Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Telefony, Testy i opinie, Top7-Test Blaupunkt FXS 01 – telefon wielkości karty kredytowej

Test Blaupunkt FXS 01 – telefon wielkości karty kredytowej

Podsumowanie

Dobra, tylko po co w 2019 roku taki mały, a do tego o podstawowych funkcjach telefon? Cóż, raczej nie zastąpi on pełnoprawnego smartfona, ale świetnie sprawdzi się, jako urządzenie „na wszelki wypadek”, trzymane w kieszeni pod marynarką, podczas ważnego zebrania, czy wykładu. Nadawałby się też idealnie dla dzieci, które nie utrzymają w dłoniach za długo współczesnych flagowców. Warto zwrócić też uwagę na wykorzystanie funkcji Bluetooth, która uzasadni nam zakup tego telefoniku. Po sparowaniu z nim smartfona, możemy wykorzystać go, jako zdalne urządzenie do odbioru, lub odrzucenia rozmowy telefonicznej, czy też przeczytania SMSa. Jakość rozmowy mogę uznać za poprawną. Do czego miałbym zarzut, to do głośności rozmowy i zasięgu anteny. Ponadto, po zainstalowaniu na nim aplikacji BT Notification (ja używałem BT Notiffer – Smartwach) możemy nim robić zdalnie zdjęcia.  A poza tym, cóż, wyobraźcie sobie reakcje postronnych obserwatorów, przy których wyciągniecie Blaupunkt FXS 01 z kieszeni.  Dzięki czarnemu lakierowanemu ekranowi FXS 01 ma elegancki, a jednocześnie nowoczesny efekt. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych (złamanej bieli, w kolorze złotym i czarnym). Jeśli jednak ktoś byłby zainteresowany kupnem takiej komórki, może go otrzymać za 179 zł.

TECHNOSeniorAutor |2019-01-13T09:12:54+02:0013 stycznia 2019 09:12|Kategorie: Artykuły, Sprzęt, Telefony, Testy i opinie, Top7|Tagi: , |4 komentarze

4 komentarze

 1. Leon z działek 24 stycznia 2019 w 15:13 - Odpowiedz

  Wypadało by coś o baterii napisać. Ile wytrzymuje?

 2. Kan 24 stycznia 2019 w 15:37 - Odpowiedz

  Na drugiej stronie testu wspomniałem, że cytuję: Akumulator ma pojemność zaledwie 280 mAh. W praktyce wystarcza na 3 dni ograniczonego używania. Innymi słowy – szału nie ma.
  Pozdrawiam Andrzej TECHNSenior

 3. Zbyszek 1 lutego 2019 w 21:52 - Odpowiedz

  Na azjatyckich portalach tego typu telefony kosztują ok 13 USD (czyli niecałe 50 złotych wraz z wysyłką) Są idealne na prezent dla bliskiej osoby spędzającej czas w Zakładzie Karym lub Areszcie śledczym. Godne zainteresowania modele, dostępne w tej cenie to AEKU C6 lub AIEK X8 .Ciekawy też jest AEKU A6 i Aiek M5 . Oczywiście wszystkie te telefoniki bazują na tym samym chipsecie.

 4. Mariusz 7 lutego 2019 w 10:58 - Odpowiedz

  Telefon jest świetny! Przyciągnął mnie przede wszystkim ekstra wygląd. Nie nastawiałem się na dużo funkcji, bo wiadomo, że taki mały telefon nie może mieć tego mnóstwo, ale mimo to pozytywnie mnie zaskoczył. Zakupiłem go na technikalia.pl. Cena jest bardzo niska, nie żałuję zakupu.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.