Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Tablety-Zyxel Aurora – bezprzewodowy ochroniarz za 700 zł

Zyxel Aurora – bezprzewodowy ochroniarz za 700 zł

Nadchodzi lato, a co za tym idzie decydujemy się na zasłużony wypoczynek nad polskim morzem czy pięknymi polskimi górami. W takich okolicznościach zazwyczaj nasz dom zostaje pozostawiony bez jakiejkolwiek opieki. Warto, więc zaopatrzyć się w system monitorowania posesji, do którego będziemy mieć dostęp ze swojego smartfona – Zyxel Aurora.

Zyxel Aurora
Zyxel Aurora

Największe zalety Zyxel Aurora:

  – Obiektyw o kącie widzenia 145 stopni

  – Nagrywanie wideo w rozdzielczości 720p oraz 1080p (również w nocy)

  – Prosty montaż

  – Wysoka jakość wykonania

Zyxel Aurora
Zyxel Aurora

Zyxel Aurora jak najlepszy ochroniarz

Zyxel Aurora to kamerka przeznaczona do ochrony naszych domów, rodziny, zwierząt. Nagrywa obraz w rozdzielczości 720p oraz 1080p. Tego typu rozdzielczość ma również obraz, który nagrywany jest po zmroku. Wideo nagrywane jest w popularnym formacie H.264.

Banalny montaż sprawi, że kamera sprawdzi się w każdym miejscu

Producent zadbał o prostotę tego urządzenia, dlatego też w podstawie kamerki znajduje się magnes. Dzięki takiemu zastosowaniu kamerkę możemy przyczepić do każdej metalowej powierzchni. Do zestawu została dołączona metalowa płytka, którą możemy przykręcić w miejscu pozbawionym metalowych elementów, by móc zamontować Aurorę.

Zyxel Aurora
Zyxel Aurora

Bezprzewodowa łączność

Zapomnij o jakichkolwiek kablach zwisających ze ściany, Zyxel Aurora zapewni największe bezpieczeństwo dzięki bezprzewodowej technologii. Kamerka podłącza się do routera za pomocą sygnału Wi-Fi w standardzie 802.11n, dzięki temu będziemy mieć dostęp do nagrań na telefonie tak daleko jak sięga sygnał routera.

Zyxel Aurora
Zyxel Aurora

Szeroki kąt widzenia i przydatne funkcje

Zyxel Aurora posiada 2.1 MPix sensor CMOS od firmy Sony, który wspomagany jest szklanym obiektywem o kącie widzenia 145 stopni. Kamera ma również do dyspozycji wielokierunkowy mikrofon, który rejestruje dźwięk w formacie AAC oraz głośnikiem zapewniającym dwustronną komunikację. Dzięki sensorom oraz aplikacji na urządzenia mobilne, użytkownik będzie w stanie ustawić strefy aktywności, w których Aurora będzie wykrywała ruch.

Bezprzewodowa kamera Zyxel Aurora dostępna jest u autoryzowanych sprzedawców. Jego cena wynosi około 700 złotych brutto.

źródło: Zyxel

KanAutor |2017-06-03T06:02:32+02:003 czerwca 2017 06:02|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Tablety|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

 1. Guja 3 czerwca 2017 w 18:31 - Odpowiedz

  Ciekawe

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.