Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Telefony, Top30, Top7-Porównanie zdjęć z telefonów komórkowych dostępnych w Polsce

Porównanie zdjęć z telefonów komórkowych dostępnych w Polsce

Serwis Telix zaprasza do zapoznania się ze zdjęciami naszych Czytelników wykonanch aparatami cyfrowymi wbudowanymi w telefony i dołączanymi. W tym celu prosimy o przesyłanie na adres:[email protected] prac opatrzonych opisem modelu telefonu z jakiego było zrobione i zgodą na publikacje. Mamy nadzieję, że w miarę przybywania zdjęć nasza baza będzie ciągle się powiększać.

Dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom za przysyłane zdjęcia, ciągle z nadzieją otwieramy skrzynkę pocztową, że znajdziemy w nich kolejne modele telefonów. Pragniemy poinformować, że przyjmujemy, także filmy zrobione aparatami telefonicznymi. Opierając się na sugestiach wyrażonych w komentarzach pragniemy rozszerzyć ten dział dodając do porównań klipy wideo. Pliki wideo po zapisaniu na komputer można przeglądać np. za pomocą programu: Nokia Multimedia Player

Redakcja


Alcatel

Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Alcatel OT 735
Alcatel OT 756

HTC

Kliknij
Kliknij
HTC SPV C550
HTC SPV E650

LG

Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
LG L5100
LG U8120
LG G7050
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij
LG U8130LG P7200LG KG220
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
LG KU250LG KE970 SHINE

Video: LG U8120,


Mitsubishi

Kliknij aby zobaczyć porównanie
Trium M430i

Motorola

Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Motorola v500
Motorola v300
Motorola C650
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Motorola E365
Motorola C975
Motorola E398
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Motorola A835
Motorola C651
Motorola E1000
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Motorola A925
Motorola C550
Motorola V3
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Motorola V3x
Motorola V975
Motorola A1000

Video: Motorola E1000, Motorola A925, Motorola A925, Motorola_v975


NEC

Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
NEC e616V
NEC e228
NEC e313

Nokia

Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Nokia 7650
Nokia 7610
Nokia 6100
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Nokia 3650Nokia 3220Nokia 6600
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Nokia 6230Nokia 3200Nokia 9500
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Nokia 7250iNokia 6610iNokia 6020
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Nokia 6230iNokia 6650Nokia 6630
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Nokia 7600Nokia 3230Nokia N70
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij
Nokia 6680Nokia 6101Nokia N90
Kliknij
Kliknij
Kliknij
Nokia 3250Nokia N73Nokia N95
Kliknij

Kliknij
Kliknij
Nokia 3110ClassicNokia N93Nokia 6300

Video: Nokia 3220, Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 3650, Nokia 7610, Nokia 6630, Nokia 6230,


Panasonic

Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Panasonic SC3
Panasonic X700

Video: Panasonic X700,


Philips

Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Philips 530
Philips 362

Sagem

Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Sagem MY-X6
Sagem MY-X5-2
Sagem MY-X7
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij
Kliknij
Sagem MY-X6-2Sagem MY-400xSagem MY-700x

Video: Sagem MY-X7, Sagem MY-X6-2,


Samsung

Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Samsung SGH-X600
Samsung SGH-E700
Samsung SGH-E800
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij
Samsung SGH-E720Samsung SGH-D500Samsung SGH-D600E
Kliknij
Kliknij
Samsung SGH-D600Samsung SGH-L760

Video: Samsung E720, Samsung D600E


Sharp

Kliknij aby zobaczyćporównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Sharp GX15
Sharp GX30
Siemens
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Siemens MC60
Siemens CX70
Siemens CX65
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Siemens S55
Siemens SX1
Siemens C65
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Robione aparatem Quick Pic IQP 500
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Siemens S65Siemens C60Siemens CX75
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Siemens C75Siemens CXV70Siemens M75
Kliknij

Kliknij
Kliknij
Siemens ME75BENQ-SIEMENS EL71BENQ-SIEMENS EF51

Video: Siemens CX65, Siemens SX1, Siemens CX75, Siemens ME75, Siemens C75,

Sony Ericsson

Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Sony Ericsson T68i
Sony Ericsson T310
Sony Ericsson T630
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Sony
Ericsson T610
Sony
Ericsson P900
Sony
Ericsson P800
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Sony
Ericsson T300
Sony
Ericsson K500i
Sony
Ericsson K700i
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Sony
Ericsson K750i
Sony
Ericsson D750i
Sony
Ericsson K300i
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij
Sony
Ericsson S700i
Sony
Ericsson Z520i
Sony
Ericsson K600i
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Sony
Ericsson K510i
Sony
Ericsson K800i
Sony
Ericsson W800i
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Sony
Ericsson K310i
Sony
Ericsson K550i

Video: Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K500i, Sony Ericsson D750i, Sony Ericsson P900, Sony Ericsson K510i,


QTek

Kliknij
QTek 9090

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem: Porównanie zdjęć z telefonów komórkowych



Autor |2004-11-21T20:17:10+02:0021 listopada 2004 20:17|Kategorie: Artykuły, Sprzęt, Telefony, Top30, Top7|Tagi: , , , , , |353 komentarze

353 komentarze

  1. jedrzej 22 listopada 2004 w 10:12 - Odpowiedz

    super dzial! mimo iz uwazam ze co aparat w garsci to aparat a telefon telefonem to jednak wyrazam slowa uznania za pomysl!

    no i czekam na opinie foto-telemaniakow:-)

    pozdr;

  2. KaMiLo 22 listopada 2004 w 18:46 - Odpowiedz

    Jeżeli chcecie to możecie dodać fotki z ALCATELA 735. moge wysłać na maila a wy dodacie do działu. Pozdrawiam kontakt na: [email protected]

  3. KaMiLo 22 listopada 2004 w 18:50 - Odpowiedz

    Nie przeczytałem teXtu u góry. Zaraz śle foty na maila.

    pozdrawiam

  4. Kwiatuszek 22 listopada 2004 w 22:37 - Odpowiedz

    No i nawet do paru modeli ode mnie sie ukazalo 😀

  5. Rob 24 listopada 2004 w 18:31 - Odpowiedz

    No a jak się Wam mój kotek podoba ? Piękny prawda 🙂

  6. KaMiLo 25 listopada 2004 w 13:15 - Odpowiedz

    Ta fotka z alcatela to ode mnie:) heh

    a dałem inne ładniejsze;p a KAN dodał to brzydkie

  7. Fawu 25 listopada 2004 w 16:57 - Odpowiedz

    No to juz nie bede sie chwalil 🙂 ze ta latarnia jest moja !!!

    Tez dalem kilka fotek ale ta jest jedna z lepszych 🙂

  8. JuBy 27 listopada 2004 w 10:55 - Odpowiedz

    Jezeli ma ktos zdejcia zrobione z telefonu Sony-ericsson T230 to prosze o kontakt gadu: 5006630 chcialbym zobaczyc jakie zdjecia robi ten aparat;; z gury dziex:] pozdro

  9. jatsek 28 listopada 2004 w 07:43 - Odpowiedz

    To nokia 6100 ma aparat? Bo w mojej brak. Jeżeli to jakiś doczepiany warto napisać model.

  10. KaMiLo 10 grudnia 2004 w 17:53 - Odpowiedz

    Sugestia dla TELIXA…

    Może tak zrobicie strone z filmami z telefonów.

    Już sporo telefonów daje takie funkcje.

    Pozdrawiam

  11. MAKLAK 13 grudnia 2004 w 20:05 - Odpowiedz

    Pytanie do TELIX`a: Dlaczego nie zamieszczacie wszystkich zdjec, ktore dostajecie?! Wyslalem wam kilka, ktore sa o wiele lepsze od nie ktorych innych a zamieszczone jest tylko jedno przy danym telefonie. Dlaczego jedno gdy do np: NOKI pokazanych jest od razu kilka (tresci takiej sobie…)??

  12. Popint 15 grudnia 2004 w 01:49 - Odpowiedz

    Ale fajno, aż 2 moje zdjęcia 😀 Widzę, iż jedno nawet wyparło dotychczasowe kogoś foto 😀

  13. bakx 17 grudnia 2004 w 13:04 - Odpowiedz

    bardzo obszerny test.. postaram sie doslac fotki z motoroli e398….

  14. Haddis 29 grudnia 2004 w 19:20 - Odpowiedz

    Pomysł świetny-żaden opis w testach telefonów nie odda tak naprawdę jakości zdjęcia jak samo zdjęcie 🙂 Pozdrawiam.

    Ps. Przydałyby się jakieś zdjątka aparatami, które mają 1 i więcej Mpix…

    2Ps. Miałem kiedyś Samsunga X600, ale zdjęcia nie wychodziły tak dobrze jak te powyżej…może trafiłem na felerny egzemplarz…a może fotograf do bani 🙂

  15. KaMiLo 30 grudnia 2004 w 23:45 - Odpowiedz

    Co do jakości zdjęć z tych samych telefonów zgadzam się!

    To zależy od tego na jaki sie trafi telefon. Moja koleżanka też miała taki sam telefon jak ja ale jej zdjęciach wychodziły nie ostre (Alcatel OT 735). Za kilka dni dodam zdjęcia z mojej nowej motki a925 i sagema my x 5-2. Kan czekaj na e-maila:) POZDRAWIAM I ŻECZE WSZYSTKIM UDANEGO SYLWESTRA TO JUŻ DZISIAJ…:]

  16. vin 7 stycznia 2005 w 11:02 - Odpowiedz

    Pomysł OK ! Ale dle porównania trzeba więcej zdięć róznego typy. Też coś podeśle z mojej nokii

  17. zxc 8 stycznia 2005 w 20:22 - Odpowiedz

    zastanawia mnie zdjecie siemensa cx70 to nastepne zdjecie, przecierz ono nawet nie jest robione z tel tylko cyfrówka

  18. skizy 10 stycznia 2005 w 17:04 - Odpowiedz

    Tp prawda co do tego cx700 wogole co to za rozdzielczosc troche ten dział jakby zamrał mało nowych zdjęć się pojawia..

  19. agha 14 stycznia 2005 w 14:55 - Odpowiedz

    nie mam pojęcia jaki wybrac telefon .mam do wyboru SE t610 i motorole E365.

    jakie robia zdjęcia?

    ratunku,jestem laikiem w tej sprawie:(

  20. skizy 15 stycznia 2005 w 12:20 - Odpowiedz

    Jesli zalezy ci na jakosci zdjec to t610 absolutnie sie do tego nie nadaje, motorola ma lepszy aparat, natopiast t610 jest ogolnie lepszym fonem

  21. Rockets 29 stycznia 2005 w 14:20 - Odpowiedz

    Są również moje fotki zrobione samsungiem e700 🙂

  22. Turin 30 stycznia 2005 w 10:18 - Odpowiedz

    I moje fotki z Sony K500i 😀 moje podworeczko i samochod z okladki jakiejs gazety.

  23. Ben 4 lutego 2005 w 05:42 - Odpowiedz

    Super galeria

  24. kamil79 4 lutego 2005 w 07:42 - Odpowiedz

    t610 i t630 to cofanie sie w tył;) Jak sonyericsson mógł to

    popełnic montując w telefonach matryce CIF, 1 krok naprzód 2 w tył.

    Mój stary t300 z dołaczanym aparatem robi bardzo dobre zdiecia,

    lecz potrzebne jest światło dzienne. Teraz kolej na NECA 616v

  25. Sebastianek79 4 lutego 2005 w 12:45 - Odpowiedz

    Dzieki za zamieszczenie moich fotek cx65.Pozdrawiam

  26. n3100 8 lutego 2005 w 14:01 - Odpowiedz

    Ma ktoś zdjęcia robione aparatem do noki 3100

  27. Patric 9 lutego 2005 w 07:49 - Odpowiedz

    Witam serdecznie niech ktoś zamieści więcej fotek zrobionych NEC e616v .Proszę bo zamierzam go kupić.Lub niech mi ktos prześle fotki zrobione NEC iem.Mój GG 3314627, Dzięki

  28. adi 11 lutego 2005 w 19:01 - Odpowiedz

    eno ale z motki e365 sie nie postarali. to jest robione w najgorszej jakosci, nawet bez trybu nocnego

  29. Dj Wladek 12 lutego 2005 w 12:01 - Odpowiedz

    Cos mowią ze motorola e 365 robi dobre zdjecia,z tego co tu zobaczyłem szczerze w to wątpie,na ale jest tu tylko jedna fotka,moze nie wyszla uzytkownikowi?? Zamiescie wiecej fotek np noca.Z góry dzieki.

  30. Kubuś 12 lutego 2005 w 18:37 - Odpowiedz

    To jest genialny pomysł,żeby umieścic zdjecia na stronce,ale mozna by jeszcze było umieścic krótkie filmy z telefonów

  31. Piwosz 13 lutego 2005 w 12:40 - Odpowiedz

    Szkoda ze niema zdjęc z LG L5100 ten to robi foty !!!!

  32. Karmina 14 lutego 2005 w 16:41 - Odpowiedz

    mam motorole e365 ale niestety nie wiem jak mam przeslac zdjecia tel. na komputer?mam zainstalowane sterowniki wszytsko dziala tylko teraz musze przeslac zdjecia-jak?pomocy

  33. Patric 25 lutego 2005 w 11:03 - Odpowiedz

    Dzieki ze dodaliście moje fotki e616v ulicy Pomorskiej .wkrótce jakieś dodam lepsze-ten nec jest całkiem całkiem ciesze się że wkońcu go nabyłem

  34. Rafał 28 lutego 2005 w 01:48 - Odpowiedz

    Jestem załamany fotami z T610 nie dość że małe to jeszcze denna jakość. Nie spodziewałem się rewelacji ale to jest najgorszy element tego fona.Mam zamiar wymienić go na S 55

    z dołączanym aparatem,robi o niebo lepsze foty.

  35. Marcin 5 marca 2005 w 22:07 - Odpowiedz

    moglibyscie dodac zdiecia z: sony ericsson K-700i i siemens s65?????? ogromna prosba!!!!!!!

  36. tomek20 10 marca 2005 w 19:43 - Odpowiedz

    Moglby mi ktos przyslac zdjecia robione przez Motorole E398? Dziekuje, [email protected]

  37. Kubuś 13 marca 2005 w 08:40 - Odpowiedz

    mam jedno pytanko,czy 6100 ma aparat ?? :/

  38. Grzesiekkk 15 marca 2005 w 08:54 - Odpowiedz

    Jak widać bajer zdjęcia wychodzą z samsungów (kto by pomyślał), co myslicie o tych komórkach, czy warto je kupić?

    czy może lepiej coś z motoroli/np. motorola V500/.

    • hheee 5 lutego 2006 w 09:35 - Odpowiedz

      moge ci sprzedac v 500 ekstra grafika z gwaancja

    • mikinowacki 16 lutego 2006 w 22:44 - Odpowiedz

      Kłuciłbym sie co do tych „bajer” zdjęć z Samsungów, spójrz na 6230i, sagem x6-2, K750i to jest jakość

    • Mietek Wiertara 29 października 2006 w 18:46 - Odpowiedz

      Sorry , ale z wcale bajer zdjęć samsung nie robi. Obczaj sobie zdjęcia z SE s700i albo z K750i. S700i robi zdjęcia jakościowo lepsze od k750i (nie ma efektu śnieżenia na fotkach w nocy i w ciemych miejscach) ale za to są mniejsze (1,3mpx) Sam chciałem kiedyś kupic samsunga ale zrezygnowałem kiedy zobaczyłem zdjęcia z niego.

  39. nemo 15 marca 2005 w 14:32 - Odpowiedz

    te zdjęcia z t610 są wyraźnie niedoświetlone i tu raczej nie wina telefonu bo jak tylko jest dobre światło to zdjęcia wychodzą bardzo ładne. może i ma słaby aparat ale jako telefon bardzo dobry t610+irda lub bluetooth w kompie = świetna zabawa 😀

    • jelox 25 marca 2007 w 09:50 - Odpowiedz

      ale ty jesteś pała

  40. Rockets 17 marca 2005 w 18:44 - Odpowiedz

    I są już zdjecie z mojej Noki 6600 😛 Ale coś z fotkami z siemensa xs1 są bardzo cieńkie i Se P900 nie robi takich strasznie dobrych jak na drogi telefon…

  41. Piotrek 20 marca 2005 w 19:39 - Odpowiedz

    Dajcie jakies fotki z cxt70, please, na gg: 4197632, lub na [email protected] Z gory dzieki:)

  42. zorro -> S65 25 marca 2005 w 11:02 - Odpowiedz

    a jakies fotki z siemensa S65, zaradzcie cos, 1,3 mgp to jest cos :D:D, ten to potrafi :D:D

    • s65 10 marca 2006 w 00:06 - Odpowiedz

      jak chcesz to wysletobie pare fotki s65

  43. prezenter 25 marca 2005 w 15:11 - Odpowiedz

    Najlepsze foto robi NOKIA 7650

  44. Grzesiek 30 marca 2005 w 14:20 - Odpowiedz

    Miałem siemensa mc60 i to jest tak zdjecia sa tylko wtedy dobre gdym niema zbyt mocnego swiatla i slabego. Ale i tak sa do kitu.

  45. mateo 2 kwietnia 2005 w 22:48 - Odpowiedz

    Ja wysłałem fotki robione nokia 3200. ale widocznie jeszcze ich nie dodano 🙂 trzeba cierpliwie czekać.

  46. Turin 4 kwietnia 2005 w 21:30 - Odpowiedz

    🙂 jest moj filmik SE k500i:) moj piesz:)

  47. Tomas 6 kwietnia 2005 w 13:55 - Odpowiedz

    Sper sprawa z tym porównaniem 😀 Jakiego tele polecicie siemensa s55,mc60, a moze cos innego? Tylko tak do 300 zetow 😉 Thx z gory

  48. prezenter 6 kwietnia 2005 w 15:10 - Odpowiedz

    Widzieliscie ten filmik z Sony Ericsson K500i ??????

    Ten kto to nagrywal i mowil jest xxxx/ 😀

  49. prezenter 6 kwietnia 2005 w 20:21 - Odpowiedz

    Kan ja to rozumie ale ten filmik jest ………….. a zreszta szkoda slow pozdro dla admina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  50. prezenter 7 kwietnia 2005 w 11:26 - Odpowiedz

    Siemano.

    Potrzebuje teledyski 3gp do NECa c616v.

    Najlepiej aby to byly techniawki.

    Pozdro

  51. prezenter 7 kwietnia 2005 w 11:27 - Odpowiedz
  52. ^Clover^ 8 kwietnia 2005 w 08:17 - Odpowiedz

    Mam Sony Ericssona K500i(dopiero dwa dni) i z poczatku pierwsze dwa zdjecia ktore zrobilam byly super ,byly wyraziste mialy ladne kolory a pozniej gdy zaczelam nagrywac filmiki ,zapelnialam pamiec telefonu -zdjecia zaczely tracic swoj kolor,efekt i wyrazistosc :/ Czy tu chodzi o pamiec telefonu??Moj e-mail [email protected] z gory dziekuje 🙂

  53. kama134 11 kwietnia 2005 w 17:27 - Odpowiedz

    mam prosbe moglby mi ktos napisac na maila strone z jakiej moge sobie sciagnac sterowniki na siemensa cx70 do USB prosze [email protected]

  54. prezenter 13 kwietnia 2005 w 15:02 - Odpowiedz

    Ponaglam prosbe o teledyski 3gp.

    Z gory THX

  55. prezenter 13 kwietnia 2005 w 15:03 - Odpowiedz
  56. vinde 15 kwietnia 2005 w 17:27 - Odpowiedz

    Jest filmik z mojej noki 7650 🙂

  57. kiku 19 kwietnia 2005 w 14:56 - Odpowiedz

    co lepsze nokia 660o czy sony ericsson k700i

  58. Rockets 20 kwietnia 2005 w 14:23 - Odpowiedz

    No i fotki z mojej N7610 są 🙂 ZA niedługo jeszcze jakiś filmik prześle i może z N6600 też 😛 A filmy na komórke 3 GP są na http://www.mobango.com trzeba się zarejestrowac i masz jakiś limit dzienny… NAwet bedzie 🙂

  59. Rockets 20 kwietnia 2005 w 14:24 - Odpowiedz

    Który waszym zdaniem fon robi najlepsze zdjęcia na tym teście… ?

  60. Dario 21 kwietnia 2005 w 05:33 - Odpowiedz

    Szczerze mówiąc sam teraz używam SX1 ale zdj ma gorsze niż w mojej poprzedniej N3650 która w rozdz VGA robi najlepsze zdj ! Ale zabrakło tutaj zdj z najnowszych Nokii 1,3 Mpx . Jakościowo zdj z N6330 przewyższają kilkukrotnie wszystko co mamy na tej stronie i nie chodzi tylko o rozdz ale przede wszystkim o strość i jakość zdj !!! Pozdrawiam

  61. pi4sek 21 kwietnia 2005 w 15:04 - Odpowiedz
  62. Rav009 23 kwietnia 2005 w 19:28 - Odpowiedz

    Wyśle tutaj jakieś fotki z Siemnsa S65. A tak pozatym to fajny artykuł:))))))

  63. olek_01 23 kwietnia 2005 w 20:41 - Odpowiedz

    No to ja też dosłałem swoją fotkę robioną SIEMENSEM S 55 ,KAN,czekaj na maila,już puściłem:) w drodzę jescze inne fotki:)

  64. kryshol 24 kwietnia 2005 w 15:31 - Odpowiedz

    ma ktoś może fotki motoroli E398?? możecie umieścić na stronie lub wysłać mi na "[email protected] … plis…

  65. Rockets 26 kwietnia 2005 w 12:57 - Odpowiedz

    Wkrótce postaram przesłac fotke zrobioną Nokią 3220

  66. Rockets 26 kwietnia 2005 w 13:19 - Odpowiedz

    Filmy z N3650 i z N6600 już przesłałem wkrótce prześle film z N7610 🙂

  67. kamils 2 maja 2005 w 08:20 - Odpowiedz

    Ta fotka z Mitsubishi Trium M430i podana na tej stronce nie wygląda mi na zdjęcie z telefonu komórkowego.

  68. hehe 5 maja 2005 w 18:51 - Odpowiedz

    To sa z djecia z mc60:/ mialem go i nierobil takich ladnych zdjec wogule ta rozdzielkosc wolne zarty

  69. pi4sek 6 maja 2005 w 13:32 - Odpowiedz

    ja też miałem mc60 i robił zdjęcia w też takiej jakości

  70. zetemes 7 maja 2005 w 13:36 - Odpowiedz

    Witam Wszystkich!!!,,, mam PROŚBE do posiadaczy SAMSUNGA X600, o przeslanie mi na maila ([email protected]) jakis fotek z niego, bo chce je porownac z tymi na stronce bo sa stosunkowo dobre :)…….POZDRAWIAM!

  71. Nusu 13 maja 2005 w 09:25 - Odpowiedz

    Witam. Mam taką proźbę żeby psiadacze Mitsubishi M430i wysłali Mi jakieś zdjęcia z tego fona bo jeszcze takiej jakości zdjęc nie widziałem w telefonie ! Normalnie SZOK aż nie moge uwierzyć 😀 Chciał bym strasznie zobaczyć jakieś inne. Dzięki i pozdrawiam ! NUSU

  72. U2 fan 13 maja 2005 w 14:35 - Odpowiedz

    telefon Sony Ericsson K700i jest zajefajny . Jego wyposażenia

    moze mu pozazdrościć niejeden telefon , a te 41 mb pamięci to przecież ogrom .

  73. ktostam 16 maja 2005 w 15:57 - Odpowiedz

    41mb?;p rotfl;p sorrrki.. ale ja mam 256mb w komorce i jakos to starcza na razie ale przydaloby sie troszke wiecej:)

  74. Lvk4sZ 17 maja 2005 w 18:49 - Odpowiedz

    mam siemensa cx 65 polecam super telefonik

  75. MazuRek 18 maja 2005 w 16:02 - Odpowiedz

    wiecie moze czy 3650… robi takie same zdjecia co 3660 ??

  76. Adam 19 maja 2005 w 14:51 - Odpowiedz

    Ja mam motorolę e398 i zdięcia wychodzą strasznie cieme :/ rozjaśniam na maxa a tu nic :/ co radzicie? odp prosze pisać na maila

  77. Adam 19 maja 2005 w 14:51 - Odpowiedz

    Ja mam motorolę e398 i zdięcia wychodzą strasznie cieme :/ rozjaśniam na maxa a tu nic :/ co radzicie? odp prosze pisać na maila

    [email protected]

  78. PiotreQ 21 maja 2005 w 18:27 - Odpowiedz

    Cholernie superowy serwis!!!! Długo szukałem zdjęć robionych komórkami i nie moglem znaleźć a mam w planie kupic fona z aparatem:] Szczery podziw dla twórców tej stronki – SUPER ROBOTA:-]

  79. Marcin71 22 maja 2005 w 17:53 - Odpowiedz

    Posłałem nowe fotki Samsunga X600 i Siemensa C65

  80. pioty 24 maja 2005 w 13:05 - Odpowiedz

    Mam probśbe jeśli ktoś ma motke v547 prosze o wysłanie zdjęć zrobonych tym telefonem na [email protected]. 🙂

  81. Skoobi 31 maja 2005 w 17:37 - Odpowiedz

    niedługo zobaczycie potege zdjęc motoroli c975 😀 wyszły extremalnie extra :d moim zdaniem 😀

  82. tobi 31 maja 2005 w 20:53 - Odpowiedz

    Wedug mnie K500i robi zdjęcia na bdb i nie potrzebuje jak SE K750i 260 tys. kol. by zdjęcia robić świetne!!!!!!

  83. tobi 31 maja 2005 w 20:55 - Odpowiedz

    Ale D750 to cudo powtarzam cudo techniki!!!!

    kto się ze mną nie zgodzi?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  84. tobi 31 maja 2005 w 20:56 - Odpowiedz

    nie dawno miałem tel. siemens mc 60 i widzę jak go odsadz k500i!!!!!!!!!

  85. skoobi 1 czerwca 2005 w 13:09 - Odpowiedz

    coś mi sie wydaje że te fotki tu robione były na odwl sie… wyslałem zdjęcia z c975 na e-maila żeby pokazal jakie naprawde robi… mój kom to motka c975 ale z softem od v980 dzięki któremu robi ciut lepsze fotki niż normalnie, macie tu linka:

    -http://www.gmailhost.com/kuba81/28-05-05_1027.jpg

    -http://www.gmailhost.com/kuba81/28-05-05_1028.jpg

    niestety wziołem na najciemniejszy tryb, jak bym wzioł o ciut jaśniej było by perfekt 😀 ale i tak jest nieźle 😀

  86. java 2 czerwca 2005 w 06:48 - Odpowiedz

    !!Zamierzam kupic SE K7001… Mozecie wyrazic swoje zdanie o tym telefonie? PRosze, chce znac wasze obiektywne opinie, zalezy mi na tym !!

  87. tobi 4 czerwca 2005 w 21:39 - Odpowiedz

    To Bardzo dobry tel. jak dotą niznam w nim większych wad

    sam tel oceniam na 5+ gdyż ma on Blutuh

    a w teori czym się różni od K00i?

    czekam na odpowiedz!

  88. Łysol 4 czerwca 2005 w 22:04 - Odpowiedz

    Ja nie polecam następujących telefonów:

    -Siemens/c60/mc60/c65/c55

    -Sony Ericsonów/T310/T230/T68i/T300

    -Nokia/3510i/n-Gage/3100/2600/3200

    -Motorolla- /raczej gorszy telefon(znalzły by się z 3 lepsze)

    -Mitsubishi-/raczej gorszy telefon znalazłbym może 2 dość dobre tele)

    -Sagem /X6/X5-2/C5-2_według mnie najgorszy z kamerą

    Resztę firm aparatów niepolecam np. LG , Alcatel, Bosh

  89. Enzo 6 czerwca 2005 w 12:10 - Odpowiedz

    Łysol to co polecasz ??? Według Ciebie co jest dobre ???

  90. MArcin71 7 czerwca 2005 w 07:38 - Odpowiedz

    Enzo jaK zależy ci na fotkach to ja na100% polecam X600, nawet fotki wywołane w sklepie w wielkości 10×15 wychodzą fajnie

  91. Enzo 7 czerwca 2005 w 10:52 - Odpowiedz

    Witam.Mam pytanie.Który telefon jest lepszy: Sagem MY X5-2 czy Sony Ericsson T630 ??? Chodzi o funkcje i aparat.

  92. Znawca 9 czerwca 2005 w 10:45 - Odpowiedz

    według mnie to Sagem MY-2,

    prawdę muwięc nigdy nie bawiłem się tym telem ale słyszałem o nim tyle pozytywnych opiń że to pomiana.

    A na SE T630 bawiłem się i nie widzę większej różnicy do SE T610!

  93. tobi 9 czerwca 2005 w 10:50 - Odpowiedz

    Wie ktoś może co jest lepsze SE K500i , SE K508i czy K300i?

  94. uho666 9 czerwca 2005 w 12:13 - Odpowiedz

    chciałbym zobzczyc jak robi zdjecią sony ericksson k300i z góry dzieki

  95. qqq 10 czerwca 2005 w 07:24 - Odpowiedz

    Chciałbym zobaczyć jakie zdjęcia robi Sony Ericsson K508i jeśli ktoś ma to niech tu przyśle.Z góry dzięki.

  96. Jan 11 czerwca 2005 w 10:19 - Odpowiedz

    Sagem X6 jest bardzo dobry!! Łysol nie pierdol jak się nie znasz!!!

  97. zolw 16 czerwca 2005 w 00:01 - Odpowiedz

    Wyslalem zdjecia chyba 10 i poczekamy zobaczymy czy dodadza i kiedy (motorola v500)

  98. pedros 17 czerwca 2005 w 13:51 - Odpowiedz

    bylem bardzo mile zaskoczony jak zobaczyłem moje fotki na tej stronce :)moj telefonik to K500i a fotki to różyczka oraz kościół raz w życiu można się pochwalic a co!!!pozdrawiam

  99. nika 18 czerwca 2005 w 21:47 - Odpowiedz

    cze! mam SE K700i i podczerwień, ale zgrywanie fotek z tel do kompa to koszmar! ktoś wie czy można zaznaczyć kilka naraz i przesłać, czy trzeba to robić po kolei? Proszę o pomoc!! Dzięki. Nika

  100. Grzesio :D 19 czerwca 2005 w 12:20 - Odpowiedz

    Dajcie tu filmik z K300i albo chociarz fotke:-)

    • karola 16 kwietnia 2007 w 11:38 - Odpowiedz

      siemka.ja.mialam.k300.mowie,ci,super,fotki,sa,tylk
      o,szkoda,ze,tak,szybko,sie,jostic,psuje;/kupilam,s
      obie,glupia,motorlev235i,zaluje,co,za,zlom;/maskar
      a

      pozdrawiam….karola15lat

  101. Ratatata 21 czerwca 2005 w 08:31 - Odpowiedz

    prosba!!! jezeli jest mozliwosc pokazcie zdjecia z SE K750i z gory dzieki

  102. Łukasz 24 czerwca 2005 w 11:42 - Odpowiedz

    Czy istnieje jakis program który odtwarza pliki video zrbione przez komórke na komputerze, format 3gp !!!

    Mozę ktoś ma jakiś program do przerabiana !!!

    Prosze o kontakt pod numerem gg 6695271

  103. khak 25 czerwca 2005 w 19:31 - Odpowiedz

    > witam

    > Przesylam 2 zdjecia zrobione Nokia 6670 . Fotki sa robione pospiesznie w salonie frimowym plusa. Z pelna aprobata personelu na rozpowszechnianie 🙂 Temat zdjec nie ciekawy poniewaz bylem w pospiechu i tylko ogladalem w/w telefon.Dopiero zamierzam go kupic:) Zdjecia moga ewentualnie poslozyc (tym kturzy chca go kupic ) do ocenienia widocznch "pikseli", ostrosci ,oglonie jaksci wykonywania zdjec tym modelem.

    > Pozdrawiam

  104. Kubuś 26 czerwca 2005 w 11:43 - Odpowiedz

    Cze,słuchajcie mam prośbe,gdybyś Cie mogli zrzucic zdjęcia z telefonu Sagem my-x7 oraz ewentualnie fimu z tego telefonu był bym bardzo wdzięczny.Pozdrawiam

  105. Kanapa 27 czerwca 2005 w 11:57 - Odpowiedz

    Cze,słuchajcie mam prośbe,gdyby ktoś mógł zrzucic zdjęcia z telefonu Sony Ericsson K508i oraz ewentualnie filmik z tego telefonu był bym bardzo wdzięczny.Pozdrawiam

  106. lukasz 27 czerwca 2005 w 13:31 - Odpowiedz

    Blagam was. Czy moglby ktos z was przeslac mi jakis filmik nakrecony NECIEM E616V lub bez V ?? bardzo prosze lukasz. gg:8904979 e-mail – [email protected]

  107. hfjhfd 28 czerwca 2005 w 11:51 - Odpowiedz

    NO nareszcie zdiecia i filmik z sagema myx-7 ale beznadziejne same kwatki a fimik jakis taki ciemy pewnie do swiatla robi sie tylem do swiatla a nie przodem

  108. gffgdh 29 czerwca 2005 w 17:19 - Odpowiedz

    A K300i zobaczyl bym filmik

  109. max 1 lipca 2005 w 08:13 - Odpowiedz

    niech ktos da zdjecia z st60? Prosze 🙂

  110. Olcia:) 6 lipca 2005 w 14:53 - Odpowiedz

    hey !! mam siemensa S55 ii mi taq slicznie foty nie wychodza gdzie mam ustawic ostrosc..i czy po zrobieniu foty czy przed???pomózcuie…ii jeszce jedno ..gdy podłaczam aparacik pod telefon …fonik gasnie mi co siem dzieje???

  111. KaMiLo 14 sierpnia 2005 w 17:17 - Odpowiedz

    Moze mi pomożecie.

    Potrzebuje program na kompa który otwiera filmy z komórek o rozszerzeniach: .3gp oraz .mp4

    może wyślecie instalke na maila? [email protected]

  112. ja 17 sierpnia 2005 w 19:12 - Odpowiedz

    do 3gp jest quit time

  113. apache 18 sierpnia 2005 w 20:19 - Odpowiedz

    3gp otworzylem media player seria 10 z rozszerzeniem.Martwia mnie problemy zrzucania zdjec ,a co dopiero filmow z k700i na kompa moze ktos wie cos na ten temat bo chce kupic i mam obawy!

  114. mygumas 19 sierpnia 2005 w 09:50 - Odpowiedz

    a ja mam kabelek do myX-7 i bardzo czesto przerywa mi polaczenia :/ :/ chyba mam jakis dupny kabelek no ale i tak dobrze ze dluzej powalcze i da sie zgrac wszystko ale moze ktos cos o tym wie moze to nie wina kabelka :>??

  115. 2ima 24 sierpnia 2005 w 07:12 - Odpowiedz

    mam pytanie ? co jest lepscze nokia 7650 czy moze SE K300i ??

  116. ENZO 24 sierpnia 2005 w 16:58 - Odpowiedz

    Witam.Mam pytanie.Czy w telefonach sony ericsson można ustawić dzwonki amr oczywiście jako dzwonek ??? Proszę o odpowiedź.

  117. mygumas 24 sierpnia 2005 w 22:05 - Odpowiedz

    W czym jest problem? chce wgrac jakas tapetke do sagema myX7 ale zawsze wyskakuje mi blad error 44 czy cos takiego:/ nie wiem czemu !! normalnei w jpg.

  118. Nusu 27 sierpnia 2005 w 20:19 - Odpowiedz

    Siema. Mam Mistusbishi M430i FAWU mogł byś do Mnie zagadać ?? GG 5773859

  119. Nusu 27 sierpnia 2005 w 20:20 - Odpowiedz

    Siema. Mam Mistusbishi M430i FAWU mogł byś do Mnie zagadać ?? GG 5773859, e-mail [email protected] Lepiej by było przez gg bo e-maile sa za wolne.

  120. mat 28 sierpnia 2005 w 12:55 - Odpowiedz

    Motorola V500 robi najlepsze zdjęcia z telefonów . Ma super ekranik i najwyraźniej widać na nim zdjęcia. Nokie mają do DUPYY Ekraniki . Może zdjęcia np. Nokii 6600 albo K700i wyglądają dobrze ale dopiero po werzuceniu na kompa bo mają zjebane ekraniki :P:P (K700i nie ma wcale takiego złego ekranu), ale motorole mają je zato najlepsze na świecie !!!!!! Trzeba przyznać że Samsungi też !

    • okrzysztof 13 listopada 2007 w 17:29 - Odpowiedz

      jabyś zobaczył jak robi Samsung U600 (3,2 mega plus autofocus 2048X1536) to byś mógł coś powiedzieć o jakości zdjęć z fona

  121. mygumas 28 sierpnia 2005 w 19:09 - Odpowiedz

    MAT stary ty chyba nie napisales w ogole logicznego zdania zamotane z pomplataniem !

  122. Krajak91 29 sierpnia 2005 w 05:39 - Odpowiedz

    zdjecie Sagem MY-X5-2 jest hujowe bo jest robione pod światlo ^_^

    @@

  123. mar3cki 29 sierpnia 2005 w 13:31 - Odpowiedz

    Witam. Mam pytanko do wszystkich… 🙂 Jaki telefon wybrac: Moto V500, SE T630 lub Siemens CXV70. Pod wzgledem zdjec i mozliwosci. Prosze o pomoc bo jestem juz na maxa niezdecydowany 😉 Pozdro

  124. mar3cki 29 sierpnia 2005 w 13:38 - Odpowiedz

    A i jeszcze ewentualnie Moto V547 bo nie widzialem tu jej fotek 😉

  125. mygumas 30 sierpnia 2005 w 15:14 - Odpowiedz

    ——-jaki jest program do przemiany z waw na rma lub mp3 na rma ?? zeby mozna bylo wgrac muze do sagema!! POMOZCIE MI 🙂 PLISSSSSSSSSSSSSS

  126. Goran 31 sierpnia 2005 w 21:37 - Odpowiedz

    SieMka MaM PrObLemm NiEwIeM JaKi TeLeFon WyBraĆ MaM Do WyBoRu SiMeNSa Cx65 Sony ErIcSsOnA T630 I SE K500i proSzE NaPiSzCie Ich WaDy I ZaLeTy Z GóRy DziĘkujE

  127. Izabela Gie 1 września 2005 w 12:10 - Odpowiedz

    Czy ktoś z Was robił już zdjęcia aparatem Nokia HS-1C + HF ? Czy działa on z Nokią 3100? Prosze o rade!

  128. vf 2 września 2005 w 11:09 - Odpowiedz

    Mógłby ktoś odpowiedzieć mi jednoznacznie który telefon jest najlepszy do fotografii i filmów?

    • okrzysztof 13 listopada 2007 w 17:41 - Odpowiedz

      polecam Samsung U600(3.2 mega,autofocus,lampa

      )ekran zajebisty 320×240 -zdjęcia rewelka ale fon drogi – drugi to SE k800i też super tyle,że gruby i już można dostać za zeta a w filmach to samsung ma przewagę nad wszystkimi robi 352×288-no i super mp3 z eqalizerem i radio z RDS

  129. Krzych 3 września 2005 w 22:50 - Odpowiedz

    Do filmów raczej żaden,do zdjęć SE K750i i Nokia N90,zdjęcia robią podobnej jakości ale oczywiście Nokia jest ponad dwa razy droższa ;))

  130. mygumas 10 września 2005 w 23:30 - Odpowiedz

    Gdzie ten zestaw glosnomowiacy bo ja nie moge go wlaczyc!!? I jaki format z muzyka sie da do niego w grac bo wawy opdadaja 30s ma ponad 5mb Jaki format do niego pasuje?? mowie o sagemie myX-7! ktos odp??

