Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Telefony-Pantone WX03SH: kolejny pilot do smartfonów

Pantone WX03SH: kolejny pilot do smartfonów

Pojawiła się nowa moda na piloty do smartonów. Wydaje się to niezbyt użytecznym gadżetem, a jednak pojawił się kolejny przedstawiciel tego segmentu urządzeń – oczywiście w Japonii. Jest to Pantone WX03SH.

Pantone WX03SH
Pantone WX03SH

Będzie on dostępny w 6 kolorach i jest bez wątpienia najbardziej zaawansowanym urządzeniem tego typu. Ma nie tylko własną klawiaturę, ale też kolorowy wyświetlacz i kamerę. Co prawda zastosowano tam jedynie rozdzielczość VGA, ale nie zapominajmy, że jest to tylko „support” dla smartfona, a nie zamiennik. Pantone WX03SH wygląda jak prosty telefon, ale pozory mylą, ponieważ nie zastosowano tam modułu telefonicznego. Wspiera on tylko transmisję Bluetooth, która łączy pilot z właściwym telefonem (smartfonem), który może spokojnie leżeć w kieszeni, czy na półce, a my odbierzemy telefon, czy napiszemy SMSa za pomocą pilota.

Pantone WX03SH jest zdecydowanie bardziej poręczny niż np. 6-calowy smartfon, ponieważ ma wymiary 44x126x12.2mm i waży tylko 80g. Wyświetlacz ma 2″ (240×320) i ma na celu pokazanie kto dzwoni lub przeczytania i odpisanie na SMS. Pantone WX03SH jest urządzeniem wodoodpornym (spełnia wymogi normy IP57), więc pozwoli nam na bezstresowe odebranie telefonu podczas ulewy, ponieważ nasz drogi smartfon będzie bezpiecznie schowany w torbie.

źródło: gsmchoice.co.uk

mincziAutor |2013-04-09T23:40:47+02:009 kwietnia 2013 23:40|Kategorie: Android, Newsy, Rynek, Telefony|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.