Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Newsy, Promocje, Telewizja-Grupa CANAL+ wprowadza ofertę telewizyjną w jakości Ultra HD na satelicie ASTRA 19.2°E

Grupa CANAL+ wprowadza ofertę telewizyjną w jakości Ultra HD na satelicie ASTRA 19.2°E

Firma SES ogłosiła, że Grupa CANAL+, wiodący operator płatnej telewizji we Francji, wprowadziła nową ofertę telewizji satelitarnej w jakości Ultra HD na najnowszym dekoderze, dostępną za pośrednictwem satelity należącego do SES.

Grupa Canal+ dostarcza kanały UHD na wiodącej pozycji orbitalnej we Francji: ASTRA 19.2°E. Wykorzystując przepustowość i zasięg technologii satelitarnej, operator udostępnia nową ofertę wszystkim gospodarstwom domowym w kraju.

SES Canal+ webBez konieczności wymiany anteny satelitarnej i z nowym dekoderem LE DECODEUR abonenci mogą cieszyć się różnorodną ofertą programów w jakości UHD – w tym filmów, seriali, produkcji własnych i programów sportowych. Dekoder, wyposażony w osiem tunerów satelitarnych i zintegrowaną kartę Wi-Fi, posiada również wiele dodatkowych funkcji. Urządzenie pozwala także na na jednoczesne oglądanie telewizji na wielu ekranach w różnych pomieszczeniach.

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z SES, aby dostarczać treści w jakości UHD wszystkim gospodarstwom domowym we Francji – podkreślił Frank Cadoret, EVP Distribution w Grupie CANAL+ – Nasz nowy DECODEUR to najbardziej zaawansowane urządzenie DTH na rynku, umożliwiające ultraszybką zmianę kanału i oferujące widzom całkowicie nowe doświadczenia. Zamierzamy dalej zabiegać o wzrost lojalności naszych klientów w segmencie telewizji satelitarnej i powiększać istniejącą bazę abonentów, dzięki treściom premium w jakości UHD dostarczanym przez CANAL+. W szczególności programom sportowym i produkcjom własnym.

Grupa CANAL+ jest ważnym i długoletnim partnerem SES, a zespół SES Video z dumą towarzyszy naszym klientom w dążeniu do jakości UHD – akcentuje Ferdinand Kayser, Chief Commercial Officer w SES Video. – Wprowadzenie na rynek komercyjny kanału Ultra HD premium to kamień milowy w rozwoju rynku masowego Ultra HD we Francji. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że abonenci płatnej telewizji satelitarnej będą mogli cieszyć się najlepszej jakości obrazem i dostępnością wielu dodatkowych funkcji nowego dekodera. Przyjmując technologię satelitarną jako główny sposób dystrybucji, Grupa CANAL+ udowadnia, że nasza infrastruktura odgrywa kluczową rolę w dystrybucji telewizji linearnej, oferując dużą przepustowość niezbędną dla wysokiej jakości obrazu i dźwięku Ultra HD.

źródło: SESAutor |2018-01-22T19:57:57+02:0022 stycznia 2018 10:59|Kategorie: Internet, Internet mobilny, Newsy, Promocje, Telewizja|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.