Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Telefony, Wydarzenia-Poly prezentuje bezprzewodowy telefon z technologią antybakteryjną

Poly prezentuje bezprzewodowy telefon z technologią antybakteryjną

Poly wprowadziło do swojej oferty Poly Rove DECT IP – pierwszy na rynku telefon bezprzewodowy, który jest pokryty powłoką antybakteryjną firmy Microban, światowego lidera w dziedzinie technologii antybakteryjnej.

Telefony z rodziny Poly Rove, w tym Poly Rove 30 i Poly Rove 40, zostały wyposażone w technologię antybakteryjną Microban, która zapewnia 99% czystszą powierzchnię urządzenia. To rozwiązanie zapewnia ochronę antybakteryjną bez ingerencji w wygląd, funkcje i trwałość urządzeń Poly. Użyta technologia hamuje rozwój bakterii i zarazków przez cały okres użytkowania sprzętu.

 

„Microban jest niezwykle dumny ze współpracy z firmą Poly, która wprowadza na rynek telefony i urządzenia konferencyjne wyposażone w technologię ochrony antybakteryjnej” komentuje Michael Ruby, vice president of global built-in business w Microban. „Dzięki technologii Microban ‚always on’, która jest teraz stosowana w najbardziej popularnych profesjonalnych rozwiązań firmy Poly, dostarczamy ochronę produktu, co wzmacnia pozycję klientów firmy Poly na całym świecie”.

 

Rodzina Poly Rove

Urządzenia Poly Rove zostały zaprojektowane z myślą o wyposażeniu miejsc pracy, których pracownicy są narażeni na wzmożony kontakt z innymi ludźmi – wszystko to po to, aby zapewnić im najwyższy poziom współpracy i komunikacji. Telefony Poly Rove posiadają klasę szczelności IP65, w tym odporność na trudne warunki takie jak zalanie, zapylenie czy działanie niskich temperatur, dzięki czemu sprawdzą się w takich branżach jak służba zdrowia, produkcja i handel detaliczny, gdzie pracownicy często korzystają ze wspólnych telefonów przez cały dzień. Dzięki wzmacniaczowi Poly Rove R8 DECT, pozwala zachować szyfrowanie DECT bez utraty bezpieczeństwa, gdy pracownik musi się przemieścić.

Systemy telefoniczne Poly Rove są wyposażone w wysokiej klasy system audio HD Voice z ulepszonym tłumieniem dźwięków z otoczenia, co znacznie podnosi jakość połączeń. Dodatkowe klawisze i duży ekran wyświetlacza zapewniają łatwą obsługę urządzenia, dzięki czemu nikt nie przegapi ważnego połączenia, czy to z magazynu, czy z izby przyjęć.

 

„Według naszych badań, firmy z różnych branż szukają sposobów na ulepszenie swojego miejsca pracy, a pracownicy uznali ochronę antybakteryjną za najbardziej potrzebną cechę z listy rozwiązań bezpiecznych dla biura” – powiedział Irwin Lazar, president and principal analyst firmy Metrigy. „Spodziewamy się, że zapotrzebowanie na tego typu funkcje będzie tylko rosło”.

„Naszym priorytetem jest zapewnienie dobrego samopoczucia i wysokiego poziomu bezpieczeństwa naszym klientom i pracownikom w każdym miejscu pracy, dlatego jesteśmy szczególnie dumni ze współpracy z firmą Microban” – powiedział John Lamarque, vice president and general manager of voice collaboration and professional headset business unit w Poly. „Dzięki połączeniu ochrony produktów Microban z doświadczeniem firmy Poly w dziedzinie zabezpieczeń bezprzewodowych DECT i audio, nasi klienci i pracownicy mogą czuć się pewnie podczas korzystania z urządzeń Poly, gdy wracają do pracy w magazynach, centrach handlowych i szpitalach na całym świecie. ”

 

Oprogramowanie do zarządzania urządzeniami w chmurze firmy Poly, zapewnia centralny, bezpieczny portal dla specjalistów IT do wdrażania i zarządzania urządzeniami z dowolnego miejsca. Oprogramowanie do zarządzania w chmurze jest dostępne za pośrednictwem wybranych dostawców usług (niektóre usługi są sprzedawane oddzielnie).

Źródło:


Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.