Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy-Premium Mobile – 80 zł w ramach programu Ambasador

Premium Mobile – 80 zł w ramach programu Ambasador

Premium Mobile, komórkowy operator wirtualny (MVNO, Mobile Virtual Network Operator) w Polsce, znacząco polepsza program Ambasador skierowany zarówno do aktualnych jak i potencjalnych Klientów sieci. W jego ramach zostało podniesione wynagrodzenie za każde polecenie nowego klienta, teraz dostaje się aż 80 zł po prostu za każde polecenie począwszy od pierwszego.

Od 1 lutego 2018 roku w programie Ambasador marki Premium Mobile już za jedną poleconą osobę każdy klient sieci otrzyma na swoje konto realne pieniądze w kwocie 80 zł, bez żadnych haczyków i kruczków oraz innych dodatkowych warunków.

Dotychczas za każdego poleconego klienta w programie Ambasador były stosowane progi finansowe: 30 zł (za pierwszych dziesięciu), 50 zł (za następnych dwudziestu) i 80 zł za kolejnych. Od 1 lutego nie ma już tych progów – po prostu za każdego, nawet jednego, klienta pozyskanego za pośrednictwem naszego programu dajemy 80 zł! Nie zatrudniamy celebrytów. Chcemy zatrudnić Ciebie, żebyś będąc naszym klientem został jednocześnie Ambasadorem! W ten sposób nasza oferta staje się jeszcze bardziej korzystna, prosta i przejrzysta tak jak nasze taryfy.” – dodaje biuro prasowe Premium Mobile.

Jak zostać Ambasadorem Premium Mobile? To niezwykle proste! Krok pierwszy to rejestracja w programie na stronie ambasador.premiummobile.pl. Krok drugi to zachęcenie znajomych, rodziny, przyjaciół, koleżanek i kolegów do podania numeru telefonu i wyrażeniu zgody na kontakt. Następnie przedstawiciele pracownicy Premium Mobile realizują z poleconymi osobami wszelkie formalności. Po realizacji umowy z nowym Klientem następuje przelanie środków pieniężnych Ambasadorom za polecenie marki Premium Mobile.

Od teraz można otrzymać aż 80 zł za każdą poleconą osobę.

źródło: Premium Mobile

Autor |2018-02-01T13:26:54+01:001 lutego 2018 13:26|Kategorie: MVNO, Newsy, Operatorzy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile