Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Tablety, Targi i konferencje-Wacom Bamboo Stylus 3rd Generation: płynne pisanie i nawigowanie po tablecie

Wacom Bamboo Stylus 3rd Generation: płynne pisanie i nawigowanie po tablecie

Nowa końcówka pokryta włóknem węglowym, nowe kolory, nowe wrażenie: Bamboo Stylus 3rd Generation zaprezentowane na IFA 2014 w Berlinie.


Żyjąc w cyfrowym świecie, komputery i wszystkie urządzenia mobilne stają się czymś tak naturalnym, że większość ludzi nie zastanawia się jak ich używać, lecz raczej jak uczynić je bardziej intuicyjnymi i wygodnymi. To samo dotyczy wszystkich urządzeń z ekranami dotykowymi. „Jest wiele funkcji nawigacyjnych, z których korzystanie jest znacznie łatwiejsze, gdy zamiast palców używamy rysików. Tak jest w przypadku pisania czy rysowania.” – mówi Mike Gay, Head of Wacom Consumer Business.

Bamboo Stylus 3rd Generation
Bamboo Stylus 3rd Generation

Niewątpliwie pióro jest dla człowieka najbardziej naturalnym narzędziem, dzięki któremu może wyrażać swoje myśli. W oparciu o 30 lat doświadczenia w wynajdywaniu, rozwijaniu i produkowaniu urządzeń działających z cyfrowymi piórkami, Wacom prezentuje 3. generację Bamboo Stylus solo (do ekranów pojemnościowych) oraz Bamboo Stylus duo jako połączenie tradycyjnego długopisu kulkowego do różnych rodzajów papieru i rysika do ekranów pojemnościowych. Obydwa produkty posiadają nową, pokrytą włóknem węglowym gumkę, która zapewnia bardzo płynną i naturalną pracę w czasie pisania, szkicowania czy nawigowania bezpośrednio po ekranie dotykowym. Wacom wprowadził również nowe świeże kolory: „Ludzie mogą wybierać spośród sześciu modnych kolorów: srebrny i szary dla tradycjonalistów, błękitny, jasnozielony, pomarańczowy i bardzo dziewczęcy różowy”.

Dostępność i cena

Stylus duo kosztuje 29.90 euro, a Bamboo Stylus solo 19.90 euro.

źródło: Wacom

KanAutor |2014-09-08T07:33:37+02:008 września 2014 07:33|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Tablety, Targi i konferencje|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.