Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Nokia, Oprogramowanie, Pozostałe, Telefony-Aplikacja NK Touch na smartfony Nokia

Aplikacja NK Touch na smartfony Nokia

Darmowa aplikacja NK Touch właśnie pojawiła się w sklepie Nokia. Właściciele dotykowych smartfonów fińskiego producenta mogą ją pobrać na swój telefon ze strony http://store.ovi.mobi/content/161605. Aplikacja, zaprojektowana przez firmę Psiloc, prócz nowego, przyjaznego w obsłudze, stylowego interfejsu, oferuje użytkownikom portalu społecznościowego NK szereg funkcjonalności.

Nowa aplikacja NK Touch została specjalnie zaprojektowana na smartfony Nokia. Jej nowy interfejs to efekt współpracy NK, Nokia oraz Psiloc. Czytelne, przyjazne ikony poszczególnych funkcji są rozmieszczone na ekranie telefonu w sposób, który zapewnia intuicyjność i szybkość korzystania z aplikacji.

Aplikacja NK w swojej nowej odsłonie oferuje również udoskonalone funkcje serwisu. Umożliwia m.in. czytanie i komentowanie wpisów; odbieranie i wysyłanie wiadomości; umieszczanie, przeglądanie i komentowanie zdjęć; przeglądanie profili użytkowników; możliwość aktualizowania swojego statusu.

Dla użytkowników NK niezwykle ważny jest szybki i wygodny dostęp do portalu. Dzięki nowej wersji aplikacji na smartfony Nokia ich posiadacze będę mogli się w prosty sposób dzielić się zdjęciami, wysyłać wiadomości i odbierać treści swoich znajomych. Współpraca z Nokia pozwala nam na dotarcie do użytkowników najpopularniejszych telefonów w Polsce. Pokazujemy także, że wspólnie można stworzyć nową jakość w zakresie aplikacji społecznościowych – mówi Michał Pawlik, Marketing Intelligence Manager w NK.
Konto w NK posiada blisko 14 mln użytkowników. Tak duża grupa osób mobilizuje nas do tego, by wspólnie z serwisem dostarczać im coraz wygodniejsze i bogatsze drogi komunikowania – dodaje Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu, Nokia Poland.
Aplikację NK Touch można pobrać bezpośrednio na dotykowe smartfony Nokia poprzez aplikację Sklep lub poprzez komputer http://store.ovi.com/content/161605.

źrodło: Nokia

Kan

Autor |2011-07-26T10:01:00+02:0026 lipca 2011 10:01|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Nokia, Oprogramowanie, Pozostałe, Telefony|Tagi: , , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Tigertygrys 26 lipca 2011 w 11:51 - Odpowiedz

    hmm Nokia jakby reaguje na rynek jak Fiat 126 na pedał przyspieszenia:)

    • martiniL 26 lipca 2011 w 14:13 - Odpowiedz

      to raczej NK zbyt późno wprowadza aplikacje na systemy mobilne, gdy w Polce szał był na punkcie NK kupując telefon mieliśmy juz w nim Face’a zainstalowanego, tymczasem mało kto jeszcze z niego wtedy używał, dziś Facebook przejmuje użytkowników NK a ta niczym Niedzwiedź buzi się ze snu zimowego

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile