Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Sprzęt, Telefony-Facebook Home jednak na każdym smartfonie z aktualnym Androidem

Facebook Home jednak na każdym smartfonie z aktualnym Androidem

Pojawiła się nadzieja dla wszystkich, którzy chcieliby mieć Facebook Home, a nie mają kompatybilnego telefonu (kilka topowych modeli) lub nie mieszkają w kraju, do którego już ta aplikacja dotarła. Wspaniali ludzie z Madaco znaleźli sposób, aby zainstalować Facebook Home na praktycznie każdym smartfonie z Androidem (4.0 i wyższym).


Najpierw należy usunąć wszelkie aplikacje Facebooka z naszego smartfona. Będzie to bardzo proste, chyba, że te aplikacje były preinstalowane. Jeśli otrzymałeś je w „prezencie” od operatora, czy producenta telefonu, to niestety trzeba będzie wykonać root i usunąć te aplikacje manualnie. Następnie należy zainstalować 3 spatchowane aplikacje. Po jednej dla Facebook Home, Facebook Main i Messenger. Aplikacje są praktycznie identyczne, jak te pochodzące oryginalnie od Facebooka, tylko usunięto z nich mechanizm sprawdzania modelu urządzenia, na którym pracują te aplikacje.

Na razie użytkownicy nie zgłaszają większych problemów z działaniem Facebook Home. Pojawił się jedynie problem z wysyłanie SMSów za pomocą Messengera – czasem przestaje działać. Mimo pewnych niedociągnięć osoby „uzależnione” od Facebooka i ciągłego lajkowania na pewno będą zachwycone.

źródło: digitaltrends.com

minczi

Autor |2013-04-16T20:33:13+02:0016 kwietnia 2013 20:33|Kategorie: Android, Internet, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , |6 komentarzy

6 komentarzy

 1. Aaaaaa 16 kwietnia 2013 w 19:47 - Odpowiedz

  Wszyscy się niesamowicie „cieszą”, że ten denny portal będzie mógł im towarzyszyć nawet w miejscu „gdzie król piechotą chodzi”. Niech się wszyscy pozamykają w domach przed komputerami i w ogóle nie wychodzą i nie spotykają się ze znajomymi bo przecież nie trzeba…można to robić na FB. To jest po prostu jakiś koszmar…:P

 2. eos 16 kwietnia 2013 w 20:14 - Odpowiedz

  tak to już jest, że fb nas dziś otacza murem

 3. rej 16 kwietnia 2013 w 20:18 - Odpowiedz

  Dziś tylko dziewica, ale np mbiedronka też ma ofertę godną uwagi

 4. Aaaaaa 17 kwietnia 2013 w 10:59 - Odpowiedz

  eos: sami się ludzie nim otaczają bo są leniwi i wygodni. Wydaje im się, że jak coś napiszą na FB albo nk to są zwolnieni z normalnych kontaktów. Mnie to strasznie drażni bo powoduje, że ludziom się wydaje, że człowiek to jedynie jakiś cyfrowy twór, którego można sobie „darować” gdy się znudzi.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.