  131. dj_filip 20 września 2005 w 14:10 - Odpowiedz

    A ja mam Motorole e1000 i zamieściałem zdjęcia telefon jest super ,robi super zdjęcia mogę sprzedać albo sie zamienić wrzie pytań e-mail [email protected] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  132. wesolek 23 września 2005 w 19:53 - Odpowiedz

    fawu n90 robi dobre zdjecia, i kreci super filmy:) no chyba ze komus 400×400 (z tego co pamietam) filmik niepodoba sie… i jeszcze ta optyka… Podobna jest w najlepszych kompaktach sony:) I gdyby nie cena, pewnie juz myslal bym o zakupie.

    Teraz posiadam k750i i musze przyznac ze zdjecia robi naprawde super. niestety sa tez minusy czestego cykania, na liczniku juz cyknelo 3500 i jakosc wyraznie sie obnizyla:(:(

  133. wesolek_x 23 września 2005 w 19:55 - Odpowiedz

    hehehe rozbawil mnie kom przedmowcy "obi super zdjęcia mogę sprzedać albo sie zamienić"….

    no to widze ze naprawde jest suuper:D

  134. dj_filip 23 września 2005 w 21:37 - Odpowiedz

    Nie obi tylko robi a sprzedć dlatego że potrzbuję gotówki.A gdzie pana k750i ma UMTS.

  135. Rockets 24 września 2005 w 20:08 - Odpowiedz

    Znalazłem dziś troche czasu więc wysłałem filmy z : SE P900, SE D750i, N3650 i zdjęcia z D750i i z N3220 która bardzo dobrze wyszła 🙂

    Jeszcze mam jedną prośbe odnośnie przeglądanie zdjęc czemu fotki np w 2Mpix o rozdzielczosći 1600X1200 sa otwierane w małym oknie ? Można by to zmienić w wtedy jakość zdjęc można by lepiej ocenić 🙂

    Pozdro

  136. Rockes 25 września 2005 w 16:29 - Odpowiedz

    Może by zrobić jakiś ranking który robi najlepsze fotki ?

    • Kamil 4 lipca 2006 w 09:09 - Odpowiedz

      To dobry pomysł ja mysle ze ładne zdjecia robi Sony Ericson K750i lub siemensS65

  137. Filip 28 września 2005 w 07:25 - Odpowiedz

    Dodajcie jaieś fotki proszę .Bo nie mam co ogladać.

  138. ja-n 29 września 2005 w 19:48 - Odpowiedz

    Czy ktoś wie jakie zdjęcia robi Sagem Myx 6-2 ,miałem Nokie 6610i i zdjęcia to kiszka tylko przy dobrym oświetleniu jako tako a poza tym to lipa teraz wziąłem Sagema i czekam na kuriera i nie wiem czy władowałem się w kolejną kichę czy może będę miło zaskoczony

  139. Rcockets 1 października 2005 w 19:07 - Odpowiedz

    Sagem robi jak na Vga dośc dobre tylko ma jedną wade, z czerwonym kolorem zdjęcia dziwnie wychodzą… Np patrzać na zdjęcia ludzi

  140. Krzych 2 października 2005 w 10:16 - Odpowiedz

    Sagemy X5-2,X-6,X-7 mają aparaty z matrycą 0,3 Mpix a X6-2 1,3 Mpix!!! chętnie bym zobaczył jakie robi fotki,może ktoś podeśle…

  141. Mariusz 2 października 2005 w 19:28 - Odpowiedz

    Jestem zdiwiony ze z motoroli c550 fotki nie wychodza tek zle .jak ktos wie jak sie z zzuca na kompa niech da znać [email protected]

    Bede wdzieczny

  142. Barte:-)x 18 października 2005 w 17:39 - Odpowiedz

    Prosze niech ktoś mnie uratuje. mam samsunga sgh-x600 pewnego słonecznego dnia zaczą robić zielone zdjęcia SKASOWALI MI GWARANCJE i teraz muszę go na własną ręke naładować powiedziano mi że płytka główna jest skrzywiona i styki się rożdzieliły OdPiSzCiE błagam mój numer komy to 661202100

  143. Rutek 19 października 2005 w 16:41 - Odpowiedz

    Jak ktośma fotyrobione lg5100 niech prześle na emaila [email protected]

  144. marcin 20 października 2005 w 20:56 - Odpowiedz

    Sczegolnie podoba mi sie zdjecie z noki 3220 bo to jest moje robilem go z balkonu przy ladnej letniej pogodzie!!!

  145. Solo 29 października 2005 w 21:11 - Odpowiedz

    Sony Ericsson D750i mam go 2 miesiące jestem bardzo zadowolony robi naprawde dobre zdięcia polecam wszystkim którzy chcieli by mieć aparat cyfrowy zawsze przy sobie zajrzyjcie i sami osądzcie dziewczyna na balkonie i liść to moje zdjęcia.

  146. adasiev 5 listopada 2005 w 16:26 - Odpowiedz

    fajnie fajnie, ale jak by sie jeszcze zdjecia z Siemensa CX 75 znalazly to by bylo poprosutu genialnie 😀

  147. Kawa106 12 listopada 2005 w 12:59 - Odpowiedz

    kurde nie wiem czy wymienic sony ericssona k500i na motorole e398….pomocy

  148. Człowiek 13 listopada 2005 w 11:37 - Odpowiedz

    Mistrzowski ten serwis!! Już to miałem dawno napisać, ale zapomniałem! Zawsze, jak chce kupic telefon z aparatem, to zaglądam tu, żeby zobaczyć jakie foty trzaska :P:P

    –= P O Z D R O =–

  149. filip 14 listopada 2005 w 18:04 - Odpowiedz

    Te zdjęcia z noki 3220 tej wykopki to nowa odkrywka kopalni bełchato odkrywka szczerców.mam w pobliżyu dzialke wieć zrobiłem .

  150. PanMamProblem 14 listopada 2005 w 19:42 - Odpowiedz

    Prosze o pomoc…Jaki telefonik robi najlepsze zdjecia i filmy do 350zl z allegro??chcialbym nim robic zdjecia i filmiki krecic..nie musi miec nicego wiecej…no moze IrDA by sie przydala jeszcze i w miare karta pamieci zeby to wszystko sie w miare miescilo ;))…z gory dzieki WIELKIE!! Pozdro

  151. Pawl 16 listopada 2005 w 20:05 - Odpowiedz

    Co ?? Gościu ty chcesz dostać telefon w takiej cenie z kamerą, kartami pamięci i aparatem ?? Hahahaha ! Nie roźśmieszaj mnie ! Najlepszym telefonem za mniej-więcej tą cene jest K300i

    ale on średnio kosztuje gdzieś 420-430 zł. Fotki są super ! Nie patrzcie na te tutaj, bo sa jakieś dziwnie słabe. Moge wam je przesłać. GG: 5841935, e-mail [email protected]

    ***PanMamProblem : Polecam zebyś wyskrobał jeszcze około stofki (albo i mniej) i kupił K300i bedziesz zadowolony.

  152. filip 17 listopada 2005 w 15:16 - Odpowiedz

    Nie prawda bo najlepsza jest nokia 6350 kosztuje ok . 350 zł.ma symbiana mozna wgrać MP3,DIVX,1 megapixel . ma karty pamięci , poprosu wszystko .super telefon polecam

  153. PanMamProblem 17 listopada 2005 w 17:11 - Odpowiedz

    nigdzie nie moge znalezc tej 6350….a co do k300i – to wart ten telefon jest tej ceny??za 500 mialbym juz moze k700i z allegro…

  154. PanMamProblem 17 listopada 2005 w 17:24 - Odpowiedz

    no moze przesadzilem z tymi 500zl ale za 570 moze bym dostal…kumpel niedawno dorwal za 500 wiec moze by mi sie tez udalo ale nie potrzebny mi taki fonik bo za drogi a po drugie za taka cene to cos lepszego wolalbym bo w k700i jest tylko 41mb :/ i w ogole to bardzo malo jesli chcialbym juz sobie np mp3 wsadzic….a ja wole telefon do zdjeci i filmow i osobny odtwarzacz mp3 bo tak chyba lepiej jesli chodzi o jakosc….chyba ze jest jakis ekstra fon do 600-650 zeta co ma to wszystko i jakosc tez git…

    A tak na marginesie to moj znajomy wraca niedlugo z angli i moze on by mi cos dobrego i tanszego przywiozl??oplacaloby sie cos kupic z angli ??tylko co polecilibyscie??chodzi mi teraz o fon z aparatem i kamera i troche pamieci do 400zeta…Mieliscie z tym jakies doswiadczenie?

  155. :) 17 listopada 2005 w 21:15 - Odpowiedz

    Wg mnie w tej chwili najlepsze jakosciowo zdjecia to zdjecia zrobione telefonami SE k750i, D750i, zdecydowanie tez Mistubishi. Niczym nie ustepuje takze Sagem My x6-2 🙂 uwierzcie widzialem sporo jego fotek i sa powalające:)

  156. filip 18 listopada 2005 w 16:11 - Odpowiedz

    sorry ta nokia to 3650 . na allegro za 350 zł

  157. Krzych 18 listopada 2005 w 18:35 - Odpowiedz

    Za niewiele ponad 500zł.można na Allegro kupić Sagema X6-2 prosto z salonu.Ma m.in.kamere 1,3 MPix,MP3,wymienne karty pamięci,duży wyświetlacz 262 tyś.kolorów.Jeśli porównać stosunek możliwości do ceny to obecnie X6-2 chyba nie ma sobie równych a jakość oraz trwałość najnowszej generacji Sagemów niczym nie ustępuje pozostałym wiodącym markom

  158. Pawl 18 listopada 2005 w 19:56 - Odpowiedz

    filip: 3650 nie ma kamery 1 MP, tylko 0.3 MP, a K300i ( w trybie rozszeżonym ) 1.3 MP, 65K ( nie to co ta stara nokia-4K nie jest ceglasty, bo ta okia to kloc, nie mowiąc już o wyglądzie. MMM !

    Nie chodzą też gry Mascot Capsule 3D, i wogóle to stara technika, nie to co K300i wogole nie ma co porownywać ! K300i gorą !

  159. ;) 18 listopada 2005 w 20:38 - Odpowiedz

    Do Pawl:) Nie slyszalem zeby SE k300i<nawet w trybie rozszerzonym> mial aparat rozdzielczosci 1.3Mp. I nie wiem jaki soft musialbys do niego wpakowac zeby taka rozdzielczosc uzyskac. Jesli masz zdjecia SE w tej rozdzielczosci to wpakuj je do tego serwisu:) chetnie obejrze:P

  160. Pawl 19 listopada 2005 w 17:21 - Odpowiedz

    Hehe, lol gościu wogóle ty się widze nie znasz na telefonach.

    Więc oświece Cię ;D K300i ma matryce w aparacie 640x480p.

    W trybie roższeżonym można robić zdjęcia z 2x wyższą rozdzielczościa: 1280×960 i jest tak we wszystkich K300i, boz zadnego dodatkowego oprogramowania. To jest poprostu cyfrowa interpolacja, czyli rozciągnięcie zdjęcia, i jakby zamazanie tych ze tak to nazwe "subpikseli", zeby to wyglądało natralniej. Efekt nie jest taki jak na np. S700i, ale wygląda lepiej niż niektore Sagemy, albo Philipsy, z1.3 MP, bez interpolacji.

    Pozdrawiam

    P.s.: filip: nie zabardzo rozumiem o co chodzi z tym, że moożna wgrać do niego 1 MP ?? A pozatym to wyświetlacz ma 176×208 pikseli, anie 176×220…

    Jeszcze raz pozdro.

    P.s. 2: Aha! Próbowałem wbić zdjęcia tu, ale juz mineło duuzo czasu i nic . Jak je chcesz to ci je prześle. Pisz: GG-5841935,

    e-mail: [email protected]. Pozdro !

  161. filip 19 listopada 2005 w 21:00 - Odpowiedz

    Naprzykal w tym linku http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71869454 jest opisane co możemy wgrać na platforę SYMBIAN jest tego naprawdę dużo lub na stronie http://www.infonokia.pl/?page=download-symbian Mozna pobrać niektore z nich . Dobra nie klocmy sie zamykam temat ale moim zdaniem SE k300i bez porownania jest gorszy od telefonuu najwyszszej klasy NOKIA 3650 .POZDR-

  162. PanMamProblem 21 listopada 2005 w 08:47 - Odpowiedz

    Mieliscie moze stycznosc z Sagenen my x6-2 ??podobny dobry telefon, zastanawiam sie nad jego kupnem, potrzebuje jeszcze opini na jego temat, co o nim sadzicie…wart jest 600zl??mozna go uzywac jako odtwarzacz mp3(chodzi o jakosc dzwieku) i czy to prawda ze karty 512mb na nim dzialaja??

