Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Tablety-Wacom STU-540 – funkcjonalny tablet do podpisów

Wacom STU-540 – funkcjonalny tablet do podpisów

Wacom rozszerza ofertę tabletów do podpisów o nowy, zaawansowany model STU-540. Urządzenie łączy w sobie najszerszą dostępną w branży gamę opcji łączności z zaawansowanymi systemami szyfrowania oraz łatwością użytkowania. STU-540 to rozwiązanie dla instytucji zainteresowanych wdrożeniem technologii odręcznego podpisu elektronicznego.


Najnowsze urządzenie Wacom umożliwia zastosowanie podpisów elektronicznych w różnych środowiskach. Stacjonarnie urządzenie wykorzystuje standard USB, zaś w przypadku zwirtualizowanych konfiguracji stacjonarnych użytkownicy mogą wybierać spośród kilku dostępnych opcji. STU-540 jest natywnie obsługiwany w Citrix w wersji 7.6.3 i nowszych. W przypadku Citrix v6.5 i innych wirtualnych środowiskach, nowy model tabletu można skonfigurować tak, by emulował połączenie szeregowe przez USB. Ponadto, STU-540 oferuje możliwość dodania fizycznego złącza szeregowego zamiast USB, przy użyciu oddzielnego zestawu akcesoriów.

Dzięki bezpośredniej integracji szeregu potrzebnych funkcji wewnątrz urządzenia nowy tablet Wacom charakteryzuje się większą użytecznością oraz łatwością obsługi. Kolorowy wyświetlacz, oprócz funkcji rejestrowania podpisu, może zostać wykorzystany do innych zastosowań, bez konieczności tworzenia i wdrażania własnych aplikacji przez użytkownika. Dostęp do wbudowanych funkcji jest możliwy poprzez prosty program narzędziowy zainstalowany w urządzeniu. Gdy tablet nie znajduje się w trybie rejestracji podpisu, kolorowy ekran może wyświetlać wysokiej jakości obrazy np. spoty reklamowe lub marketingowe bez użycia dodatkowych aplikacji w tle. Dodatkowo administrator może skonfigurować wyświetlaną na ekranie urządzenia klawiaturę lub przyciski programowe pod kątem zbierania informacji służących wparciu innych procesów operacyjnych.

W nowym urządzeniu Wacom kontynuuje stosowanie zaawansowanych systemów szyfrowania w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych przesyłanych pomiędzy tabletem a stacją roboczą czy terminalem. W STU-540 zastosowano sprawdzone i bezpieczne systemy szyfrowania AES256 / RSA2048.

Wraz z premierą STU-540, dostarczamy naszym klientom najbardziej zaawansowane funkcje, które ułatwią im integrację technologii odręcznego podpisu elektronicznego z procedurami operacyjnymi, co umożliwia eliminację wykorzystania papieru w codziennej działalności operacyjnej. Nasze tablety dysponują najlepszym mechanizmem szyfrowania w branży, spełniającym wysokie oczekiwania naszych klientów w zakresie bezpieczeństwa podpisu elektronicznego. Ponadto dostępne opcje łączności umożliwiają użytkownikom różnych środowisk pracę z urządzeniem, a jeśli ich potrzeby zmienią się, STU-540 jest w stanie dostosować się do nich”, mówi Shigeki Komiyama, wiceprezes firmy Wacom Co., Ltd. „Wprowadziliśmy również innowacyjne rozwiązania, które pozwolą klientom rozszerzyć zakres wykorzystania naszych produktów w ich działalności biznesowej”.

Wacom STU-540
Wacom STU-540

STU-540 jest wyposażony w 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości, pokryty powłoką przeciwodblaskową, która zapewnia dobrą widoczność obrazu w każdych warunkach oświetleniowych i wrażenie naturalnego dotyku końcówki pióra podczas składania podpisu. Urządzenie wykorzystuje technologię pisma cyfrowego Wacom – WILL (Wacom Ink Layer Language), która pozwala uzyskać na ekranie czysty i ostry obraz podpisu, wizualnie zgodny z tradycyjnym podpisem złożonym na papierze.

Opatentowany przez Wacom bezprzewodowy rysik wykorzystuje do pracy technologię elektromagnetyczną, dlatego nie wymaga do pracy baterii. Urządzenie oferuje 1024 poziomy czułości na nacisk, co pozwala zarejestrować profil naciskowy osoby składającej podpis jako część jej unikalnego profilu biometrycznego. Każde urządzenie posiada także unikalny identyfikator sprzętowy, który umożliwia precyzyjną identyfikację jednostki, która została użyta do złożenia danego podpisu.

STU-540 dołączył do gamy modeli tabletów do podpisów STU-300B, STU-430, STU 430V i STU-530 oferowanych dotychczas przez firmę Wacom. Cała rodzina urządzeń jest natywnie obsługiwana w Citrix w wersji 7.6.3 i nowszych. Modele
STU-540 i STU-430V są również zgodne ze starszymi wersjami Citrix, a także innymi środowiskami serwerów terminalowych.
Wacom Signature SDK (Software Development Kit) i STU SDK umożliwiają integrację standardu podpisów cyfrowych Wacom w aplikacjach natywnych.

STU-540 będzie dostępny na rynku w październiku.

źródło: Wacom

Kan

Autor |2016-09-26T07:04:34+02:0026 września 2016 07:04|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Tablety|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile