Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Tablety-Choiix Power Fort 5.5Whrs: system awaryjnego zasilania (video)

Choiix Power Fort 5.5Whrs: system awaryjnego zasilania (video)

Zazwyczaj w sytuacji, w której pilnie potrzebujemy skorzystać z telefonu okazuje się, że bateria naszego telefonu komórkowego jest rozładowana. Równie frustrujące będzie sygnalizowanie przez GPS bliskiego końca działania w momencie wjazdu do nowego miasta. Choiix Power Fort 5.5 Whrs – system awaryjnego zasilania dla urządzeń mobilnych – może zaradzić takim stresującym scenariuszom. Dzięki rozwiązaniu możemy swobodnie korzystać z telefonu komórkowego, GPS-a, czy przenośnych odtwarzaczy multimedialnych zawsze i wszędzie.


Mobilna ładowarka Choiix wyposażona jest w specjalny port, który gwarantuje na wyjściu natężenie prądu o wartości 1 ampera. Dzięki temu możliwe jest niezwykle szybkie ładowanie urządzeń przenośnych. Czas potrzebny na pełne zregenerowanie baterii jest mniej więcej dwa razy krótszy niż w przypadku korzystania z zasilania kablem USB podłączonym komputera.


Na dzisiaj większość smartfonów wyposażona jest w akumulatory o pojemności 1300 mAh. System awaryjnego ładowania Choiix Power Fort 5.5 Whrs korzysta z ogniwa 1500 mAh, co zapewnia bezproblemowe i pełne naładowanie praktycznie każdej baterii podczas jednego cyklu. Pozwala to na wydłużenie czasu pracy PDA/GPS do 6h, a w przypadku przenośnych konsol/smartfonów wartość ta wyniesie już 8h, natomiast dla odtwarzaczy iPod/MP3/MP4 – 48h oraz około 60h dla urządzeń Bluetooth. Z Choiix Power Fort 5.5 Whrs możemy bez obaw skupić się na pracy i nie martwić się poziomem naładowania baterii telefonu lub innych urządzeń przenośnych.

Choiix Power Fort 5.5 Whrs mimo niewielkich gabarytów oferuje czteropoziomowy system zabezpieczeń, który chroni przed uszkodzeniem akumulatory. Są to odpowiednio, zabezpieczenia przeciw przeładowaniu ogniwa, przeciw nadmiernemu rozładowaniu ogniwa, nadprądowe oraz przeciwzwarciowe. Rozwiązanie takie gwarantuje znacznie dłuższą żywotność baterii w urządzeniach ładowanych jak i w samym Power Fort. Ponadto zyskujemy pewność, że podczas ładowania nie spotkają nas żadne niemiłe niespodzianki. Power Fort 5.5 Whrs to wyjątkowo kompaktowe urządzenie, które bez najmniejszych problemów schowamy w kieszeni. Dzięki temu przenośna ładowarka Choiix może nam służyć jako awaryjne źródło zasilania zarówno podczas krótkich wycieczek rowerowych jak i dłuższych podróży.

źródło: Choiix

KanAutor |2011-04-27T07:46:29+02:0027 kwietnia 2011 07:46|Kategorie: Gadżety, Inne, Internet, Newsy, Tablety|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. LesH 27 kwietnia 2011 w 06:55 - Odpowiedz

    Oferowana pojemność 1500 mAh nie jest oniemiająca. Niedawno publikowano tu news o awaryjnym akumulatorku zewnętrznym 3300 mAh. Taka pojemność powinna odczuwalnie przedłużyć czasy pracy oraz gotowości ‚stand by’. Od akumulatora w przenośnej ładowarce zewnętrznej należałoby tym bardziej oczekiwać pojemności minimum 3 Ah a nie 1,5 Ah, powszechnie oferowanej m.in. w ładowalnych ogniwach smartfonów i komunikatorów firmy Nokia. Podsumowując: produkt Choiix Power Fort 5.5Whrs jest potencjalnie przydatny, ale pewnie nie będzie do nabycia za grosze, więc jego parametry techniczne okazują się przeciętne i raczej nie zachęcają do rozglądania się za nim.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.