    Pzdr

  163. zaskoczony 25 listopada 2005 w 18:08 - Odpowiedz

    Wydaje mi sie ze kilka z tych zdjec nie zostalo zrobione przez podane przy nich telefony.Ktos tu oszukiwal ,lubz anim wyslal zdjecie poddal je obrobce w jakims programie

  164. filip 27 listopada 2005 w 09:09 - Odpowiedz

    ktore niby oszukane moje z e1000 sa prawdziwe

  165. zaskoczony 27 listopada 2005 w 10:34 - Odpowiedz

    No np zdjecie z t68 sony ericsson.Mialem kiedys taki telefon i raczej nie jest mozliwe zeby zrobil zdjecie tak dobrej jakosci jak tu zamieszczone

  166. Wojtek 1 grudnia 2005 w 17:53 - Odpowiedz

    Film z Motoroli e1000 jest robiony ze złymi ustawieniami i zdecydowanie nie ma w niej karty pamięci. Wystarczy 128 MB i Filmiki nie będą się za bardzo ciąć. Mam ten telefon i Jestem bardzo dumny

  167. filip 1 grudnia 2005 w 20:00 - Odpowiedz

    wiem byl to moj pierszy film robiony tym fonem i wtedy nie mialem karty wlazonej. teraz jest ok .pozdro

  168. Arol 6 grudnia 2005 w 20:54 - Odpowiedz

    Chciałbym się zapytać czy dobre wychodzą zdjęcia z telefonu LG U8120

  169. Piotr 7 grudnia 2005 w 11:01 - Odpowiedz

    Super Strona!! Gratulacje!! Tworcą!!

  170. lukas 8 grudnia 2005 w 13:39 - Odpowiedz

    Czy ktos mógłby przesłać mi fotki robione Siemensem M65??

    Chce kupić telefon do 400pln który robi w miare dobre fotki, na tyle dobre żeby można było je wrzucać na allegro, co wybrać??

    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  171. czarna menda 8 grudnia 2005 w 20:35 - Odpowiedz

    AVE. Mam pytanko – czy te fotki z siemensa cx75 naprawdę pochodząz siemensa cx75?:) Są naprawde super!!! Jeśli to nie jest żaden Szwindel to ja już chce tego fona.

  172. becha 9 grudnia 2005 w 17:03 - Odpowiedz

    ma ktos fotki robione siemensem c75?? bardzo bym prosil o wstawienie ich tutaj. z góry dzieki

  173. ghjgh 10 grudnia 2005 w 13:06 - Odpowiedz

    becha C75 to tosamo co CX65 tylko w innej obudowie a tu sa zdjecia z CX

  174. anga666=* 11 grudnia 2005 w 18:54 - Odpowiedz

    Tak ja też uwarzam że stronka pierwsza klasa, bardzo potrzebna jest bo przynajmniej widzi się jak telefon robi zdjęcia przed kupnem. Weszłam tu zupełnie przypadkiem ale już dawno szukałam takiej stronki. Naprawde wielki szacunek dla twórców, dziękówa=*

  175. Mati 11 grudnia 2005 w 19:27 - Odpowiedz

    Jak zmienić rozdzielczość zdięć siemensa c65 na wiekszą nr gg 8230064 prosze napiście

  176. becha 11 grudnia 2005 w 19:56 - Odpowiedz

    a jak otworzyć na kompie ten format 3gp?? jaki programem?? albo czy trzeba miec jakies kodeki?

  177. Pawl 12 grudnia 2005 w 11:37 - Odpowiedz

    Ta 6610i i MC60 to narmalnie ślepe telefony ! To już chyba szczyt w najgorszej jakości zdjęć…

    Co wy sądzicie o tych telefonach ;D ??

    Pozdro

  178. filip 12 grudnia 2005 w 13:24 - Odpowiedz

    mają tak slabe wyswietlacze jak aparaty CIF i po 4096 kol. totalna lipajak dla mne

  179. embarlik 13 grudnia 2005 w 16:50 - Odpowiedz

    szkoda tylko że nie ma zdiątka z NOKI 6680 :/ bo bym se porównał z SE K750i 😛 NARA

  180. Gehort 16 grudnia 2005 w 17:32 - Odpowiedz

    fotki z N6650 wyszly naprawde dobrze, czy to napewno fotki robione tym aparatem ;/ ???

  181. becha 23 grudnia 2005 w 11:15 - Odpowiedz

    olczus zainstaluj program MPAS on jest do sagemów i jest najprostszy w obsludze bo dajesz tylko wyslij i pobiez i juz. nic nie konfigurujesz ani nic. Tylko pamieta ze w tych sagemach gey mozna wgrywac przez WAP bo kablami i irda sie nieda. Pozdro

  182. PainKiller 24 grudnia 2005 w 18:47 - Odpowiedz

    siemka 🙂 czy mógłby ktoś przesłać m fotki i filmik zrobiony telem noka 3220 ? tu jest tylko jedno a chciałbym obejżec więcej 🙂 [email protected] WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

  183. kwasek84 28 grudnia 2005 w 08:10 - Odpowiedz

    Nokia 7650 jest najlepsza w polsce nokią

  184. kaja 28 grudnia 2005 w 12:10 - Odpowiedz

    czesc mam prosbe jak by ktos mial program do zgrywania zdjec i filmikow do SE k300i to przeslijcie mi na poczte

  185. CzanieC 28 grudnia 2005 w 14:04 - Odpowiedz

    Ma ktos moze fotki z motoroli v635??? Jezeli tak bardzo prosilbym o przeslanie ich na moj mail [email protected] POZDRAWIAM

  186. hermi 28 grudnia 2005 w 23:22 - Odpowiedz

    MOŻE KTOŚ PO KROTCE OPISAĆ DOBRY TELEFON : NOKIA SONY-E… SIEMENS MOTORO.. CO ROBI DOBRE ZDJĘCIA I KRĘCI FILMY ORAZ MA KARTY PAMIĘCI ( I JAKI TYP PAMIECI OBSLUGUJE ORAZ JAK WIELKI). ZA WSZYSTKO Z GÓRY DZIEKUJE. ACHA NAJLEPIEJ GDYBY NIE BYŁ OTWIERANY JAK MOTOROLLA

  187. wabikboy 31 grudnia 2005 w 09:30 - Odpowiedz

    do hermi: Polecam Sagema MY X6-2. Nie jest duzy i ciezki, robi filmy, czyta MP3, ma mozliwosc wlozenia karty pamieci MicroSD, zdjecia jakie robi sa pokazane na stronce, aparat 1,3 MP wiec mozna poszalec a rozdzielczosc 1280 – 1024 max, a najwieksza zaleta tego fona jest to ze jest bardzo tani, osobiscie go posiadam i nie narzekam :):). Pozdrawiam

  188. wabikboy 31 grudnia 2005 w 09:32 - Odpowiedz

    aha co do kart pamieci to z tego co wiem to obsluguje jakie wyszly czyli 1 GB ale z nie wiem jak z wiekszymi i czy sa juz w ogole

  189. Polo44 1 stycznia 2006 w 12:28 - Odpowiedz

    Jakiego programu urzyć do komunikowania się samusunga e300 z komputerem za pomocą kabla? prosze o odpowiedź na [email protected]

  190. Maciek TG :] 6 stycznia 2006 w 12:36 - Odpowiedz

    Jeżeli ktos ma jakies fotki jeszcze z d750i prosilbym o wyslanie na mojego e-maila bo zastanawiam sie czy wziasc wlasnie tego SE czy Nokie 6630… z góry fenks :]

  191. kunegunda11119999 6 stycznia 2006 w 18:02 - Odpowiedz

    najlepsze foty robią sony ericssony i sagemy szczególnie sek700i i sagem myx-7

  192. lol 9 stycznia 2006 w 13:17 - Odpowiedz

    lol

  193. Maciek TG 10 stycznia 2006 w 17:15 - Odpowiedz

    Wyslalem fotki z d750 😀 ( zajebisssstyy fon dobrze ze wziolem go a nie nokie 😛 ) Wiec Andrzej sparwdz poczte :]

  194. orange30 11 stycznia 2006 w 21:43 - Odpowiedz

    mam s55, zmieniam teraz i byłam zdecydowana na c75 lub cxv70, po obejrzeniu tej stronki mam wielkie zamieszanie w głowie:) doradźcie co wybrać, konkretnie interesuje mnie aparacik w komórce, żeby można wywołać fajne fotki 9×13 albo 10×15, pozdrawiam

  195. Pawl 12 stycznia 2006 w 18:56 - Odpowiedz

    Wysłałem zdjęcia z K300i… przygotujcie się na szok, bo one nie były poprawiane na kompie, a są zdecydowanie lepsze niż z K500i, a nawet lepsze niż z K700i. Te co tu są są tak słabe, że nawet nie chce mi się wieżyć, ze są z K300i. Pozdro

  196. orange30 12 stycznia 2006 w 21:22 - Odpowiedz

    ma ktoś fotki z siemensa cxv70? bardzo proszę pokażcie,wyślijcie na mojego e-maila [email protected]

  197. Maciek 13 stycznia 2006 w 21:50 - Odpowiedz

    Lol fajne mam kwiatki co nie 😛 –> D750 i 1 i 4 fotka

  198. Rockets 13 stycznia 2006 w 21:53 - Odpowiedz

    Mam Se D750i i zajefajne fotki robi, tylko że dżojstik ostatnio musiałem wymieniać bo sie mi zacinał a telefon mam jakies pół roku i 60 zł w plecy :(:(

  199. k600 14 stycznia 2006 w 10:54 - Odpowiedz

    ma ktos fotki z SE k600??

  200. ufoludek 16 stycznia 2006 w 03:17 - Odpowiedz

    potrzeboje program ktory mi opslużymoj telefon nokie 3200 znaczy to ze bede mog dzieki niemu wgrac dzwonki w telefon

  201. Kan 17 stycznia 2006 w 14:57 - Odpowiedz

    Przepraszam Czytelników, którzy przesłali nowe zdjęcia. Ze względu na zmiany wprowadzane na serwisie i przenoszenie tego działu będą one zamieszczone pod koniec tygodnia. Pozdrawiam Andrzej

  202. wabikboy 24 stycznia 2006 w 14:42 - Odpowiedz

    Sagem myX6-2 Gorąco polecam ten telefonik, bardzo ladne zdjecia jak na telefon i w ogole ma wiele ciekawych funkcji, tylko jedna uwaga na jego temat Orange troche go ograniczyła i radzil bym zmienic soft lub kupic go w sklepie z oryginalnym softem, tel. kosztuje jakies 700 do 800 zł i jest naprawde godny uwagi zwlaszcza za tak male pieniadze. Pozdrawiam wszystkich, i slijcie wiecej fotek bo to zajefajna stronka.

  203. Kooba 27 stycznia 2006 w 07:50 - Odpowiedz

    Na pierwszy rzut OKA widac ze k700i jest najlepszy !!! ;] :PP

  204. Pawl 4 lutego 2006 w 13:40 - Odpowiedz

    Hehe, ale BK !! Na pierwszym zdjęciu z T310 można zobaczyć, że ktoś sfotografował UFO ! Hehe

  205. Pawl 4 lutego 2006 w 13:41 - Odpowiedz

    A taj dokładniej to to UFO jest w lewym górnym rogu. Pozdrawiam

  206. remas 5 lutego 2006 w 08:58 - Odpowiedz

    rzeczywiscie to UFO:D

  207. Krzych 5 lutego 2006 w 17:35 - Odpowiedz

    he he,też na pierwszy rzut oka pomyślałem że to UFO,ale już na drugi rzut oka pomyślałem że to mucha albo ptak,ale może powinien to rozstrzygnąć jakiś ufolog ;))

  208. młody 7 lutego 2006 w 18:22 - Odpowiedz

    na t300 to huj nie zdjęcia ładnie wyglądają tylko na kompie

  209. Cinek 10 lutego 2006 w 20:49 - Odpowiedz

    Ej bardziej opłaca sie kupic 6600 czy 6230 albo SE K700i bo nie wiem co mam kupic????

  210. robi 13 lutego 2006 w 18:03 - Odpowiedz

    Mam k700i a moja laska siemensa cx75 ktory robi niebo lepsze foty od k700i!!!szok!!1.3 mp robi swoje!!i siemens nadodatek duzo tanszy!!ale wkurzyc sie wkurzylem strasznie heh!!!

  211. Michal2384 19 lutego 2006 w 21:12 - Odpowiedz

    Ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjkto robił zdjęcia Siemens C75??One są ze staszowa. Z mojewo miasteczka.

  212. Marcin 5 marca 2006 w 12:39 - Odpowiedz

    tak te fotki z c75 są ze staszowa

  213. wiesiek 5 marca 2006 w 22:09 - Odpowiedz

    siemens cxv70 wygywa

  214. lol2 6 marca 2006 w 16:50 - Odpowiedz

    przeslijcei mi prosze sterowniki do nokii 6700 na maila bardzo prrose !! i dziekuje 🙂

  215. krzyzol 13 marca 2006 w 17:42 - Odpowiedz

    Czy mógł by ktoś wrzucić na stronke zdjęcia z nokii 6680 bardzo prosze albo wyslac na maila [email protected] z gory dzieki

  216. Fawu 13 marca 2006 w 23:16 - Odpowiedz

    Z tego co widac powyzej Mitsubishi M430i nadal rzadzi, jednak dobra optyka to podstawa w fotografii i od 100 lat nic sie nie zmienilo. Polecam ten model, uzywam od roku i jestem zadowolony.

