Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt sieciowy, Tablety-Airlive Smart Home Kit – czterej muszkieterowie na straży domu

Airlive Smart Home Kit – czterej muszkieterowie na straży domu

Wreszcie nadszedł czas wakacji. Jest to najbardziej oczekiwany czas przez cały rok. Większość ludzi spędza wakacje z dala od domu. Dlatego ważne jest, aby dbać o mienie a może nam w tym pomóc technologia.


Firma Airlive stworzyła Inteligentny zestaw domowy, który nie tylko służy jako alarm ale także jako pomocnik w zarządzaniu zużyciem prądu.. Z Airlive Smart Home Kit masz kontrolę nad tym co się dzieje w domu niezależnie od tego gdzie jesteś. Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w mieście czy w końcu świata. Dzięki dedykowanej aplikacji możesz cały czas monitorować dom. Urządzenie daje pełną kontrolę i spokojny sen podczas wakacji. W dzisiejszych czasach ważne jest, aby mieć możliwość dbania o dom z różnych miejsc.


Możecie zainstalować czujniki w oknach i drzwiach. Jeśli złodziej otworzy drzwi, system automatycznie uruchomi syrenę. Co więcej, aplikacja wyśle powiadomienie o włamaniu. Pomoże to kontrolować sytuację i poinformować o tym policję. Inteligentny dom pomaga również pamiętać o ważnych sprawach. Możecie automatycznie wyłączyć światła za pomocą aplikacji. Dzięki Smart Plug możecie przez smartfona wyłączyć różne urządzenia. Wtyczka pokazuje także ilość zużywanej energii przez podpięte urządzenie. Jest bardzo użyteczna, ponieważ można obniżyć koszty energii elektrycznej.


Zestaw Smart Home Kit od Airlive może pomóc w ochronie domu w prosty sposób. Dostępne są 3 rodzaje zestawów: Zestaw z inteligentną wtyczką, zestaw z kamerą bądź zestaw bez dodatków – z samymi czujnikami i bazą. Więcej o zestawie na airliveblog.pl.

źródło: Airlive

KanAutor |2017-08-03T06:47:18+02:003 sierpnia 2017 06:47|Kategorie: Inne, Newsy, Sprzęt sieciowy, Tablety|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.