Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy-8 powodów dla których Z-wave jest numerem 1

8 powodów dla których Z-wave jest numerem 1

Technologia smart home w ostatnim czasie zyskała na popularności. Powstaje coraz więcej urządzeń dających domownikom kontrolę nad tym, co dzieje się pod ich nieobecność. Zestaw Smart IOT od Airlive stał się jeszcze bardziej trendy dzięki wykorzystaniu Z-Wave.Poznaj 8 powodów, dla których właśnie ta technologia jest liderem na rynku.


1. Z-Wave jest ŁATWY w instalacji i nie wymaga zmiany obecnego okablowania elektrycznego.

2. Z-Wave jest NIEDROGIE. Możesz rozpocząć od minimalnej inwestycji i z łatwością dodawać kolejne inteligentne urządzenia.

3. Z-Wave jest NIEZAWODNE. Istnieje na rynku już ponad 10 lat. W tym czasie udowodniło, że jest najlepszym dostępnym rozwiązaniem automatyki domowej.

4. Z-Wave jest BEZPIECZNE. Używa tego samego szyfrowania, co bankowość internetowa, czyniąc je bezpiecznym wyborem dla systemu Smart Home.

5. Z-Wave jest ZAUFANE. Największe marki na rynku używają Z-Wave w swoich inteligentnych produktach.

6. Z-Wave jest DOŚWIADCZONE. Istnieje już ponad 50 milionów produktów w Smart Homes na całym świecie.

7. Z-Wave jest LIDEREM SMART HOME. 9 na 10 najpopularniejszych firm z sektoru bezpieczeństwa używają Z-Wave.

8. Z-wave ZAPEWNIA WYBÓR. Z ponad 1700 produktami inteligentnej automatyki na rynku, urządzenia Z-Wave oferują wiele możliwości zaspokojenia potrzeb użytkownika – stylistycznych, cenowych, kolorystycznych, związanych z funkcjonalnością itp.


Najnowszy Smart IOT od Airlive został wyprodukowany z użyciem technologii Z-wave. Używając produktów z zestawu możesz sprawić, by Twoje życie stało się bardziej bezpieczne, komfortowe i nowoczesne.

Autor: AirliveAutor |2018-01-11T16:58:23+02:0011 stycznia 2018 16:58|Kategorie: Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.