Jesteś tutaj:-, LG, Newsy, Promocje, Rozrywka, Sprzęt, Telefony, Telewizja, Top7-LG V40 ThinQ debiutuje w Polsce. Pięć aparatów, sztuczna inteligencja i najlepsza jakość dźwięku

LG V40 ThinQ debiutuje w Polsce. Pięć aparatów, sztuczna inteligencja i najlepsza jakość dźwięku

W najbliższy piątek, 8. lutego, zadebiutuje w Polsce LG V40 ThinQ – smartfon wyposażony w pięć aparatów, w tym super szerokokątny i teleobiektyw, sztuczną inteligencję podpowiadającą jak kadrować zdjęcia, ekran OLED oraz dźwięk w najlepszej jakości na rynku. W promocji smartfon dostępny będzie w zestawie z 49-calowym telewizorem LG 4K, wyposażonym w funkcje sztucznej inteligencji.

 

OdkrywAI z LG

Od 8. lutego w sklepach internetowych sieci Orange i Play smartfon LG V40 ThinQ dostępny będzie w specjalnej ofercie z 49-calowym telewizorem LG 49UK6300 w prezencie. Telewizor wyposażony został w funkcje sztucznej inteligencji, między innymi sterowanie za pomocą mowy, bez konieczności używania precyzyjnych komend. W połączeniu z AI w V40 ThinQ, oba urządzenia mogą stanowić centrum inteligentnego domu. Promocja dostępna będzie wyłącznie w sklepach internetowych Partnerów.

LG V40 ThinQ debiutuje w Polsce. Pięć aparatów, sztuczna inteligencja i najlepsza jakość dźwięku 4

 

Pięć aparatów

LG V40 ThinQ wyposażony został w pięć aparatów – trzy główne: super szerokokątny (107°) 16 Mpix, standardowy 12 Mpix i teleobiektyw 12 Mpix ze światłem f/1.5. Rozmiar pikseli w standardowym aparacie został zwiększony z 1µm do 1,4µm, a sama matryca jest o 18% większa niż w poprzedniku. Dzięki temu możliwe jest rejestrowanie doskonałej jakości zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych lub w ruchu. Również jeden z przednich aparatów wyposażony został w obiektyw szerokokątny.

Aparat wyposażono w optyczną i elektroniczną stabilizację obrazu. Filmy rejestrować można w rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę. V40 ThinQ pozwala nagrywać wideo z wykorzystaniem standardu HDR10, gwarantując rejestrowanie szerokiego i bogatego zakresu kolorów oraz wysokiego kontrastu.

LG V40 ThinQ debiutuje w Polsce. Pięć aparatów, sztuczna inteligencja i najlepsza jakość dźwięku 1

 

Sztuczna inteligencja w praktyce

Aparaty w LG V40 ThinQ wyposażone zostały w funkcje sztucznej inteligencji. Nowa opcja AI Composition w czasie rzeczywistym podpowiada jak poprawić kadrowanie. Sztuczna inteligencja stoi również za idealnym dopasowaniem balansu bieli i temperatury barwowej. Z kolei AI Shutter wybiera odpowiedni czas otwarcia migawki, co jest szczególnie przydatne, kiedy wykonujemy zdjęcia obiektów w ruchu.

 

Trzy zdjęcia z trzech aparatów

Unikalną funkcją w V40 ThinQ jest możliwość automatycznego wykonania trzech zdjęć wybranego kadru, przy wykorzystaniu kolejno obiektywu szerokokątnego, standardowego oraz teleobiektywu. Smartfon sam składa zdjęcia w krótki film, efektownie przełączając się między trzema obiektywami.

Podobnie jak LG G7 ThinQ, również LG V40 ThinQ został wyposażony w dedykowany przycisk aktywujący Asystenta Google. Dodatkowym ułatwieniem w obsłudze Asystenta Google jest rozpoznawanie mowy z odległości aż 5 metrów. Pozwala to na zamienienie smartfona w centrum sterowania inteligentnym domem.

LG V40 ThinQ debiutuje w Polsce. Pięć aparatów, sztuczna inteligencja i najlepsza jakość dźwięku 2

 

Ekran OLED

Po raz kolejny w smartfonie z linii V zastosowano ekran wykonany w technologii OLED. 6,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 3120×1440 pikseli (538 piksela na cal) i proporcjach 19,5:9 zajmuje aż 84,3% przedniej części smartfona.

 

Genialne audio

Już tradycyjnie dla smartfonów LG, V40 ThinQ wyposażony został w 32-bitowy poczwórny przetwornik analogowo-cyfrowy, gwarantujący znakomitą jakość dźwięku. Dzięki wyposażeniu smartfonu w dodatkowy przetwornik, LG V40 ThinQ jest w stanie przekazywać dźwięk nawet do zaawansowanych słuchawek Hi-Fi. Ponadto, urządzenie wyposażone zostało w głośnik Boombox, gwarantujący czysty i głośny dźwięk z dodatkowo wzmocnionym basem. W optymalnym dostrajaniu dźwięku w V40 ThinQ brał udział ekspert w dziedzinie audio – firma Meridian.

 

 

Wyjątkowy design

Po raz pierwszy LG zastosowało autorską technologię Silky Blast™, polegającą na wygładzeniu hartowanego szkła i stworzeniu w nim mikroskopijnych zagłębień. Dzięki temu matowa obudowa jest gładsza, wygodnie leży w dłoni, a możliwość przypadkowego upuszczenia smartfona została zniwelowana do minimum.

LG V40 ThinQ debiutuje w Polsce. Pięć aparatów, sztuczna inteligencja i najlepsza jakość dźwięku 5

 

Dostępność

LG V40 ThinQ dostępny będzie od 8. lutego w sklepach internetowych sieci Orange i Play w kolorze niebieskim (New Moroccan Blue Matt).

Cena: 3799 złAutor |2019-02-07T13:25:34+01:007 lutego 2019 13:25|Kategorie: Android, LG, Newsy, Promocje, Rozrywka, Sprzęt, Telefony, Telewizja, Top7|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.