja 2018 08:25|Kategorie: Inne, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7, Voip|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.