Jesteś tutaj:-, Gadżety, Newsy, Rynek, Telefony-Razer przejmuje Nextbit i zapowiada wsparcie dla smartfona Robin

Razer przejmuje Nextbit i zapowiada wsparcie dla smartfona Robin

Razer, światowa marka lifestylowa dla graczy, potwierdza zakup pakietu większościowego firmy Nextbit Systems Inc. i przyjęcie w swoje struktury zarówno jej pracowników, jak i zarządu. Szczegóły finansowe zakupu nie zostały podane do wiadomości publicznej.


Na polu technologii mobilnych trudno znaleźć wiele firm o bardziej ekscytującym profilu niż Nextbit” powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Już nie raz udowodniliśmy, że potrafimy wykorzystać swoje technologie i innowacyjne rozwiązania designerskie, aby odwrócić hierarchię producentów elektroniki użytkowej, z wcześniej, wydawałoby się, wyraźnymi i niedoścignionymi liderami. Razer dokonał już tego w dziedzinie urządzeń peryferyjnych i laptopów. Przyjmując w swoje szeregi utalentowaną załogę Nextbit, spodziewamy się zwiększyć impet działania w kolejnych obszarach i rozwinąć naszą markę o kolejne gałęzie działalności”.

Rozpoczęła się sprzedaż Nextbit Robin, czyli smartfona z 100 GB pamięci w chmurze

Zgodnie z oświadczeniem przedstawicieli Razer, Nextbit będzie kontynuował działalność jako niezależna jednostka z własnym zarządem, bez bezpośrednich zależności z bieżącą działalnością spółki-matki. Co więcej, Nextbit w dalszym ciągu oferować będzie wsparcie sprzętowe i aktualizacje oprogramowania dla swojego smartfona Robin.


By móc dotrzeć do szerszego grona odbiorców i kontynuować prace w obranym przez siebie kierunku, zdecydowaliśmy się na wejście pod skrzydła większej, bardziej znanej marki” wyjaśnia Tom Moss, współzałożyciel i CEO Nextbit Systems Inc. „Poszczęściło się nam – znaleźliśmy firmę, która podziela naszą wizję. Tak jak my, Razer stawia sobie za cel przekraczanie granic tego, co może zaoferować elektronika użytkowa”.

źródło: Razer

Kan

Autor |2017-01-31T12:42:35+01:0031 stycznia 2017 12:42|Kategorie: Android, Gadżety, Newsy, Rynek, Telefony|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile