REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Pomorska Unia Światłowodowa - szybki internet dla pomorskich gmin od Orange
Rynek
2017-12-17
1 | Orange Światłowód
Orange Polska, Województwo Pomorskie oraz Związek Gmin Pomorskich powołali w Gdańsku Pomorską Unię Światłowodową. Pierwszego dnia przystąpiły do niej 43 gminy z regionu. Celem Unii Światłowodowej jest zapewnienie szerokopasmowego internetu i likwidacja „białych plam” w województwie pomorskim oraz rozwój społeczeństwa informacyjnego.
Orange Światłowód zawita do Gniezna
Rynek
2017-12-15
5 | Rynek
W Gnieźnie Orange planuje zbudować sieć światłowodów w których zasięgu znajdzie się ponad 16 tys. gospodarstw domowych i blisko 600 firm w całym mieście. Sporo, jak na miasto liczące 69 tys. mieszkańców. Pomarańczowy operator zamierza przeznaczyć na ten cel niemal 10 mln zł.
Huawei planuje uruchomienie systemu 3GPP 5G w 2018r.
Rynek
2017-12-15
Huawei - 3GPP 5G
Przedkomercyjna wersja systemu HUAWEI – 3GPP 5G – otrzymała wyróżnienie World Leading Internet Scientific and Technological Achievements podczas otwarcia czwartej konferencji World Internet Conference. Działanie nowego rozwiązania zademonstrował w trakcie wydarzenia Eric Xu, prezes rotacyjny firmy Huawei.
Virgin Mobile - jaki był 2017r, a jaki będzie 2018r. w branży telekomunikacyjnej
Rynek
2017-12-15
5 | Virgin Mobile A.D. 2017
Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Zespół Virgin Mobile postanowił podsumować miniony rok w branży telekomunikacyjnej i wskazać kluczowe kierunki na rok 2018. Co zmienił 2017, a co przyniesie 2018 na rynku telekomunikacyjnym?
Zapomnij o brodatym wapniaku. Nadchodzi Mikołaj 2.0
Rynek
2017-12-15
2 | Łukasz Kapuśniak - felieton
Ten list do świętego Mikołaja będzie inny niż wszystkie, jakie dotąd otrzymał. Zamiast spisu wymarzonych prezentów przesyłam jedno życzenie: Drogi Mikołaju, ogarnij się proszę, zmodernizuj oprogramowanie i zainwestuj w nowe technologie, a współczynnik satysfakcji z prezentów poszybuje, jak Twoje sanie pośród ośnieżonych kominów – pisze Łukasz Kapuśniak z Cloud Technologies w swoim nowym felietonie.
IS: o czym mówiliśmy w 2017 r. A co czeka nas w przyszłym roku
Rynek
2017-12-14
IS - prognozy
Niesprzyjająca koniunktura na rynku zamówień publicznych, coraz groźniejsze i częstsze ataki hakerskie oraz rosnąca popularność usług cloud i security to jedne z najważniejszych tematów, o których mówiła branża IT w 2017 r. – twierdzą eksperci z Integrated Solutions, spółki z Grupy Orange Polska.
Ruszyły zgłoszenia produktów i usług na Mobility Trends 2017
Rynek
2017-12-14
Mobility Trends 2017
Od 13 grudnia 2017 do 2 stycznia 2018 firmy z branży IT i Telco mogą zgłaszać produkty lub usługi, które miały swoją premierę w 2017 roku. MIT MEDIA Group, organizator Mobility Trends, zaproponował możliwość pokazania premierowego produktu/usługi w jednej lub kilku z 18 kategorii konsumenckich.
9 powodów, dla których detaliści przenoszą się do chmury
Rynek
2017-12-14
Cloud - art. ekspercki
Kluczem do sukcesu okazuje się chmura obliczeniowa. Platforma, która łączy możliwości nowoczesnych systemów ERP, jak Microsoft Dynamics NAV z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie analityki czy sztucznej inteligencji – mówi Daria Widerowska, Marketing & PR Manager, IT.integro
Sztuczna inteligencja i zmiana paradygmatu cyberbezpieczeństwa
Rynek
2017-12-14
F-Secure - art. ekspercki
Leszek Tasiemski z firmy F-Secure podejmuje wątki związane ze sztuczną inteligencją (AI, artificial intelligence) i zmianą paradygmatu cyberbezpieczeństwa. tekście znalazły się informacje na temat cyberataków ingerujących w sztuczną inteligencję, przewidywania dotyczące ich ewolucji oraz informacje na temat nowych technik przeciwdziałania cyberzagrożeniom.
System ERP w chmurze jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych
Rynek
2017-12-13
ERP w chmurze - art. ekspercki
Współcześni przedsiębiorcy zmagają się z innymi wyzwaniami, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Świat zmienia się w szybkim tempie i jest coraz silniej zintegrowany. Globalna gospodarka, zawrotny rozwój technologii oraz problemy z przewidywaniem zachowań konsumentów mogą stać się dla producentów barierą. Ale również szansą.
Orange - Polska Winieta - nowy projekt pomarańczowej sieci
Rynek
2017-12-13
1 | Orange - Polska Winieta
Pomarańczowy operator w Miasteczku Orange testuje nowy projekt - „Polska Winieta”. Rozwiązanie bierze udział w przetargu rozpisanym przez GDDKiA. To także nazwa konsorcjum składającego się z Comarch Polska, Orange Polska, Integrated Solutions oraz BT Signaal. Techniczna strona „Polskiej Winiety”.
Rok w wyszukiwarce Google: czego Polacy szukali w 2017 roku (wideo)
Rynek
2017-12-13
2 | Google - czym żyła Polska w 2017 r.
Losowanie Mistrzostw Świata w piłce nożnej, „Ucho Prezesa”, przepisy na grzyby, a także fidget spinner i San Escobar – między innymi te hasła najbardziej zyskiwały na popularności w wyszukiwarce Google w 2017 r. Jakie inne tematy zwróciły największą uwagę Polaków? Google prezentuje coroczne zestawienie Rok w wyszukiwarce, czyli listę haseł najbardziej zyskujących na popularności w mijającym roku.
Huawei wskazał 10 najbardziej obiecujących zastosowań 5G
Rynek
2017-12-13
2 | Global Mobile Broadband Forum
Podczas 8. edycji Global Mobile Broadband Forum w Londynie, HUAWEI zaprezentował 10 najbardziej obiecujących zastosowań 5G, wskazując kierunek rozwoju branży ICT w przyszłości. Przedstawione wnioski zostały opracowane przy pomocy platformy do badań Huawei X Labs, która dokonała analizy rozmaitych aspektów, takich jak zależność przemysłu od technologii 5G, wartość biznesową czy dojrzałość usług.
Intel potwierdza - 2017 był rokiem sztucznej inteligencji
Rynek
2017-12-13
Intel wspiera rozwój SI
W ubiegłym roku analitycy Gartnera, Deloitte czy IDC zgodnie uznali sztuczną inteligencję za jeden z najważniejszych technologicznych trendów 2017 roku. Zgodnie z przewidywaniami przez ostatnie miesiące obserwować mogliśmy jak firmy z całego świata inwestują w rozwój systemów gotowych wspierać człowieka w jak najszerszym spektrum zadań, od codziennej pracy, komunikacji czy rozrywki po leczenie chorób. Rozwój sztucznej inteligencji także w Polsce.
Dlaczego warto wdrożyć elektroniczny obieg dokumentów
Rynek
2017-12-13
ArchiDoc - art. ekspercki
Zmiana dokumentów papierowych na elektroniczne i automatyzacja ich obiegu to jeden z istotnych elementów podnoszenia efektywności funkcjonowania organizacji. Usprawnienie procesów biznesowych przekłada się na jakość obsługi klientów końcowych i relacje z kontrahentami – mówi Konrad Rochalski, prezes zarządu ArchiDoc z Grupy OEX.
