Jesteś tutaj:-, Gadżety, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7-Nowy TP-Link Neffos C9 Max z wyświetlaczem Dewdrop 6,09″

Nowy TP-Link Neffos C9 Max z wyświetlaczem Dewdrop 6,09″

Design modelu TP-Link Neffos C9 Max to elegancja z najwyższą klasą. Ergonomiczna budowa smartfona sprawia, że urządzenie jest poręczne i wygodne w użytkowaniu. Nowy, 6,09” wyświetlacz z małym notchem, ekranem 19,5:9 Dewdrop oraz ze świetną głębią kolorów zapewnia niezapomniane doświadczenia w czasie oglądania filmów oraz podczas grania.

 

Nowy TP-Link Neffos C9 Max z wyświetlaczem Dewdrop 6,09"

 

Zastosowany w Neffosie panel dotykowy GFF sprawia, że  wprowadzanie danych staje się precyzyjniejsze. Ponadto, dzięki zastosowaniu technologii, opartej na sztucznej inteligencji, C9 Max precyzyjnie rozpoznaje twarz właściciela, analizując aż 106 jej charakterystycznych punktów.  Bezpieczeństwo rozwiązania gwarantuje usługa TrustZone.

Nowy Neffos C9 Max został wyposażony w technologię TAS (Transmitting Antenna Switching), która rozwiązuje problem blokowania sygnału w razie nieodpowiedniego trzymania telefonu. Dzięki technologii różnorodności anten GSM oraz zoptymalizowanemu designowi anteny wysoka jakość połączenia i stabilny sygnał są gwarantowane. Ponadto, 360-stopniowy sygnał 3D Neffosa C9 Max został przetestowany
w laboratorium TP-Link, w najnowocześniejszej komorze bezechowej.

Bateria o pojemności 3000mAh w najnowszym modelu od TP-Link z pewnością wystarczy do całodziennego używania smartfona – wysyłania wiadomości, grania i przeglądania sieci – bez potrzeby doładowania. Użytkownik może wykorzystać także tryb oszczędzania baterii, który przedłuża czas pracy urządzenia.

 

Nowy TP-Link Neffos C9 Max z wyświetlaczem Dewdrop 6,09"

C9 Max został wyposażony w baterię litowo-jonową, która została stworzona w renomowanych laboratoriach TUV Rheinland. Jej jakość znacznie przełożyła się na poprawę wydajności i bezpieczeństwo baterii.

Na pokładzie Neffosa C9 Max znajduje się tylny aparat o rozdzielczości 13MP oraz przysłoną f 2/2, która pomaga wydobywać jeszcze lepszą głębię obrazu. Dzięki tylnej kamerze smartfona na zdjęciach można uzyskać  efekt bokeh, czyli specyficzne, miękkie rozmycie tła fotografii. Wykorzystanie bokeh sprawia, że zdjęcia wyglądają bardziej efektownie oraz są bardziej plastyczne. Oprócz tej funkcji, aparat Neffosa wyposażony został w tryb nocny oraz w inteligentne rozpoznawanie scenerii, które ułatwiają wykonywanie zdjęć w różnych okolicznościach, bez potrzeby wykorzystywania dodatkowego sprzętu czy oprogramowania. Neffos C9 Max otrzymał także przedni aparat o rozdzielczości 5MP i 10-stopniowy inteligentny tryb upiększania od Arcsoft, który sprawia, że autoportrety zyskują dodatkowy urok.

 

Nowy TP-Link Neffos C9 Max z wyświetlaczem Dewdrop 6,09"

 

Design Neffosa C9 Max to elegancja z najwyższą klasą. Dostępny będzie w dwóch kolorach – czerwonym
i granatowym. Wyjątkowy odcień granatu mieni się dając efekt rozgwieżdżonego nieba. W zależności od intensywności oświetlenia, kolory na tylnej obudowie przybierają nieco inny odcień.  Telefon będzie objęty 24-miesięczną gwarancją, a jego cena to zaledwie 479 zł.

Pełna specyfikacja Neffos C9 Max dostępna jest na stronie: http://www.neffos.pl/product/details/C9-Max.

Gwarancja door-to-door

Wszystkie smartfony TP-Link Neffos objęte są 24 miesięczna gwarancją door-to-door, czyli obsługą serwisową bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli z urządzeniem wystąpią problemy, po zgłoszeniu zostaje ono odebrane przez kuriera i na koszt firmy przekazane do serwisu. Po zakończonej usłudze serwisowej koszty odesłania sprzętu do właściciela także pokrywa producent. Prosto i wygodnie. W przypadku, gdy model posiada wymienną baterię, to jest ona objęta sześciomiesięczną gwarancją, a jednostka główna dwuletnią. Więcej informacji: http://www.neffos.pl/support/warranty-terms.Autor |2019-11-07T17:14:01+02:007 listopada 2019 17:14|Kategorie: Android, Gadżety, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.