Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Telefony-Naprawa w serwisie Acer? Masz 97% szans, że zostanie wykonana w 5 dni

Naprawa w serwisie Acer? Masz 97% szans, że zostanie wykonana w 5 dni

W pierwszym kwartale 2018 roku średnia ocena pracy serwisu wyniosła 84%. Składa się na nią łatwość kontaktu, wiedza i uprzejmość konsultanta, usługi kurierskie, jakość zniwelowania usterek i jakość produktu. Ponad 97% napraw zostało wykonanych w ciągu 5 dni. To podtrzymanie wysokiego standardu usług i przede wszystkim szybkości pracy techników.

Monitoring poziomu satysfakcji klientów jest prowadzony przez zewnętrzną firmę. Weryfikacji poddaje się takie elementy realizacji usług jak:
  •  czas wykonania naprawy,
  • średni czas oczekiwania na połączenia z infolinią (AQT),
  • ocena pracy serwisu,
  • ocena usług kurierskich,
  •  poziom zadowolenia klienta z usług serwisu.

Priorytety serwisu? Jakość i jak najszybszy powrót sprzętu

W styczniu i lutym 97% urządzeń wróciło do właścicieli w ciągu 5 dni. W marcu ten wynik wyniósł 98%. Klienci najlepiej oceniali pracę serwisu w styczniu, ponieważ wyniosła ona 90%, natomiast w lutym i marcu 81%.

W całym pierwszym kwartale 2018 roku na połączenie z konsultantem oczekiwało się średnio przez 58 sekund, a ponad 97% napraw zostało wykonanych w trakcie 5 dni. Średnia ocena pracy serwisu, czyli łatwość kontaktu, wiedza i uprzejmość, usługi kurierskie, jakość naprawy i jakość produktu wyniosły 84%. To podtrzymanie wysokich wyników serwisu z całego 2017 roku.

Serwis Premium dla serii Swift, Spin i Predator oraz gwarancja niezawodności

Obecnie trwająca promocja oferuje gwarancję naprawy w door-to-door w 5 dni albo zwrot 100% wartości zakupu. Objęte są nią modele z serii Swift i Spin oraz modele z serii Predator.

Ponadto, zakup produktu Acer z serii professional i spełnienie warunków promocji , pozwala na skorzystanie z oferty gwarancji niezawodności. W ramach tej akcji użytkownik otrzyma zwrot  100% wartości zakupu, jeśli w ciągu pierwszego roku wystąpi usterka wymagająca naprawy gwarancyjnej.

Szczegóły, lista produktów objętych gwarancją niezawodności i regulamin promocji znajdują się na: acer.pl/support

źródło: Acer


Autor |2018-05-18T10:29:57+02:0018 maja 2018 10:29|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.