Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy-Netgear Nighthawk R6800 – WiFi w każdym zakątku domu

Netgear Nighthawk R6800 – WiFi w każdym zakątku domu

Domy mają różną wielkość oraz kształt, niemniej router Nighthawk R6800, dzięki antenom dużej mocy, zapewnia zasięg sieci WiFi w każdym ich zakątku. Zaprojektowany z myślą o graczach, strumieniowym przesyłaniu danych oraz obsłudze urządzeń mobilnych router ten zapewnia nie tylko dużą prędkość sieci, lecz także mniejsze opóźnienia oraz niewielką konieczność buforowania danych.


Nighthawk R6800 zapewnia szybie połączenie WiFi — do 600+1300 Mb/s. Prędkość w połączeniu z technologiami WiFi pozwala nie tylko uniknąć zakłóceń, lecz sprawia także, iż router ten zapewnia niezawodną łączność z takimi urządzeniami, jak smarfony czy tablety.

W przeciwieństwie do typowych routerów WiFi, które przesyłają sygnały we wszystkich kierunkach, router R6800 (dzięki funkcji kształtowania wiązki Beamforming+) umożliwia nie tylko zredukowanie zakłóceń i bardziej niezawodne działanie sieci WiFi, lecz zwiększa także prędkość połączenia z urządzeniami mobilnymi nawet o 100 proc. Z kolei superszybki port USB 3.0 zapewnia prędkość nawet dziesięciokrotnie większą od USB 2.0.

Urządzenie zostało także wyposażone w zaawansowaną funkcję Quality of Service (QoS). Funkcja ta zarządza ruchem sieciowym, gwarantując efektywność przesyłania danych.

Router Nighthawk R6800 jest nie tylko rozwiązaniem dla miłośników gier z obsługą wirtualnej rzeczywistości, lecz także dla osób ceniących multimedia w jakości HD. Zapewnia on bowiem streaming filmów w rozdzielczości HD bez buforowania, co pozwala jego użytkownikom poczuć się jak w kinie.

Na R6800 można liczyć nawet wtedy, gdy użytkownik jest poza domem. Dzięki aplikacji NETGEAR genie możliwe jest nie tylko sterowanie, lecz także i zarządzanie oraz monitorowanie sieci domowej w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca.

Cena urządzenia to 799 złotych brutto.

źródło: Netgear

KanAutor |2017-05-04T06:58:38+02:004 maja 2017 06:58|Kategorie: Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. hempe 25 maja 2017 w 12:04 - Odpowiedz

    Ale ogólnie ta seria routerów wypadła im niesamowicie pozytywnie. Mam na myśli przede wszystkim osiągi, parametry, zasięg, niezawodność. U nas zazwyczaj jest tak, że router instalujemy, uruchamiamy, a wyłączany jest dopiero wtedy, kiedy całkowicie padnie. Może po roku, może po dwóch, a może po kilku.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.