Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Rozrywka-Star Conflict wprowadza fabularyzowaną kampanię „Journey”

Star Conflict wprowadza fabularyzowaną kampanię „Journey”

Star Conflict, kosmiczne MMO akcji, poszerza się o fabularyzowany dodatek „Journey”. Nowa podróż to nie tylko cała paleta nowych misji i statków, ale także przebudowany system osiągania postępów w grze. 

StarGem oraz Gaijin Entertainment prezentują aktualizację „Journey” („Podróż”) do Star Conflict, kosmicznego MMO akcji. Gra doczekała się dużej zmiany w systemie postępów. Gracze mają możliwość zdobywania punktów doświadczenia oraz odblokowywania nowego wyposażenia biorąc udział w kampanii fabularnej. Aktualizacja wspomoże początkujących graczy, stopniowo wprowadzając ich w zagadnienia związane z walczącymi przeciw sobie frakcjami, różnymi rodzajami statków i coraz bardziej skomplikowanymi strategiami walki. Doświadczeni piloci będą mieli okazję podjąć wyzwania w najdalszych zakątkach kosmosu.

StarConflict Progression

StarConflict Progression

Kosmiczna zagadka

Podróż tysięcy lat świetlnych, w którą wybiorą się gracze Star Conflict rozpoczyna się w Zjednoczonym Centrum Najemników. Tam kosmiczni piloci dołączają do elitarnej grupy zwiadowców wysłanych z misją odnalezienia zaginionej floty Korporacji Ellydium. Wraz z szukaniem kolejnych poszlak mogących wskazać w jaki sposób ogromna flota potężnego konglomeratu zniknęła bez śladu, gracze zagłębiają się w nieznane. W trakcie kolejnych misji nieuniknione okażą się spotkania z frakcjami uniwersum Star Conflict, a więc i starcia z coraz silniejszymi przeciwnikami. Kluczem do sukcesu jest ciągła rozbudowa floty o nowe statki i wsparcie lojalnych sojuszników, bez których rozwiązanie tajemnicy zaginięcia oddziałów Ellydium może okazać się niemożliwe.

StarConflict Excavation Site 6

StarConflict Excavation Site

Więcej nowości

Poza nowym trybem kampanii, aktualizacja „Journey” dodaje do gry nowe statki. Myśliwiec „Wolfhound” ma możliwość zwiększenia siły ataku w przypadku znacznego uszkodzenia kadłuba. Z kolei niszczyciel „Granit” potrafi osłonić się zarówno przed obrażeniami, jak i atakami hakerów za pomocą tarczy „Anty-sabotaż 2.1”, chroniącej statek przed zdalnym przejęciem.

Poszerzeniu uległo również uniwersum Star Conflict. Nowa aktualizacja wprowadza dwa sektory: PB #42 oraz Stanowisko Wykopalisk #6. Pierwszy znajduje się tuż nad powierzchnią planety, gdzie skały i kaniony stanowią naturalną osłonę dla statków, mogących flankować pozycje nieprzyjaciela. Stanowisko Wykopalisk #6 to podobne, ale bardziej wyjałowione otoczenie. Bitwy skupiają się tu wokół walk na znacznie większym dystansie. Jednocześnie, mniejsze jednostki wciąż mogą próbować wykorzystać nierówny teren do skrócenia dystansu.

źródło: Gaijin EntertainmentAutor |2018-03-11T09:32:06+02:0011 marca 2018 09:31|Kategorie: e-Sport, Inne, Newsy, Rozrywka|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.