  217. luka121288 19 marca 2006 w 19:42 - Odpowiedz

    Mam sony ericssona k500i i jestem z niego bardzo niezadowolony.Po pierwsze zdjęcia.Są brzydkie,zamazane,na zdjąciach w ciemniejszych miejscach są różnokolorowe kropki!Filmy,hehe prawie nic nie widać,cały czas ucieka ostrość i sie wszystko sie zniekształca(same kwadraty!!),nie polecam tego telefonu,głośniczek i dżojstyk cały czas siada!!Już z 10 razy w naprawie był ten telefon!!Już jutro będe miał nokie 3650!!Super telefon i ma karty pamięci wymienne,do tego robi super zdjęcia!!Jak ktoś ma ten telefon to niech powie jakie karty do niego pasują…ja mam zamiar kupić SD memory card,będzie pasować??prosze o odpowiedź.Pozdrawiam!

  218. raspo 21 marca 2006 w 10:28 - Odpowiedz

    to żadne porównanie tylko przykłady fotek – warunki i fotografowane obiekty są zbyt różne żeby tu cokolwiek porównywać

  219. Łosiu 21 marca 2006 w 22:51 - Odpowiedz

    MAM PYTANKO MA KOTOś MOSHE PROGRAM I STEROWNIKI DO TELEFONU NEC E616V BO NIE MOGE TEGO NIGDZIE ZNALEść BARDZO BYM PROSIł O LINKI LUB O PRZEłANIE INSTALEK NA @
    [email protected] Z GóRY DZIEKUJE:)

  220. Katka 24 marca 2006 w 18:26 - Odpowiedz

    Cześć Wszystkim. Od kilku dni siedzę i szukam stron porównujących telefony komórkowe z bardzo dobrym apatatem cyfrowym. Na infolinii operatora polecono mi dwa SonyEricsonK750i oraz Samsung X700. Nic nie wiem na temat tych telefonów bo do tej pory używałam Nokii oraz Siemensów. Czy te telefony S i SE są wadliwe, jakie robią zdjęcia (powyżej wg lepsze zrobił SE). Może poradzicie coś innego, oczywiście z góry dziękuję:)

    • Fawu 25 marca 2006 w 09:04 - Odpowiedz

      Mitsubishi M430i-teraz juz niedrogi,w naszych sieciach nie ustawisz mms i email. Robilem odbitki i jak na matryce 1,3 sa super, dobra optyka, mam go od ponad roku.
      Sharp-wszystkie modele z matryca od 1 Mpx w gore, bardzo ladne fotki.
      SE S700i- ladne fotki,polskie menu,duzy wyswietlacz.
      Teraz weszlo duzo telefonow z matrycami 2 i wiecej Mpx ale nie wszystkie przekonuja, matryca to nie wszystko! wazna jest optyka w takich mini kamerkach no i mimo wszystko umiejetnosc lub wiedza na temat foto 🙂

    • gosc 6 maja 2006 w 11:15 - Odpowiedz

      Siema. Ja osobiście polecam motorole V3x. Niedługo powinny ukazać sie tutaj fotki mojego autorstwa. Zdjęcia jakie wychodzą z tego aparatu są wprost cudowne, ma zajebisty tryb makro, 2mpx, rozdzielczosc 1600 x 1200 z resztą looknij na google i obcykaj jej parametry. Kupiłem ją na allegro za 849zł z simem i włoskim menu, bardzo tanio z uwagi że z pl menu i bez sim stoi po ok 1k zł. Jeśli jesteś zainteresowany to pisz a wyśle ci więcej fotek na maila. Pozdro

    • gosc cdn 6 maja 2006 w 11:24 - Odpowiedz
  221. pilna sprawa 25 marca 2006 w 02:06 - Odpowiedz

    witam czy mam ktos moze zdjecia zrobione telefonem sony ericsson t230jak tak to prosze o przesłanie sprawa bardzo pilna zgóry wszystkim za foty

  222. pilna sprawa 25 marca 2006 w 02:08 - Odpowiedz

    witam jeszcze raz podaje muj adres meilowy [email protected] zalezy mi na fotkach wduzej rozdzielczosci tej największej dzienki

  223. Katka 25 marca 2006 w 14:50 - Odpowiedz

    Fawu, dziekuje za info. Niestety sprawdzałam i Orange nie ma w ofercie ani Sharpów ani Mitsubihi 🙁 Co innego byś polecił? Nie mam aparatu cyfrowego i nie chce na razie wydawać takich pieniedzy na niego. Dlatego chce kupic w miare dobry aparat w telefonie. Pozdrawiam:)

  224. Fawu 26 marca 2006 w 10:21 - Odpowiedz

    Najlepszy wybor to chyba bedzie SE K750i lub D 750i, patrzac cena-jakosc mozliwosci to sagem my-x6-2 w kazdym razie matryca minimum 1,3 Mpx ale lepiej 2 lub wiecej Mpx. Panasonic rowniez oferuje takie telefony, bez umowy, w marketach. Samsung teraz oferuje X700 i wiele innych modeli.
    Proponuje isc do salonu wybrac fona, zrobic nim fotki, wrzucic na karte i obejrzec w domu, jezeli masz takie mozliwosci (karta pamieci).

  225. Katka 26 marca 2006 w 19:56 - Odpowiedz

    Jeszcze raz serdecznie dziękuję:) Pozdrawiam i sprawdzam dane.

  226. Wron 29 marca 2006 w 12:28 - Odpowiedz

    jaki jest dobry program do zgrywania zdjęć filmów i wgrywania gier do SE K300i

  227. Maniano 29 marca 2006 w 20:05 - Odpowiedz

    Jaki jest dobry program do nagrywania filmikow na noki 7650??Podajcie nazwe!!GG:742118!!albo meil:[email protected]

  228. Jimmy 1 kwietnia 2006 w 20:00 - Odpowiedz

    Widze ze zdjecia Motki e1000 wyszly niesamowicie dobrze . z mojej motki zawsze wychodza takie ze nieda sie na nie patrzec co moge miec zle.. prosze o pomoc.. !1

  229. adamski8 1 kwietnia 2006 w 21:53 - Odpowiedz

    Cy ktos moglby mi napisac z jaka rozdzielczoscia sony ericsson t 630 zdjecia?(maksymalna).
    Prosze o odpowiedz na maila: [email protected].

  230. bieru 3 kwietnia 2006 w 08:55 - Odpowiedz

    a moim skromnym zdaniem zajebiste zdjecia robi spv c500 a video tej jest bardzo dobrej jakosci,choc niema on 1mpix to i tak telefon jest godny zaufania,wedlug mnie jest on chyba najbardzij funkcjonalnym komem jaki mialem a troszke ich bylo:P

  231. dario 5 kwietnia 2006 w 10:44 - Odpowiedz

    rok temu pisałem że najlepsze zdj robiła w tamtym czasie 6630 i szczerze mówiąc do tej pory ten telefon utrzymuje sie w ścisłej czołówce ! widac że aparaty VGA to zamierzchła przeszłość i nie maja żadnych szans ! wystarczy spojrzec na zdj np z N70 które trudno nawet porównywac z 90% zamieszczonych tutaj zdj 🙂

  232. rafal 5 kwietnia 2006 w 19:53 - Odpowiedz

    siema, mam motorolke a925, komorka jest naprawde dobra, jednak mam dosc istotny problem, a mianowicie chodzi o kamere, wyswietla mi sie obraz o bardzo zlej jakosci, a w ciemnych pomieszczeniach nic nie widac…czy musze miec jakis program do tej czy mam poporstu zrabana

  233. gosc 6 kwietnia 2006 w 15:21 - Odpowiedz

    Wie ktos jak wykasowac cala pamiec z siemensa c60 tylko tak zeby zostaly ustawienia fabryczne????? jaki jest do tego kod??????

  234. gosc 8 kwietnia 2006 w 19:08 - Odpowiedz

    cze wszystkim wie ktos jak naprawic siemesa c60 bo spadl mi a jak go zalanczam to monitor swieci sie na niebiesko robi takie bee i sie wylancza prosze pomurzcie

    • Maniano 19 maja 2006 w 10:13 - Odpowiedz

      HEJ gosc!!Mam taki sam problem z tym C60.Tylko ze on mi nie upadł a i tak sie robi tak samo jak u ciebie!!Naprawa kosztuje podobno 40zł.Ale jakbyś wiedział jak by go naprawic odezwij sie na gg:5267272 POZDRO!!

  235. Joko 15 kwietnia 2006 w 16:02 - Odpowiedz

    Dzięki za prezentacje fotek Sony Ericssona K750i, bo właśnie zaraz po wypłacie zamierzam kupić ten model (+Memory Stick PRO DUO 512MB). Czytałem już sporo opisów, komentarzy i jestem zdecydowany. KUPUJE !
    P.S.
    Mam pytanie…
    Czy jeśli wezme karte 1 lub 2 GB, to czy telefon troche zwolni ?

  236. Peru 29 kwietnia 2006 w 16:44 - Odpowiedz

    Moim zdaniem N70 ma dobre fotki lecz przy 2mpx widać pixele a w 6630 nie przez co lepiej wypada.

  237. pele 30 kwietnia 2006 w 11:47 - Odpowiedz

    ma ktos mozę sterowniki do nec e338 albo do 313 ??
    prosze o kontak , bo nie moge go zainstalowac na komputerze
    pozdrawiam

  238. Plmati 1 maja 2006 w 19:10 - Odpowiedz

    PrOsIł ByM o WySłAnIe ZdJęć Z tElEfOnU Se D750I
    Na email [email protected]
    lub na gg 362826

    Z góry dziękuje
    Mati

    • Czester 26 lutego 2010 w 02:24 - Odpowiedz

      Przestań pisać jak ***** pokemon…

  239. iwonajot 16 maja 2006 w 09:53 - Odpowiedz

    Czy ktos moze mi napisac jak zrzucic fotki z Nokii 6101 na kompa? Nie mam pojecia jak to zrobic. Mam kabel pc i program Nokia PC Suite ale to chyba nie wystarczy 🙁

    • Gosc 20 maja 2006 w 10:32 - Odpowiedz

      Witam. Powinno wystarczyć :). Mam nokie 6230, kabel i nokia pc suite i wszystko hula. Zainstaluj sterowniki do kabla, potem nokia PC suite, następnie podłącz telefon. Po ukazaniu sie w prawym dolnym rogu chmurki z info. że tel został podłączony, wjedz w mój komputer i opok dysków jakie tam masz powinien pokazać sie folder o nazwie: Nokia Phone Browser. Tam są wszystkie foldery jakie masz w swojej nokii. Tam również są zdjęcia jakie nią zrobiłeś :P, wystarczy je odszukać i przenieść na pulpit. Pozdrawiam

    • Opiekun 6 kwietnia 2008 w 06:34 - Odpowiedz

      w pc suite wejdz na wiadomosci a tam pozniej poszperaj w komie napewno znajdziesz:P

  240. radek407 18 maja 2006 w 14:58 - Odpowiedz

    Prosil bym o nazwe programu do zmniejszania rozmiaru zdjec do tel. zeby przerabiac zdjecia na rozmiar 176×220.

  241. matrixartur 28 maja 2006 w 08:44 - Odpowiedz

    mógłby ktoś przesłać zdjęcia zrobione tym telefonem na mój adres e-mail [email protected] ???

  242. matrixartur 28 maja 2006 w 08:46 - Odpowiedz

    o czym ja myśle?? Nie napisałem jakim telefonem… ;)) Zrobione nokią 7610

  243. ewin1 1 czerwca 2006 w 13:23 - Odpowiedz

    Witam. Proszę podać mi jak mogę wgrać zdjęcia z telefonu Samsung X700 do komputera. Mam oryginalny kabelek, program, a i tak komputer nie widzi telefonu i w żaden sposób nie mogę sobie poradzić. Bardzo mi na tym zależy. Proszę o pomoc. Zgóry dziekuję.

  244. Piciu PGN 4 czerwca 2006 w 12:39 - Odpowiedz

    Witam. Prosze podać mi jakies inf. jak zgrać zdjęcia z telefonu LG G7050 na komputer. Widze że jest ono umieszczone na stronie, więc jest to możliwe. Bardzo prosze POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  245. Tomek1510 8 czerwca 2006 w 14:54 - Odpowiedz

    Siema wszystkim. Potrzebuje sterowniki kabla usb do samsunga e700………..POMOŻCIE………………….. wyslijcie na [email protected] POZDRO

  246. MAciekplk 18 czerwca 2006 w 19:43 - Odpowiedz

    Siemka mógłby ktoś przesłąć mi kilka fotek i filmików robionych motorola e1 na maila [email protected]

  247. Kamol22 26 czerwca 2006 w 08:56 - Odpowiedz

    Co myslicie o zdjeciach z siemensa C75 czy ktos mugł by mi je wysłać na e-maila

    • kamol22 26 czerwca 2006 w 09:07 - Odpowiedz

      czy ktos mugł by mi wysłac na e-maila zdjecia z siemensa C75

  248. madzia 28 czerwca 2006 w 09:16 - Odpowiedz

    Czy ktoś się orientuje w którym salonie ery jest jeszcze dostepny samsung sgh-e720, albo LG L5100?? Bylabym wdzieczna za ta niezwykle cenna informacje 😉 Mozna pisać na maila 🙂

  249. nah* 3 lipca 2006 w 15:27 - Odpowiedz

    Czy mogl by ktos tu zamiescic fotki z Samsunga x660 ?? Jesli ktos takie posiada bardzo bym prosil o wyslanie kilku na mojego emaila [email protected] . Byl bym bardzo wdzieczny i z gory bardzo serdzecznie dziekuje!!

  250. kamil 4 lipca 2006 w 08:58 - Odpowiedz

    czy ktoś mugł by mi przeszłac zdjęcia z Siemensa C75 na e-mail [email protected]

  251. Kamil 14 lipca 2006 w 11:22 - Odpowiedz

    Czemu Nokie robią najgorsze fotki?

  252. Conrad 15 lipca 2006 w 21:13 - Odpowiedz

    Ludzie…. Zdjęcia ma naj k750i a te telefony NIEOSIĄGALNE to anycall(10Mpx)!!!! Zresztą do robienia zdjęć jest aparat foto a nie komórki….

  253. wqfdsd 20 lipca 2006 w 08:54 - Odpowiedz

    jesli ktos ma foty z samsunga x660 lub x700 prosilbym na maila [email protected] moge sie „wymienic” fotami z cx65 jak cos ;]

  254. maTizOS 21 lipca 2006 w 14:44 - Odpowiedz

    jak widac nawet taki tel jak Siemens MC60 potrafi wykonac ładne foty jak na trzyletnni telefon…

  255. JP-8000 28 lipca 2006 w 15:17 - Odpowiedz

    Posiadam K750i i K600i, oba czynnie wykorzystuje i zdjęcia robią naprawdę znakomite!!! Oczywiście lepsze k750i,ale co się dziwić,w końcu 2 Mpix:D i duża czułość obiektywu(nie zapominając o autofocusie),ale K600i też dobrze wypada na jego tle.Pomimo tego wolę Sony DSC H2,zdjęcia wychodzą miodzio

    • JP-8000 28 lipca 2006 w 15:23 - Odpowiedz

      Posiadam K750i i K600i, oba czynnie wykorzystuje i zdjęcia robią naprawdę znakomite!!! Oczywiście lepsze k750i,ale co się dziwić,w końcu 2 Mpix:D i duża czułość obiektywu(nie zapominając o autofocusie),ale K600i też dobrze wypada na jego tle.Pomimo tego wolę Sony DSC H2,zdjęcia wychodzą miodzio

  256. Fawu 29 lipca 2006 w 19:13 - Odpowiedz

    Skoro masz to wrzuc tutaj pare fotek

  257. PMR 1 sierpnia 2006 w 10:31 - Odpowiedz

    Zobaczcie sobie moje D600 i ocencie prosze. ;D

    • Fawu 2 sierpnia 2006 w 06:15 - Odpowiedz

      To jest matryca 1.3MPx ? Fotki sa calkiem dobre, widze ze lubisz pokombinowac z ustawieniami: sepia, c-b.

  258. PMR 2 sierpnia 2006 w 12:52 - Odpowiedz

    Nie, 2 MPX. Chociaz cos dziwnie tu wyszly. Moge sie podzielic innymi via mail.
    ISO auto lub czasami 100, AW, rozdzielczosc 1600×1200, pomiar swiatla matrycowy, rzadko punktowy ustawiam. czasami korzystam z trybu nocnego, ale lepiej o zdjeciach nocnych zapomniec -nie, nie sa takie zle, ale..

    Ogolnie lubie pstrykac czarne ujecia. 😉

    Szkoda, ze admin zamiescil tylko kilka fotek bo pozostale osobiscie lepiej oddawaly, wg mnie, to co potrafi ten phone.

    • Fawu 3 sierpnia 2006 w 07:09 - Odpowiedz

      Widac ze zajmujesz sie fotografia no i Twoj samsung ma najlepsze mozliwosci z tych prezentowanych na tym forum.Napewno wiele zalezy od robiacego fotke ale widac ze Twoja 600tka ma najlepsza ostrosc z prezentowanych tutaj samsungow. Kan (admin) wystawia TYLKO 4 fotki ale to wystarczy do porownan. Ja moim M430i robie fotki na AUTO 🙂 teraz dopiero (po1,5 roku) zaczalem kombinowc z innymi opcjami. Moim zdaniem duzym problemem przy robieniu fotek telefonami jest drzenie rak, a moze tylko ja tak mam 🙂 ??? starosc nie radosc 🙂 Pozdrawiam

  259. PMR 3 sierpnia 2006 w 10:26 - Odpowiedz

    drzenie rak to raz – siostre ucze jak fotki robic- dwa to moment w ktorym wciskasz spust migawki – czesto wtedy rozmazuje sie zdjecie. Jak temu na poczatek zapobiec? Ustaw sobie samowyzwalacz na np. 5 sekund i kliknij isamo sie po chwili zrobi a ty musisz tylko wytrzymac nie poruszajac.,

  260. vincente 9 sierpnia 2006 w 14:25 - Odpowiedz

    witam co sadzicie o motce v235??? jesli ma ktos zdjecia, to bardzo prosze

  261. netsurfer 14 sierpnia 2006 w 13:36 - Odpowiedz

    Prosilbym o przeslanie fotek z nokii 6280 na maila [email protected]

  262. GRZECHOTNIK 16 sierpnia 2006 w 10:07 - Odpowiedz

    FAJNE I DOBRE FOTKI ROBI Sagem myX-5-2 jak za taką cene telefonu zdjęcia są świetne
    POLECAM

  263. Gwiazdunia 17 sierpnia 2006 w 09:54 - Odpowiedz

    ejjj kto mi powie jak mam zrzucic fotki z nokii6020 na kopma za pomocą irdy(tego takiego
    kabelka) ??????

    • Misia 19 sierpnia 2006 w 10:38 - Odpowiedz

      Gwiazduniu Nokia 6020 laczy sie z kompem bezprzewodowo. Irda to inaczej podczerwien. Zaden tam kabelek.

  264. Misia 19 sierpnia 2006 w 10:35 - Odpowiedz

    Gdzie znalezc program do zdjec dla Noki 6020? Wszedzie sa porty USB, a ona laczy sie przez
    irde. Pomoze ktos?

    • Fawu 19 sierpnia 2006 w 12:48 - Odpowiedz

      Trzeba kupic IRDE i zainstalowac ja, jak rowniez pewnie program NOKII 🙂

  265. anonymous 29 sierpnia 2006 w 13:05 - Odpowiedz

    kto zna jakiś program do zarządzania folderami przez irde między sony ericsonem t610 a
    kompem?

  266. jas 8 września 2006 w 15:35 - Odpowiedz

    ludzie jak macie duzo kasy to kupcie sobie nokie n93 3mpx i 3x zoom optyczny,, na allegro
    ok, 1600zł,, a pozatym nokie sa najlepsze,,…..

  267. PMR 12 września 2006 w 19:42 - Odpowiedz

    Nokia??! Zapomnij! Mam obecnie Sharpa 903 i nokia pod wzgledem zdjec odpada! Fakt jest
    dobrym-chociaz kobylastym telefonem, ogrom funkcji, bajerow, ale tak jak powiedzialem,
    jesli chodzi o jakosc, ostrosc zdjec to w tej chwili sharp jest najlepszy, mialem przez
    chwile Lg kg920-5mpx, baaardzo wypasiony fon, mozna sie pogubic w ilosci funkcji ale mimo
    wszystko lepsza martyce ma sharp i dlatewgo powrocilem do niego! Nokia natomiast kreci
    swietne-jak na telefon- filmy bo VGA 30fps i pod tym wzgledem bije sharpa i inne, ale
    powtarzam: Sharp 903 jest the best-osobista opinia, a wiem cos o zdjeciach.. 😉 Zreszta
    poczytajcie sobie tu: http://www.komforum.pl/index.php?showtopic=17485

    i tu:

    http://www.sharp-phone.com/country/products/product/index.php?country=GB&lang=en&p
    roduct=903

  268. Konrad 14 września 2006 w 08:49 - Odpowiedz

    Witam Was wedlug mnie najlepsza firma na rynku to jest SonyEricsson dzisiaj sobie kupilem
    SE D750i i jest zarombisty zadna Nokia go nie przebije bo za Nokie jak ma takie telefony
    to trzeba dac conajmniej 2x wiecej zebycos wogole gadac.A takto sie ciesze z D750i ma
    swietny aparat 2MPX karte pamieci nagrywa filmiki normalnie bajka nic mi wiecej do
    szczescia nie potrzeba

  269. Peu 15 września 2006 w 19:04 - Odpowiedz

    Ja własnie w pażdzierniku bede miał nówke SE k800i, wszystkie telefony wypadaja przy ni
    miernie. nawet ten sharp.

  270. Snail 16 września 2006 w 09:40 - Odpowiedz

    Witam!!

    Jeśli ktoś ma Sony Ericsson K750i lub (i) jakieś fotki na kompie zrobione tym telefonem
    byłbym bardzo wdzięczny za maila: [email protected]. Konczy mi sie umowa z Era i pewnie
    beda mi chcieli cos wcisnac za przedluzenie. Czy warto brac ten tel? (jestem
    "odchowany" na Siemensach)

    Pozdrawiam wszystkich i z góry dzięki!

    Marcin

  271. PMR 16 września 2006 w 10:48 - Odpowiedz

    K800 tez mialem i wiem co mowie. Nie zamienialbym sie jesli chodzi o wbudowany w nim
    aparat.

  272. dudek997 24 września 2006 w 17:59 - Odpowiedz

    SIEMENS CX 70 jest coooolowy robi zarąbiste zdjecia

  273. dudek997 24 września 2006 w 18:01 - Odpowiedz

    WŁAŚNIE KUPIŁEM SOBIE TAKI TELEFONIK POZDRO DLA WSZYSTKICH

  274. Patryk 25 września 2006 w 20:31 - Odpowiedz

    Mam pytanie, zastanawiem sie jaki telefon kupic czy motorole v300 czy v500 ktos mi doradzi
    z gowy wielki dzieki

  275. motorolkarz 4 października 2006 w 15:33 - Odpowiedz

    Nie ma to jak motorolla c550 🙂 pozdro

  276. Bartek 10 października 2006 w 23:45 - Odpowiedz

    Możecie pokazać mi zdjęcia (jak ktoś będzie miał) z telefonu SE W810i bo będę kupował i
    interesuje mnie jakie on zdjęcie robi wakach sie jeszcze nad telefonem Samsung D600 może
    też znajdziecie do tego zdjęcie jak sie wam uda to wielkie dzieki. Jak ktoś byłby tak miły
    to przesłał mi na maila: [email protected]. Pozdro.

    PS. fajna stronka ciekawy pomysł z tym porównywaniem, ale wg mnie powinno sie robić każdym
    telefonem takie samo zdjęcie ale rozumiem że osoba robiąca stronke nie posiada tych
    wszystkich modeli ;).

  277. Konrad 11 października 2006 w 09:43 - Odpowiedz

    Witam! Kupilem ostatnio sobie SE D750I jest zajefajny!!! zdjecia super.Ale mógłby ktoś
    dodać jakie zdjęcia robi SE K800I CYBER SHOT bo będe go sobie nie dlugo kupowal 🙂

  278. Ted 11 października 2006 w 10:14 - Odpowiedz

    Fajny pomysł, pozwolić internautom wykazać się swoimi pracami. Bardziej to pokazuje
    możliwości aparatu w telefonie niż profesjonalnie wykonany test, których nie każdy potrafi
    powtórzyć

  279. rzutnikk 3 listopada 2006 w 18:52 - Odpowiedz

    potrzebuje programu by podpiac telefon siemens s65 do kompa. gdzie go moge znalesc.
    pomuzcie plicho, zawsze jak sciagalem jakes prograny i je instalowalem to nigdy mi nie
    moglo znalesc telefonu czemu???????

  280. lukasz 4 listopada 2006 w 01:20 - Odpowiedz

    Czesc. Chce kupic telefon z aparatem i ew. mp3 do 400zl. Jaki polecacie aby robil w miare
    dobre fotki? Fajnie by bylo gdyby tez mp3 z kart SD/MMC odtwarzal. Dzieki za info. luki.

