Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Nawigacja, Newsy, Produkty z Chin, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Telefony, Top7, Xiaomi-Xiaomi zrezygnuje z produkowania najtańszych smartfonów

Xiaomi zrezygnuje z produkowania najtańszych smartfonów

W 2019 roku chiński producent Xiaomi zmieni swoją strategię produkowania smartfonów. Pod marką Xiaomi będą teraz produkowane wyłącznie telefony z wyższej półki cenowej i z lepszym wyposażeniem. Tanie modele zostaną przekazane markom zależnym.

W 2018 roku Xiaomi zrobiła pod nazwą „Redmi” markę, pod której będą produkowane tańsze smartfony. Z kolei „Poco” będą dostępne się na rynkach zagranicznych –  w Europie i USA. Szereg modeli „Mito” jest skierowany do żeńskiej publiczności, a „Black Shark” — dla graczy.

„Od wszystkich pięciu marek w 2019 roku można się spodziewać wiodących technologii”, – powiedział dyrektor generalny firmy Xiaomi Lei Jun.

Lei Jun dodał też, że Xiaomi przeszła długą drogę w ciągu zaledwie 8 lat — od startupu  z 10 pracownikami do czwartego pod względem popularności producenta smartfonów na całym świecie.1 komenarz

  1. marek 6 lutego 2019 w 19:54 - Odpowiedz

    Jaka dla mnie moje Mi 8 to bardzo mocny smartfon, z powodzeniem konkuruje z flagowcami konkurencji
    https://www.xiaomi4you.pl/produkt/xiaomi-mi-max-3/

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.