Polscy studenci na warsztatach w centrali Huawei w Chinach
Rynek
2017-12-12
Polscy studenci w Chinach
Czwarta polska edycja „Seeds for the Future” wyłoniła 12 laureatów studiujących na kierunkach ścisłych z zakresu nauk technicznych takich jak telekomunikacja, informatyka i elektronika. 10 z nich wzięło udział w warsztatach technologiczno-kulturalnych w Chinach.
Anna Streżyńska pozostała szefem cyfryzacji
Rynek
2017-12-12
1 | Anna Streżyńska Ministrem Cyfryzacji
Nowy Premier Mateusz #Morawiecki zdecydował, że Ministrem cyfryzacji będzie nadal Anna Streżyńska. Prezydent Andrzej Duda wręczył ministerialne nominacje i powołał nowy rząd.
Acer 3Q2017 - najwyższy zysk od sześciu lat
Rynek
2017-12-11
Acer 3Q2017
Rekordowa sprzedaż modeli z serii Predator przeznaczonych na rynek gamingowy oraz popyt na laptopy biznesowe spowodowały, że w trzecim kwartale 2017 roku dochód netto Acera wyniósł 48 mln dolarów (USD). To najwyższy wynik od dwudziestu siedmiu kwartałów oraz blisko sześciokrotnie wyższy niż w analogicznym okresie w poprzednim roku.
Rosnąca popularność małych salek konferencyjnych
Rynek
2017-12-11
Polycom - art. ekspercki
Małe salki konferencyjne (tzw. „huddle rooms”), stają się trendem w przestrzeni biurowej. W załączeniu przesyłam artykuł eksperta firmy Polycom, który wyjaśnia skąd bierze się popularność tego typu przestrzeni oraz przedstawia w jaki sposób technologie przyczyniają się do zapewnienia jeszcze lepszej współpracy.
Podstaw programowania powinny się uczyć już najmłodsze dzieci
Rynek
2017-12-11
Wywiad - wideo
Komisja Europejska wymienia programowanie wśród kluczowych kompetencji przyszłości. W ubiegłym tygodniu zakończyła się największa, ogólnoświatowa inicjatywa edukacyjna, która miała przybliżyć uczniom podstawówek podstawy programowania w formie łamigłówek i zabaw. W tegoroczną Godzinę Kodowania włączyły się już tysiące szkół w całej Polsce i prywatny biznes z sektora technologicznego.
Strony: 1 z 361     1234...361 >>

Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 20
Ostatnio na forum
Aktualne testy na prawo jazdy 2017/2018
[quote]Czy ktoś z was dysponuje może aktualnymi testami na prawo jazdy? Zależy mi przede wszystkim n...
T-Mobile - Podwójne doładowanie na mikołajki dla wybranych
W \"Warunkach... \" jest pkt 2.5., który brzmi: \"Promocyjne Złotówki przyznane w ramach Oferty są r...
Fałszywa strona internetowa Ministerstwa Zdrowia
Czekam aż pan minister Radziwiłł przekuje swoje słowa w czyn i doprowadzi do zakazu: 1) sprzedaży ...
Nowe funkcjonalności w mDokumentach na smartfonie
A mi się pomysł podoba. Dowód też można stracić. ...
Recenzja Hoffen Smart Systematic - przywróci porządek w domu
Kupiłam w Biedrze i daje radę w dużym salonie. ...
20-sty Samsung Brand Store w Polsce
Już dawno zrozumiałem, że take Chińczyki też Donte, a dużo tańsze. Na gwarancji dwa lata daja rade...
Test Hammer Blade - smartfon pancerny, który mnie przekonuje
Świetny, ale mój ma delikatny problem z wifi. Czasem sam się rozłącza. Na karcie sim jest wszystko ...
Virgin Mobile - jaki był 2017r, a jaki będzie 2018r. w branży telekomunikacyjnej
No to g...no masz w tym wirtualnym wynalazku. W Orange i T-mobile nolimit jest teraz za 25zł, w Oran...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne