Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Testy i opinie-ANNKE CZ400 – kopułkowa kamera sieciowa

ANNKE CZ400 – kopułkowa kamera sieciowa

Podłączanie i obsługa

Instalację kamery należy rozpocząć od przykręcenia uchwytu do ściany i zainstalowania kopułki kamery. Łącząc te elementy otrzymamy stabilną i solidną konstrukcję. Kolejnym krokiem jest podłączenie zasilania i kabla sieciowego, a także opcjonalnie mikrofonu, głośników i dodatkowych akcesoriów. Wybór rodzaju zasilania zależy rodzaju i miejsca instalacji.

Kamerę można zasilać na 2 sposoby: zwykłym zasilaczem DC oraz za pomocą technologii PoE. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy, ja do instalacji testowej wykorzystałem switch PoE, dzięki czemu mogłem przesyłać zasilanie i dane za pomocą pojedynczego kabla. Do obsługi kamery służy pobrane ze strony producenta oprogramowanie.

Kamera obsługuje również funkcję P2P, która wyklucza konieczność stosowania zewnętrznego adresu IP. Wystarczy, że zeskanujemy kod QR aby uzyskać zdalny podgląd z poziomu smartfona lub tabletu. Jest to wygodny sposób na zestawianie zdalnego połączenia, który nie wymaga praktycznie żadnej konfiguracji.Autor |2020-12-17T10:40:08+01:0017 grudnia 2020 10:40|Kategorie: Artykuły, Sprzęt, Testy i opinie|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.