Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Bezpieczeństwo, Gadżety, Inne, Nawigacja, Newsy, Oprogramowanie, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Tablety, Top7, Wydarzenia-Dell Latitude 7220 Rugged Extreme – tablet do zadań specjalnych

Dell Latitude 7220 Rugged Extreme – tablet do zadań specjalnych

Bezpieczna i niezawodna komunikacja ma kluczowe znaczenie dla służb ratunkowych, instytucji bezpieczeństwa publicznego czy przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Muszą być one zawsze w pełnej gotowości. Właśnie z myślą o potrzebach osób pracujących w trudnych warunkach Dell zaprojektował tablet Latitude 7220 Rugged Extreme – najwydajniejsze na rynku rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w fabryce, jak i karetce pogotowia.

 

Dell Latitude 7220 Rugged Extreme to wytrzymały, najlżejszy i najbardziej zaawansowany na rynku tablet o przekątnej 12”. Urządzeniezapewnia mobilność i łączność, która pomaga użytkownikom pracującym w terenie utrzymać wysokąproduktywność. Jest wytrzymałynawet w najbardziej zanieczyszczonych, wilgotnych i niebezpiecznych miejscachpracy. Nowe cechy urządzeniato m.in. udoskonalony wyświetlacz 1000 NIT FHD z powłoką antyrefleksyjną, umożliwiający pracę w pełnym świetle słonecznym. Ekran posiada również opcję multi-touch, dzięki której można obsługiwać go w rękawiczkach. Poza tym nowy model posiada możliwość pisania za pomocą Rugged Active Pen, który bardzo precyzyjnie odzwierciedla pismo.

 

Klienci korzystający zurządzeń Dell Ruggedczęsto pracują w wyjątkowo trudnych, nieprzewidywalnych warunkach, a stały dostęp do danych może mieć dla nich kluczowe znaczenie. Nowy tablet Latitude 7220 Rugged Extreme jest wyposażony w najnowsze procesory i kilka opcji łączności, a jednocześnie jest urządzeniem lekkim i kompaktowym, dzięki czemu idealnie nadaje się dla osób pracujących w terenie” — powiedział Tom Tobul, wiceprezes Dell Specialty Products.„Nie należy zapominać o tym, jak ważne dlanaszychklientów są opcje łączności i niezawodność w tych krytycznych warunkach”.

 

Tablet Latitude 7220 Rugged Extreme zapewnia wydajność i łączność, które zwiększają produktywność pracy w terenie:

  • Wysoka moc obliczeniowa dla najbardziej wymagających aplikacji w terenie— tablet można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika, a dostępne opcje obejmują m.in. najnowsze procesory Intel Core 8. generacji z wydajnymi i niezawodnymi dyskami SSD PCIeo pojemności do 2 TB.
  • Niezawodność i bezpieczeństwo w skrajnych warunkach — tablet przeszedł testy MIL-STD-810G/H i uzyskał ocenę IP-65 pod względem ochrony przed kurzem, zabrudzeniami i przenikaniem Urządzenie posiadarównież certyfikat Class 1 Div 2 dotyczący pracy w niebezpiecznych warunkach. Przeszedł testy na upuszczanie z wysokości 1,2 metra i pracuje w temperaturach od -28 do 62 stopni Celsjusza, dzięki czemu jest w stanie wspierać użytkownika w każdych warunkach.
  • Nieprzerwane zasilanie — opcjonalny zestaw dwóch akumulatorów, które można wymieniać podczas pracy oraz funkcjaładowania w podróży zapewniają nieprzerwane działanieurządzenia.
  • Optymalna interaktywność ekranu — powłoka antyrefleksyjna na wyświetlaczach FHD 1000 NIT gwarantuje doskonałą czytelnośćw każdych warunkach. Nowy rysik Rugged Active Pen oraz funkcja multi-touch umożliwiająca pracę w rękawiczkach,zapewniającwygodnąobsługęurządzenia.
  • Krytyczna łączność — dzięki WiFi11ax, globalnej łączności szerokopasmowej 4G/LTE oraz opcjom przekazywania sygnału RF na potrzeby łączności WWAN, WLAN i GPS użytkownicy mają do dyspozycji wygodne opcje pozostania w kontakcie niezależnie od lokalizacji.
  • Zintegrowane zabezpieczenia — dzięki wbudowanej kamerze na podczerwień z technologią rozpoznawania twarzy Windows Hello,użytkownicy mogą łatwo i szybko logować się do swoich urządzeń. Opcjonalne funkcje rozpoznawania odcisku palca oraz dotykowe i zbliżeniowe czytniki kart inteligentnych to doskonałe rozwiązania dla osób, którym zależy zarówno na bezpieczeństwie danych, jak i dużej dostępnościurządzenia dla użytkownika.
  • Łatwa integracja — managerowie IT docenią łatwość wdrożenia: tablet Latitude 7220 Rugged Extreme jest zgodny operacyjnie z większością istniejących uchwytów samochodowych i biurkowych Latitude Rugged Extreme oraz akcesoriów poprzedniej generacji.
  • Usługi wsparcia, dzięki którym nieplanowane przestoje odejdą do lamusa —wsparcieDell Pro Support.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.