Pierwsze w Polsce stypendia dla studentek politechnik
„Nowe technologie dla dziewczyn” to pierwszy w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. ⦁ Najzdolniejsze studentki politechnik mogą otrzymać stypendium w wysokości 12 000 zł.