Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Sprzęt sieciowy-Kieszonkowa bramka projekcyjna 802.11n marki Planet

Kieszonkowa bramka projekcyjna 802.11n marki Planet

Planet WPG-130N to bezprzewodowa bramka projekcyjna zgodna z technologią IEEE 802.11n. Urządzenie zostało wyposażone w wyjście wideo VGA, a niewielkie wymiary i waga pozwalają na łatwe przenoszenie go w kieszeni.


Dzięki sprzętowemu dekodowaniu WPG-130N może przesyłać wideo w rozdzielczościach HD oraz wysokiej jakości dźwięk pobierając dane z wykorzystaniem bezprzewodowych połączeń LAN. Bramka pozwala na łatwe wyświetlanie prezentacji, obrazów i filmów po podłączeniu projektora czy telewizora LCD bez potrzeby łączenia kablem z siecią.

Urządzenie pozwala na bezpośrednie pobranie oprogramowania do obsługi prezentacji z bramki na komputer poprzez graficzny interfejs użytkownika. Oprogramowanie można również instalować poprzez utworzony token USB. Oprogramowanie te pozwala na łatwy i wygodny dostęp i uruchomienie prezentacji. Wystarczy podłączyć komputer połączeniem bezprzewodowym do bramki.


Dzięki funkcji podziału ekranu 4-do-1, WPG-130N pozwala na prezentację materiałów z czterech komputerów PC / Laptopów jednocześnie. Pozwala to na łatwe porównywanie danych z różnych źródeł na jednym ekranie. PLANET WPG-130N została zaprojektowana jako bramka kieszonkowa i waży tylko 52 gramy. Kompaktowa obudowa jest szczególnie przydatna w sytuacjach, gdy projektor znajduje się w trudno dostępnych miejscach – wystarczy wpiąć bramkę w port VGA. Co więcej, WPG-130N obsługuje zasilanie PoVGA (Power over VGA), tak że może być zasilana bezpośrednio z portu VGA kompatybilnych projektorów.

Po włączeniu trybu klienta sieci bezprzewodowej WPG-130N może łączyć się z istniejącymi punktami dostępowymi poprzez sieć Wi-Fi. Ta funkcja pozwala na łatwe łączenie się z siecią w dowolnym miejscu w firmie. Uczestnicy prezentacji mogą również korzystać z połączenia internetowego i przeglądać zasoby sieci Intranet, nawet podczas trwającej prezentacji.

Cena sugerowana: ok. 400 zł. Gwarancja: 2 lata

źródło: Planet

Kan

Autor |2012-03-28T08:42:12+02:0028 marca 2012 08:42|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile