Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Produkty z Chin, Reklama, Sprzęt, Telefony, ZTE-ZTE Blade V7 Lite, czyli Papilarna Rewolucja z Omeną Mensah (wideo)

ZTE Blade V7 Lite, czyli Papilarna Rewolucja z Omeną Mensah (wideo)

1 października wystartowała kampania ZTE pod hasłem ” Papilarna Rewolucja”. Zdjęcia uśmiechniętej Omeny Mensah promującej smartfon ZTE Blade V7 Lite można już od soboty zobaczyć na bilboardach, metroboardach, citylightach, w Internecie a także w prasie.


ZTE BLADE V7 LITE to smartfon mający cechy aparatu klasy premium, ale przystępny cenowo w myśl podstawowego wyróżnika produktów ZTE czyli „AFFORDABLE PREMIUM”. Na tle konkurencji ZTE BLADE V7 LITE wyróżnia bardzo intuicyjny czytnik odcisków palca umożliwiający w 0,3 sekundy odblokowanie ekranu, jak również sterowanie dotykiem, blokowanie aplikacji oraz ochronę prywatności. Do każdej aplikacji użytkownik może przypisać inny odcisk palca co ułatwi mu szybki dostęp do ulubionych gier, muzyki, poczty czy profili w social mediach. Dlatego ze względu na tak zaawansowane możliwości tego telefonu, papilarna rewolucja stała się hasłem przewodnim kampanii promującej ZTE BLADE V7 LITE.

ZTE Blade V7 Lite
ZTE Blade V7 Lite

Jestem absolutną fanką technologii a szczególnie funkcjonalności, które w szybki i bezpieczny sposób ułatwiają kontakt z rodziną, przyjaciółmi a także otoczeniem biznesowym. Od pierwszej chwili polubiłam ten smartfon, ponieważ przede wszystkim jest bardzo ładny i funkcjonalny, na przykład dzięki wbudowaniu przedniej lampy LED mogę zrobić idealne selfie nawet gdy na dworze jest ciemno, ponuro czy pada deszcz. Wg mnie na szczególną uwagę zasługuje czytnik linii papilarnych, pozwalający błyskawicznie odblokować telefon a także zaszyfrować i ukryć wybrane pliki, wiadomości albo prywatne zdjęcia. Świetna jest też funkcja przypisania dowolnej aplikacji do konkretnego palca. To jest właśnie papilarna rewolucja” – powiedziała Omenaa Mensah, ambasadorka ZTE BLADE V7 LITE.

ZTE Blade V7 Lite
ZTE Blade V7 Lite

Kampania ZTE prowadzona będzie przez 3 miesiące przy wykorzystaniu mediów szeroko zasięgowych uwzględniając przy tym nośniki outdoorowe, działania na platformie digital i w social media.

ZTE Blade V7 Lite
ZTE Blade V7 Lite

Wideo z realizacji kampanii można już zobaczyć na kanale YouTube ZTE Poland:

Smartfon ZTE V7 Lite jest dostępny m.in w sieci Plus i w Euro RTV AGD w cenie detalicznej w zależności od wariantu od 699 zł.

źródło: ZTE

Kan

ZTE Blade V7 Lite – 5-calowy, metalowy smartfon w sieci Plus

Autor |2016-10-03T12:12:50+02:003 października 2016 12:12|Kategorie: Android, Internet, Newsy, Produkty z Chin, Reklama, Sprzęt, Telefony, ZTE|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Blom 3 października 2016 w 10:16 - Odpowiedz

    Na tym zdjęciu wygląda jakby robiła sobie selfie swojej pachy 😀

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.