Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Telefony, Xiaomi-Xiaomi Mi 11 Ultra wytrzyma dwa tygodnie na jednym ładowaniu – ale jest pewien haczyk

Xiaomi Mi 11 Ultra wytrzyma dwa tygodnie na jednym ładowaniu – ale jest pewien haczyk

Firma Xiaomi wydała nową aktualizację oprogramowania dla modelu Mi 11 Ultra. Teraz właścicieli urządzeń mogą korzystać z trybu Super Power Saver, który zapewni smartfonom do czternastu dni pracy na jednym ładowaniu. Istnieje jednak haczyk.

Super Power Saver wyłącza główny wyświetlacz, natomiast do dyspozycji użytkownika pozostaje tylko ekran pomocniczy: jest bardzo mały i znajduje się na tylnej pokrywie w pobliżu aparatu. Wyświetlacz pokazuje informacje o przychodzących powiadomieniach, czasie, połączeniach itp.

 

Xiaomi Mi 11 Ultra Full Review Ultimate of Android 00 09 47

Zdjęcie: www.gizmochina.com

 

Oczywiście, nikt nie będzie korzystał z telefonu przez dwa tygodnie w tym trybie. Super Power Saver powinien okazać się przydatną funkcją, gdy nie mamy dostępu do źródła zasilania, a telefon jest bardzo potrzebny.

W tej chwili nowa funkcja jest dostępna tylko dla chińskiej wersji smartfona.

Źródło:
Zdjęcie główne: www.mi.com/pl


Autor |2021-07-08T22:18:16+02:008 lipca 2021 22:18|Kategorie: Android, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Telefony, Xiaomi|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.