Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Tablety-Ainol Hero II i Ainol Venus z nowym oprogramowaniem w starej cenie

Ainol Hero II i Ainol Venus z nowym oprogramowaniem w starej cenie

Wczoraj polski dystrybutor marki Ainol – firma Retail Service – udanie zaimplementował nowy firmware do tabletów Ainol Hero II i Ainol Venus. Oprogramowanie z sukcesem zastąpiło swojego niezbyt udanego poprzednika, umożliwiając tabletom oferowanie wydajności, jakiej użytkownik oczekuje od 4-rdzeniowych procesorów – ich osiągi wzrosły ponad 4-krotnie! Już teraz wszystkie czterordzeniowe tablety Ainol wyposażone w nowe oprogramowanie można kupić w Agito.pl od ok. 599 zł.

Ainol Hero II
Ainol Hero II

Tablety Ainol są wyposażone w czterordzeniowy procesor Actions ATM7029, układ graficzny Vivante GC1000+, Androida 4.1 Jelly Bean, 1GB RAM, kamerkę do połączeń wideo oraz USB 3.0. Dzięki aktualizacji oprogramowania urządzenia już nie tylko świetnie wyglądają i oferują bardzo dobry czas pracy akumulatora, ale też dzięki wydajnym podzespołom z nowym firmwarem zapewniają wysokie osiągi, płynne zarządzanie (nawet przy kilkunastu uruchomionych aplikacjach) i sprawne działanie gier komputerowych.

Tablety znacznie poprawiły swoją wydajność i widać to praktycznie na każdym kroku. Od wciśnięcia przycisku wybudzającego sprzęt z uśpienia do pojawienia się ekranu blokady mija dosłownie moment. Włączanie się aplikacji trwa krótko, system nie zawiesza się i działa bardzo sprawnie – podkreśla Patryk Wojtas, manager Agito.pl.

Ainol Venus
Ainol Venus

Pojawienie się tabletów Ainol Hero II i Ainol Venus na polskim rynku w lutym br. było sporym rozczarowaniem – pomimo bardzo wysokiej specyfikacji zamontowanych podzespołów ich wydajność oraz wyniki w popularnych benchmarkach były słabe. Nowy firmware sprawił, że urządzenia poprawiły swoje osiągi i z pewnością zaspokoją potrzeby użytkowników. Polepszenie wydajności widać wyraźnie w testach benchmarku AnTuTu.

źródło: Agito.pl

KanAutor |2013-03-29T13:02:09+02:0029 marca 2013 13:02|Kategorie: Android, Newsy, Sprzęt, Tablety|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.