Jesteś tutaj:-, Internet stacjonarny, Newsy, Rozrywka, Rynek, Sprzęt sieciowy, Telewizja-UPC Polska chwali się 100 tys. klientów usługi Horizon

UPC Polska chwali się 100 tys. klientów usługi Horizon

UPC Polska sprzedało ponad 100 000 usług Horizon. Ten wynik został osiągnięty po blisko roku od wprowadzenia dekodera na polski rynek. W ramach dalszego rozwoju usługi UPC udostępnienia na dekoderze kolejne aplikacje, w tym Foody TV, Al Jazeera i Sudoku.

UPC Polska promuje usługi mobilne MyPrime i Horizon

Wprowadzenie w styczniu 2015 r. na polski rynek nowoczesnego dekodera Horizon było kolejnym krokiem rozwoju usług cyfrowych UPC i realizacji strategii orientacji na potrzeby klienta oraz podnoszenie jakości oferty.

Platforma Horizon, która wyznacza trendy w korzystaniu z telewizji i innych usług cyfrowych, pozwala dzięki jednemu urządzeniu na korzystanie z trzech usług UPC (telewizji, internetu i telefonu), nagrywanie nawet czterech programów równocześnie (w zależności od wybranej przez klienta opcji), automatyczne nagrywanie kolejnych odcinków seriali, zatrzymanie oglądanego programu na żywo i wznowienie oglądania w dowolnym momencie, a także personalizację – na podstawie programów oglądanych przez użytkownika Horizon sugeruje treści, dobierając i stale aktualizując ofertę telewizyjną, odpowiadającą preferencjom użytkownika, co oznacza natychmiastowy dostęp do ulubionych gatunków filmowych, propozycji sportowych czy seriali.

Nowe aplikacje na dekoderze Horizon

Do bogatego wyboru aplikacji na dekoderze Horizon UPC Polska dodaje kolejne: Green TV w z materiałami wideo o tematyce środowiska i ochrony przyrody, Foody TV – serwis wideo o tematyce gotowania, popularną grę Sudoku, Rotten Tomatoes – serwis filmowy, aplikację prezentującą wideo z kanału UPC na YouTube, a także Al Jazeera – aplikację informacyjną w języku angielskim, która wzbogaca istniejącą już ofertę, w ramach której dostępne są m.in. aplikacje CNN i Euronews.

Swoboda i mobilność

Projektując Horizon, UPC pamiętało o zmieniających się sposobach korzystania z cyfrowych usług. Coraz więcej klientów pragnie swobody, w tym mobilności – Horizon umożliwia zatem oglądanie ulubionych programów nie tylko na telewizorze, ale dzięki aplikacji mobilnej Horizon Go również na trzech urządzeniach jednocześnie, w tym na urządzeniach mobilnych. Każdy z domowników może więc w tym samym czasie oglądać coś innego.

UPC Polska rozwija usługę Horizon Go i podnosi jakość kanałów (wideo)

Z myślą o klientach, UPC Polska stale rozwija tę aplikację – w listopadzie Horizon Go został wzbogacony o kilkanaście kolejnych kanałów i obecnie oferuje ich już 110, w tym 42 w jakości HD, czyli najwięcej z tego typu aplikacji na rynku. Można je oglądać w domu i poza nim. aplikacja oferuje także funkcję zdalnego nagrywania, dostęp do programu telewizyjnego oraz wyszukiwarki filmów i seriali.

Bogactwo treści na żądanie

Swoboda korzystania z usług to także możliwość wyboru treści, które klienci chcą oglądać. Te potrzeby spełnia dostęp do bogatych treści na żądanie, w tym do MyPrime, biblioteki najlepszych filmów i seriali. Klienci platformy Horizon mogą korzystać z tych treści w ramach abonamentu bez dodatkowych opłat. Z myślą o użytkownikach liczba pozycji została w ciągu roku dwukrotnie zwiększona i obecnie oferuje ponad 2000 filmów, odcinków seriali i programów. Dzięki dostępowi do tej usługi klient sam decyduje, co i kiedy oglądać, bez limitu i bez przerw na reklamę, a wszystkie tytuły są na wyciągnięcie pilota. Platforma Horizon stale się rozwija.. Udostępniono też wersję dekodera dla klientów chcących korzystać z jeszcze większej prędkości internetu – do 250 mb/s.

źródło: UPC Polska

Kan

Autor |2015-12-17T16:10:40+01:0017 grudnia 2015 16:10|Kategorie: Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Rozrywka, Rynek, Sprzęt sieciowy, Telewizja|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. jpd 17 grudnia 2015 w 16:25 - Odpowiedz

    Dobrze, że nie cweli się. Powinno być chwali, a nie cwali.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile