Jesteś tutaj:-, Newsy, Produkty z Chin, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7, Wydarzenia, Xiaomi-Jak wyglądają fabryki Xiaomi – imponujące zdjęcia

Jak wyglądają fabryki Xiaomi – imponujące zdjęcia

Firma Xiaomi 9 kwietnia rozpoczęła sprzedaż 98-calowych telewizorów Redmi Smart TV Max 98 inch, które mają, jak sama nazwa wskazuje, ogromny ekran o przekątnej ponad 2 metrów. Teraz firma udostępniła film, który pokazuje, jak odbywa się montaż tych urządzeń.

Redmi Smart TV MAX 98

 

TV MAX to telewizor, do którego ekrany są produkowane w jedynym w pełni zautomatyzowanym zakładzie produkującym panele LCD. Tworzenie 98-calowych wyświetlaczy wymaga 10-krotnego obszaru warsztatowego w porównaniu do produkcji zwykłych telewizorów i jest znacznie bardziej skomplikowane. Pomiędzy różnymi strefami produkcji panele przemieszczane są przy pomocy robotów.

 

 

Producent opracował dla tego modelu niestandardowy procesor, który jednocześnie zarządza 192 dynamicznymi strefami podświetlenia i szeregiem technologii poprawy jakości obrazu.

Telewizor Redmi Smart TV Max na razie jest sprzedawany tylko w Chinach. Koszt urządzenia jest dość wysoki i wynosi prawie 2.800 dolarów (około 11.480 zł)

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.