    • gniewny73 28 grudnia 2006 w 12:12 - Odpowiedz

      kup sony ericssona k 510 za 400 go dostanisz bez problemu a zdjecia w rozdzielczosci 1280×1024 wychodza jak z aparatu cyfrowego

  281. marcinnnn 4 listopada 2006 w 13:50 - Odpowiedz

    za 400zł to sobie możesz kupić. ale waciki

  282. MM 4 listopada 2006 w 13:52 - Odpowiedz

    ale ty kur.wa bartek jesteś tępy. tu każdy wysyła swoje fotki. chyba że kupisz sobie te
    wszystkie telefony i zrobisz takie same zdjęcia

  283. e1000maniac 6 listopada 2006 w 14:58 - Odpowiedz

    elo ludu…te fotki z motki e 1000 sa troche lewe :/ …ja mam ten fonik i wychodza
    lepsze…lukasz doluz 100zl i kup sobie motke E1000 zajedwabista sprawa telefon naprawde
    wszystko majacy a w dodatku za ok.500zl… <lol>

  284. Oscar7-7xxx 23 listopada 2006 w 09:15 - Odpowiedz

    Witajcie,ciesze się że istnieje taka strona ze zdjęciami. Interesuje się fotografią
    cyfrową i bardzo mnie cieszy postęp techniczny w telefonach. 4 lata temu kupiłem SE T68i i
    jak patrze na te zdjęcia to nie chce mi się wierzyć że telefon warty grosze robi lepsze
    foty od droższych rywali. Ale jeżeli chodzi o Sagema to przymierzam się do kupna i polecam
    ze wgzlędu na jakość zdjęć i bardzo dobry wyświetlacz,choć telefony tej marki mają miano
    wadliwych,to jest to spodowane z nieprawidłowym użytkowaniem tych modeli. Sam posiadam
    Sagema MY700X ale go szybko sprzedaje ze względu na to że ten telefon szybko traci na
    wartości. Zastanawiam się nad kupnem Sagema :

    MY-X7 lub MYX5-2. Co mi doradzacie ? I czy ktoś mi wyśle na poczte fotki z tych modeli ?
    [email protected]

  285. Kan 5 grudnia 2006 w 11:01 - Odpowiedz

    Trwają pracę nad zmianami w tym dziele. Już wkrótce wielekie zmiany, które mamy nadzieję ucieszą naszych Czytelników i uatrakcyjnia ten dział. Andrzej

  286. Kriss_Lodz 20 grudnia 2006 w 17:26 - Odpowiedz

    Po pierwsze zeby test był miarodajny kazdym telefonem powinno się zrobić zdjecie w tym samym miejscu i w tych samych warunkach

    między aparatami 0,3 mpx i 1mpx tak naprawde jest niewielka różnica wiele zalezy od optyki aparatu a nie od matrycy jaka posiada wiadomo ze aparat 1.3 mpx bedzie robil lepsze zdjecia ale niekoniecznie bardziej ostre itp. moim zdaniem SE D750 samsung D500 itp . Nokia N70 maja identyczne aparaty (matryce ) ale porównajcie ostrość 🙂 jedynym telefonem który robi dobre zdjęcia to SE K810i 3.2 mpx i niezła optyka to jak na telefon niezłe osiągnięcie ale za to mam Motke [email protected] i niezłe zdjecia wychodza do formatu 9×13 a np z siemensa SX1 niezłe do formatu 10×15 zalezy do czego chcecie miec aparat w telefonie

    • gniewny73 28 grudnia 2006 w 12:08 - Odpowiedz

      czy ja moge jakos posłac fotke wykonana aparatem z tel sony ericsson k510i uwazam ze jest zroboine profesjionalnie corka zadowolona jest z tego aparatu chciałem porównac z sonymericssonem k600i ale niestey niem tu nic takiego

    • ziom 31 grudnia 2006 w 13:01 - Odpowiedz

      dobre zdjecia niekture nawet są świetne jak pieski

    • andy 25 stycznia 2007 w 15:46 - Odpowiedz

      straszna kaszana te zdjęcia…

    • ziutek 29 stycznia 2007 w 09:47 - Odpowiedz

      jaki telefon jest lepszy?? sony ericsson k800i czy nokia n73?? bo nie wiem ktory wygrac:P

    • wegaz 16 lipca 2007 w 14:41 - Odpowiedz

      Czy nokia 6630 lub 6670 to dobre telefony? bo nie wiem który mam wybrać

    • Anonim 15 września 2007 w 12:50 - Odpowiedz

      Kurde ale przyznajcie ze Sharp robi zajefajne fotki jak przy 0,3 mpix

    • Andrus 12 listopada 2007 w 20:20 - Odpowiedz

      jak przesłać z k750i zdjecia na kompa bez płyty instalacyjnej pomocy

  287. thc 20 grudnia 2006 w 20:07 - Odpowiedz

    a kiedy to nastopi ??????????????????????????????????????????????????
    ??????????????????????????????????????????????????
    ???????????????????

  288. :) 26 grudnia 2006 w 13:51 - Odpowiedz

    Siemka ja mam zamiar kupic sobie telefon simens C65 za 200zł w komisie i nie wiem czy warto, co wy sądzicie o tym telefonie?

  289. ziom 31 grudnia 2006 w 13:03 - Odpowiedz

    bardzo fajne ale pieski nic nie przebije są super

    • laluś 31 grudnia 2006 w 13:07 - Odpowiedz

      serio masz racje ziom piesków nic nie przebije

  290. soniacz 2 stycznia 2007 w 16:02 - Odpowiedz

    Witam!! Kto moze przesłąc zdjecia zrobione przez SE W810i , bede bardzo wdzieczny, prosze, bo zamierzam kupic i musze sprawdzic zdjecia jakie robi. dzia

  291. lukas1-89 4 stycznia 2007 w 09:47 - Odpowiedz

    Witam.mam mały problem, mój tel nie ma polskiego menu, czy ktoś wie jak da się wgrać i jakim programikiem? proszę o pomoc.pozdrawiam pa

  292. Grzesiek 15 stycznia 2007 w 10:35 - Odpowiedz

    Witam!

    Najlepsze zdjęcia i ogólnie telefony to sonyericsson można zobaczyć jakie zdjęcia robią K750i d750i 2 mpx robi swoje ostre wyrazne zdjęcia ktoś powie że jego samsung lub nokia roli ładniejsze zdjęcia od k750i i D750i

    to ja powiem że sonyericsson k800i bije wszystkie telefony samsung ma też 3.2 mpx ale zdjęcia jakościowo nie do porównania a nokia N93 lub N93i oczywiście też 3.2 mpx ale zdjęcia nie mogą sie równać z k800i i wygląd funkcje nie pobiją SE

  293. bartekbols 18 stycznia 2007 w 11:52 - Odpowiedz

    ema macie moze foty zrobione s/e W300i jak macie to prosze wyslijce na maila [email protected]

  294. bartekbols 18 stycznia 2007 w 12:00 - Odpowiedz

    ej pomuzci mi bo ja sie neiznam na telefonach:( mam nokie 6680 z polskim menu zdjęty cimlock i mi się znudziła chciałem się na cos zamienic ale niewiem na co:( co mi radzicie?????? ?????????????????

  295. andy 25 stycznia 2007 w 15:49 - Odpowiedz

    …ale i tak fajna zabawa…

  296. kolp 26 stycznia 2007 w 10:46 - Odpowiedz

    poczebuje aparat do noki 6100 i mam do sprzedania ja koma 51175378 z nyrow prywatnych nie odbieram

  297. kolp 26 stycznia 2007 w 10:48 - Odpowiedz

    sory 51156378

  298. kolp 26 stycznia 2007 w 10:49 - Odpowiedz

    jeszcze ra zsory 511756378 ten jest ok

  299. ronnie10 31 marca 2007 w 11:47 - Odpowiedz

    Prosze o zdjecia i filmy z sagema my700x!!! Z góry dzieki.

  300. cecerobicacy 18 kwietnia 2007 w 13:09 - Odpowiedz

    Jestem autorem programu Miasto w Komie – prezentującego krótkie filmy z telefonów komórkowych o Warszawie bądź inspirowane Warszawą bądź warszawskimi postaciami . Tak jest bo to program na TVP Warszawa . Pierwszy progam tv pokazujący filmy z komórek . Filmy powinny mieć jakąś historię bądź dotyczyć ciekawego zdarzenia , problemu czy bohatera . Widzowie wybierają jeden z dwóch prezentowanych w programie krótkich filmów i jego autor otrzymuje komórkę Nokia N93i. Pozdrawiam wszystkich których wzięło kręcenie komórką . Ja należę do nich właśnie w 150 % . Czekam na filmy . Cezary Ciszewski TVP 3 Warszawa

    Ps

    Zapraszam na stronę http://www.miastowkomie.pl

  301. miron 21 kwietnia 2007 w 19:55 - Odpowiedz

    niech ktoś mi pomoże niemoge przesyłac zdięć przes podczerwień samsungiem x660 podczerwień załancza mi sie w telefonie ale nie przesyła

  302. MIREK 23 kwietnia 2007 w 18:04 - Odpowiedz

    Potrzebuje pomocy wgrałem program z płytki kturą dostałem wraz z telefonem w sklepie motorola V547 po wgraniu programu wszystko działało a teraz niedziała mi studio przesyłania plików co wczesniej działało i z tego powodu niemoge przegrywać zdięć prosze o pomoc.

  303. igor 28 kwietnia 2007 w 09:27 - Odpowiedz

    potrzebuje pomocy kupiłem blutou i niewiem gdzie wpisuje sie nazwe czy adres do telefonu motorola V547

  304. rozczarowany NOKIA N 31 maja 2007 w 13:55 - Odpowiedz

    Musze powiedziec z jakosc zdjec wszystkich nokii z serii N mnie BARDZO rozczarowala. Tyle szumu, optyka ZEISSA i coz mialo byc tak pieknie a wyszlo jak zawsze. Jak widac to nie jest domena tylko polakow (Uklon w strone skandynawi 😉 jednak jest nam blizej niz dalej do siebie ;-).

    Jak widac na fotkac SE i SAMSUNGI gora, no coz nie ma sie co dziwi w koncu ww firmy maja duze doswiadczenie w produkcji cyfrowek co jak widac udanie przenosza w swiat komorek.

    A nokia no coz PRZEROST formy i wymiaroww 😉 nad trescia 🙂

  305. anulka 3 czerwca 2007 w 18:33 - Odpowiedz

    mam zamiar sobie kupić se k800i tylko nikt nic o nim nie pisze i nie wiem czy sie opyla. jak myslicie?

  306. jagoga 14 grudnia 2007 w 12:52 - Odpowiedz

    jaka jest konfiguracja na lg u8120 mms

  307. Fawu 26 stycznia 2008 w 11:32 - Odpowiedz

    Zapraszam do obejrzenia moich fotek (nowe) z N73, szczegolnie niedowiarkow. Dzieki Andrzej za ich wystawienie 🙂

    • Klik 16 lutego 2008 w 10:47 - Odpowiedz

      Ja mam n73 i fotki sa bajera w porownaniu z N95

  308. Puszkin 10 maja 2008 w 16:15 - Odpowiedz

    Jak widac dobre fotki robia jedynie sony ericssony i samsungi i niektóre siemensy.Nokia niby taki dobry telefon kosztuje duzo a zdjecia niezbyt dobre nigdy nie lubialem nokii a to porównanie zdjec tylko mnie utwierdziło w moim przekonaniu

  309. Puszkin 10 maja 2008 w 17:33 - Odpowiedz

    i polecam sony ericsson k 510i posiadam go i robi piękne zdjęcia takie jak k800i bo porównywalwm a ten cały cyber shot czy autofocus w k800 i to tylko chwyt reklamowy nic nie daje

    • sleza 12 października 2008 w 19:37 - Odpowiedz

      Puszkin ty chyba z Kazachstanu jesteś.

  310. Kan 28 maja 2008 w 09:13 - Odpowiedz

    W tym dziale postaramy się dodawać filmy z komórek. Na zdjęcia daliśmy możliwość wrzucania samemu do działu [b]FOTKI[/b]. Zapraszamy z korzystania z tej możliwości podzielenia się własnymi pracami. Pozdrawiam Andrzej

  311. noa 12 listopada 2008 w 21:10 - Odpowiedz

    SE z matrycą 0,3 mpx robi lepsze zdjęcia jak Nokia z 2.0

    mpx. Zdjęcia z Nokii są strasznie zaszumione, po prostu

    fatalne. Nie nadają się w ogóle do odbitek.

  312. anulka 29 grudnia 2008 w 08:27 - Odpowiedz

    Mam prośbe, niech ktoś napisze jak wrzucic z nokii N73 zdjecia na kompa. po zainstalowaniu sterownikow komp przestał widziec telefon. Potrzebny jest jakis program? help!!!!!!!!

  313. Kan 5 stycznia 2009 w 13:30 - Odpowiedz

    Nokia PC Suite i BT, całkowicie wystarcza by wrzucić zdjecia na kom. Mozna także przez kartę pamięci i czytnik.

  314. Deidara 11 kwietnia 2009 w 09:06 - Odpowiedz

    a Ja mam LG KC 550 z aparatem 5 Mg/Pixeli i niedługo powinny pojawić się na tej stronie zdjęcia które nim wykonałem 😛

  315. Deidra 11 kwietnia 2009 w 09:09 - Odpowiedz

    Ile się czeka na opublikowanie zdjęcia na tej stronie:(

  316. Deidara 15 kwietnia 2009 w 11:52 - Odpowiedz

    kurde wsłałem Panu Andrzejowi foty ze zdjęciami a On

    ich nie dodał. Ile trzeba czekac 🙁

  317. Max 24 sierpnia 2009 w 18:50 - Odpowiedz

    mogę jedynie powtórzyć opinię Krissa – taka galeria to fajna rzecz ale porównanie nie ma najmniejszego sensu w sytuacji kiedy fotografowane są różne obiekty, w różnych warunakach oświetleniowych o różnych porach itp. Test byłby w miarę obiektywny tylko w warunkach studyjnych, aparat na statywie, ta sama odległość, obiekt i oświetlenie itp. a i tak zdania byłyby podzielone. Moja opinia jest taka: do robienia fotografii służy aparat fotograficzny,aparat w telefonie to nadal jedynie zabawka do pstrykania okazjonalnych fotek od których nie należy oczekiwać szczególnej jakości

  318. AM 29 października 2009 w 21:21 - Odpowiedz

    Pokazałbym kilka zdjęć zrobionych K770i (3,2mpx) to byście się naprawdę zdziwili, że komórką można tak ładne zdjęcia zrobić. Jak pokazuje znajomym na kompie to nie chcą uwierzyć, że z komórki. oczywiście nie każde zdjęcie wychodzi dobrze. Najładniejsze wychodzą przydobrymdziennym świetle.Według mnie najlepsze zdjęcia robi SE. Robilem ostatnio Nokią 6210 Navigator (3,2mpx) i tam zdjęcia są średnie.