Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7-TP-Link EAP225-Outdoor – dostęp do Internetu nie tylko wewnątrz budynków

TP-Link EAP225-Outdoor – dostęp do Internetu nie tylko wewnątrz budynków

Dostęp do stabilnej i szybkiej sieci to w dzisiejszych czasach podstawa, a jednocześnie wyzwanie, któremu muszą sprostać dostawcy Internetu, producenci sprzętu sieciowego oraz administratorzy miejsc takich jak szkoły, kampusy, centra handlowe, hotele, biura. Obecnie użytkownicy sieci coraz częściej zgłaszają potrzebę korzystania z Internetu nie tylko wewnątrz budynków, ale także w najbliższej okolicy:
w kawiarnianym ogródku czy hotelowym patio. TP-Link proponuje gotowe rozwiązanie, oferując punkt dostępowy EAP225-Outdoor. Jest to bezpieczne, łatwe w instalacji i zarządzaniu urządzenie do budowy sieci bezprzewodowej na dużych powierzchniach, które dzięki obudowie z certyfikatem IP65 jest gotowe do pracy nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych. Śnieg, deszcz czy mróz nie stanowią dla niego zagrożenia.

EAP225 Outdoor 2

TP-Link EAP225-Outdoor

EAP225-Outdoor oferuje łączną przepustowość 1200Mb/s w dwóch pasmach – 2,4GHz i 5GHz. Dzięki najnowszej technologii 802.11ac Wave 2 MU-MIMO, punkt dostępowy może komunikować się z wieloma urządzeniami jednocześnie, co sprawia, że idealnie sprawdzi się nawet w sieciach z dużą ilością użytkowników, gwarantując im przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa – urządzenie umożliwia stworzenie sieci dla gości z logowaniem przez stronę powitalną, vouchery lub jednorazowe hasła dostępu.

Dodatkowo funkcja Band Steering automatycznie wybiera optymalne pasmo transmisji w przypadku urządzeń dwuzakresowych, aby umożliwić szybsze połączenia. Mocny i stabilny sygnał zapewniają dwie anteny dookólne.

Obsługa standardu PoE 802.3af oraz pasywnego PoE z dołączonym do zestawu injectorem, umożliwia podłączenie oraz zasilenie urządzenia za pomocą jednego kabla sieciowego – model wyposażono
w gigabitowy port Ethernet. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia instalację i obniża jej koszty.

Darmowe oprogramowanie TP-Link Omada Controller umożliwia centralne zarządzenie siecią bezprzewodową złożoną z setek urządzeń z dowolnego komputera.

EAP225-Outdoor można łatwo zamontować na ścianie lub słupach przy pomocy dołączonego zestawu montażowego.

Specyfikacja techniczna urządzenia jest dostępna na stronie TP-Link.

EAP225-Outdoor jest dostępny w sprzedaży i objęty zostały 5-letnią gwarancją.

źródło: TP-Link toAutor |2018-06-13T19:20:54+02:0013 czerwca 2018 19:17|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.