Jesteś tutaj:-, Rynek, Sprzęt sieciowy, Tablety-Airlive Smart 2.0 – więcej niż alarm

Airlive Smart 2.0 – więcej niż alarm

Marka Airlive wprowadza serię produktów Smart Life IoT. Inteligentny zestaw 2.0 pozwala na konfigurację własnych ustawień. Można to zrobić łatwo i szybko za pomocą smartphona.


Tradycyjny zestaw Home IoT skoncentrowany był głównie na funkcjach takich jak „ALARM ostrzegawczy”. AirLive Z-Wave Plus Smart Life IoT można uznać za inteligentny zestaw 2.0, za pomocą którego można skonfigurować własne ustawienia. Potrzebujesz jedynie aplikacji „AirLive Smart IoT APP”, która umożliwia zarządzanie i konfigurację lub zmianę warunków zdarzenia w dowolnym momencie i miejscu.

Airlive Smart Home Kit – czterej muszkieterowie na straży domu

Zestawy Airlive Smart Kit zawierają centralę, która steruje urządzeniami Z-Wave i wbudowanym urządzeniem Wi-Fi, które może działać w trybie punktu dostępu w celu rozszerzenia zasięgu sieci Wi-Fi. Zestaw obejmuje również czujnik ruchu PIR z magnetycznym, regulowanym mocowaniem i szerokim zakresem wykrywania ruchu oraz czujnik – 3 w 1, który działa jako styk drzwi / okien, czujnik światła i czujnik temperatury. Do zestawu można dodać inteligentną wtyczkę, którą można włączać i wyłączać zasilanie dowolnego urządzenia oraz kontrolować moc pobieraną przez urządzenia. Kolejna opcja to kamera Airlive SmartCube SC-300W bogata w funkcje takie, jak: obiektyw 3MP, Wifi, czujnik temperatury / wilgotności, dwukierunkowe audio, czujnik PIR i diody podczerwieni do podglądu w nocy.


Zestawy Airlive Smart Life IoT z urządzeniem Airlive Smart Cube SC-300W zapewniają pełną automatyzację i bezpieczeństwo w domu dzięki łatwości użycia i wysokiej jakości.

O szczegółach zestawu można przeczytać na nowej, dedykowanej stronie http://smarthomeairlive.pl.

źródło: Airlive

KanAutor |2017-09-12T08:01:03+02:0012 września 2017 08:01|Kategorie: Newsy, Rynek, Sprzęt sieciowy, Tablety|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.