Jesteś tutaj:-, Newsy, Tablety-Smanos – systemy alarmowe łatwe w instalacji i w obsłudze

Smanos – systemy alarmowe łatwe w instalacji i w obsłudze

System alarmowy nie musi być drogim i skomplikowanym urządzeniem, na instalacje którego nie każdy może sobie pozwolić. Obecnie na rynku dostępne są rozwiązania gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa, które jednocześnie są niedrogie, łatwe w instalacji i w obsłudze. Dzięki temu system alarmowy może chronić nas w hotelowym pokoju akademiku i wynajmowanym pokoju lub mieszkaniu. Obsługa odbywa się z poziomu dowolnego smartfona i nie jest ani trochę trudniejsza od korzystania z ulubionych aplikacji.


Jednym z producentów inteligentnych systemów alarmowych jest firma Smanos, która nad swoimi urządzeniami pracuje w Amsterdamie. Ważną cechą produktów znajdujących się w ofercie firmy jest możliwość dostosowania ich do własnych potrzeb. System alarmowy składa się ze stacji bazowej oraz dodatkowych czujników łączących się z nią bezprzewodowo. Stacja bazowa, w zależności od modelu, może współpracować nawet z 50 czujnikami bezprzewodowymi.

Podstawowy pakiet czujników dołączany jest w zestawie, natomiast dodatkowe urządzenia można zakupić osobno. W ofercie producenta znajduje się szeroka gama różnego rodzaju czujników, dzięki czemu wybierzecie te, na których Wam zależy.

Czujniki dostępne w ofercie producenta


źródło: Smanos

KanAutor |2016-10-01T08:14:52+02:001 października 2016 08:14|Kategorie: Inne, Newsy, Tablety|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.