Jesteś tutaj:---Czy Yanosik będzie płatny?… płatna aplikacja YetiWay

Czy Yanosik będzie płatny?… płatna aplikacja YetiWay

Aplikacja Yanosik jest powszechnie znana jako bezpłatne rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą być informowani o aktualnej sytuacji na drodze. Z racji tego, że jest ona dostępna za darmo, użytkownicy muszą liczyć się z wyświetlanymi w niej reklamami. W 2018 roku twórcy tego rozwiązania przygotowali jednak sporą niespodziankę. Na rynek wkracza nowy produkt: płatna aplikacja YetiWay, której główną funkcją jest komunikowanie o zagrożeniach drogowych, ale co istotne bez reklam. Dodatkowo YetiWay działa tylko w formie pływającej ikony, dzięki czemu aplikacja jest lekka i nie zużywa dużych pokładów energii.

Yanosik to najpopularniejszy w Polsce komunikator dla kierowców. Miesięcznie z aplikacji korzysta średnio 1,5 mln użytkowników, a liczba pobrań przekroczyła już 7,5 mln. Twórcy tego systemu nie zwalniają jednak tempa i wraz z początkiem roku udostępniają nowy produkt: aplikację YetiWay, która poinformuje użytkowników m.in. o kontrolach prędkości, fotoradarach, remontach czy wypadkach. Brzmi znajomo? Nic dziwnego, gdyż komunikator ten przypomina znaną już przez wielu kierowców aplikację Yanosik. Czy to z kolei oznacza zmiany dla użytkowników darmowego Yanosika?

Czy Yanosik bedzie platny YetiWay trasa

Czy Yanosik będzie płatny – YetiWay

– Aplikacja Yanosik była, jest i będzie bezpłatnym rozwiązaniem. Nie zamierzamy tego zmieniać. YetiWay to kolejna usługa, która odpowiada na oczekiwania wielu naszych użytkowników. W ostatnim czasie otrzymywaliśmy sporo sugestii od kierowców, by wprowadzić na rynek wersję płatną, która nie zawierałaby reklam. YetiWay to zatem ukłon w ich stronę i możliwość korzystania z systemu Yanosik w zamian za niewielką opłatę. Tym samym dajemy naszym użytkownikom możliwość wyboru i dopasowujemy ofertę do ich potrzeb – komentuje Dawid Nowicki, Yanosik. – Kierowcy korzystający z darmowej aplikacji Yanosik mogą zatem spać spokojnie, gdyż opłaty dotyczą jedynie nowego produktu – dodaje. Jak zatem działa nowość przygotowana przez twórców Yanosika?

YetiWay

Aplikacja YetiWay

YetiWay, czyli podaj dalej  

YetiWay to komunikator drogowy, który będzie wyświetlany w formie, znanej już z Yanosika, pływającej ikony. Dzięki temu aplikacja jest funkcjonalna i prosta w obsłudze. Jednak to nie jedyna zaleta zastosowanego minimalizmu. Mianowicie, kierowcy mogą jednocześnie korzystać z systemu Yanosik, czyli zgłaszać i otrzymywać informacje o bieżącej sytuacji na drodze oraz używać dowolnej nawigacji dostępnej na rynku mobilnym. Dla dodatkowego ułatwienia w ustawieniach aplikacji można zaznaczyć opcję autostartu, by YetiWay włączał się automatycznie po uruchomieniu ulubionej nawigacji. Dodając zgłoszenia za pomocą aplikacji kierowcy zostawiają zatem swój ślad, informując tym samym innych kierowców o bieżącej sytuacji na drodze.

Aplikacja YetiWay dostępna jest dla systemu Android. Trwają jednak intensywne prace nad rozszerzeniem oferty dla użytkowników iPhonów.

Więcej informacji na temat aplikacji znajduje się pod adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.neptis.mobi.android.yetiway

źródło; NeptisAutor |2018-02-14T09:43:26+02:0014 lutego 2018 09:37|Kategorie: Newsy|Tagi: , , , , |7 komentarzy

7 komentarzy

 1. Juli 14 lutego 2018 w 10:51 - Odpowiedz

  czas najwyższy, długo czekałem na tę opcję, myślałem, że dodadzą po prostu możliwość wykupienia wersji „premium” do yanosika, ale to pasuje mi jeszcze bardziej, bo nie zajmuje dużo miejsca. Dobry ruch Yanosika

 2. Evika 14 lutego 2018 w 14:51 - Odpowiedz

  Ok. Dobry pomysł. Tak powinna postąpić też AutoMapa

 3. kajtek 14 lutego 2018 w 16:53 - Odpowiedz

  powrót do korzeni mam nadzieję im się opłaci, bo póki co naprawdę fajnie się jeździ z tym yetiway

 4. leszek 14 lutego 2018 w 20:49 - Odpowiedz

  płatny tylko ten bez reklam, a mnie akurat reklamy nie gryzą i zostaje przy Yanosiku z reklamami ;d

 5. Mruk23 15 lutego 2018 w 01:07 - Odpowiedz

  120 zł. rocznie? Nie! Pogięło ich.

 6. kawka 15 lutego 2018 w 12:19 - Odpowiedz

  @Mruk nie rozumiem wzburzenia? Były głosy, że reklamy beee i wogóle. A teraz jak Yanosik daje możliwość korzystania za opłatą z takiej możliwości to wszyscy nagle się oburzają? To sie ludzie zdecydujcie

 7. atakama 15 lutego 2018 w 20:58 - Odpowiedz

  a ja sobie zainstaluje Yetiway bo nie wkurzają te reklamy w Yanosiku

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.