Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Targi i konferencje, Wydarzenia-D-Link wprowadza nową serię rozwiązań sieciowych 5G O-RAN M2M dla firm i domu na targach MWC 2023

D-Link wprowadza nową serię rozwiązań sieciowych 5G O-RAN M2M dla firm i domu na targach MWC 2023

D-Link, wiodący producent rozwiązań sieciowych, na targach Mobile World Congress 2023, zaprezentował swoją najnowszą serię urządzeń 5G O-RAN M2M . Nowe produkty oferują wyższą wydajność i bezpieczeństwo w dziedzinie łączności, zarówno dla firm, jak i użytkowników domowych.

202302 DLink Press Release  MWC 2023 Showcase2

 

Urządzenia 5G O-RAN M2M pozwalają na bezpośrednie połączenie urządzeń IoT (Internet of Things) z siecią 5G, co umożliwia szybsze i bardziej niezawodne przesyłanie danych. D-Link oferuje również rozwiązania przeznaczone dla przedsiębiorstw, takie jak sieci VPN (Virtual Private Network) i bezprzewodowe punkty dostępu, które zapewniają wysoką jakość łączności dla firm.

D-Link kontynuuje również rozwój swoich rozwiązań sieciowych dla użytkowników domowych, w tym routerów, przełączników i kamer sieciowych, które pozwalają na łatwe zarządzanie siecią domową. Nowe produkty oferują wyższą wydajność i bezpieczeństwo, co zapewnia użytkownikom lepszą ochronę przed zagrożeniami związanymi z siecią.

Nowa seria urządzeń 5G O-RAN M2M od D-Linka to przełomowe rozwiązanie, które umożliwia szybszą i bardziej niezawodną łączność dla firm i użytkowników domowych. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się szybszym i bardziej niezawodnym dostępem do Internetu oraz bardziej zaawansowanymi możliwościami w dziedzinie IoT.

Nowe produkty pozwolą na lepsze zarządzanie siecią oraz szybszy i bardziej niezawodny dostęp do Internetu.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile