Jesteś tutaj:-, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sony, Sprzęt-Sony rozpoczyna współpracę z zespołem Fnatic przy opracowywaniu sprzętu gamingowego INZONE™

Sony rozpoczyna współpracę z zespołem Fnatic przy opracowywaniu sprzętu gamingowego INZONE™

Wspólne tworzenie warunków do grania na profesjonalnym poziomie.

Sony Corporation („Sony”) podpisało wieloletnią umowę o globalnej współpracy z zawodową drużyną e-sportową Fnatic Ltd („Fnatic”) z Londynu. Umowa ta przewiduje między innymi wspólne opracowywanie sprzętu gamingowego firmy Sony z rodziny INZONE™.

Zespoły ds. rozwoju produktów firmy Sony będą wymieniać z zawodnikami Fnatic opinie dotyczące koncepcji produktu, działania, parametrów i technologii. Na początku członkowie zespołu Fnatic zajmą się rygorystycznym testowaniem nowo opracowywanego sprzętu z linii INZONE, a ich profesjonalne uwagi i spostrzeżenia umożliwią firmie Sony doskonalenie tych urządzeń. Sony stworzy rewolucyjne produkty gamingowe, które pozwolą odnosić zwycięstwa w grach wymagających ostrej rywalizacji. Nowe modele będą owocem wieloletniego doświadczenia firmy Sony w dziedzinie obrazu i dźwięku o wysokiej jakości oraz niezrównanych kompetencji i zdolności zawodowych graczy z ekipy Fnatic.

Oprócz tego Sony i Fnatic będą wspólnie produkować i publikować materiały online dla społeczności miłośników gier. Dostarczą one niepowtarzalnych wrażeń wielu graczom, w tym fanom i kibicom Fnatic.

Utworzony w 2004 roku zespół Fnatic prowadził wiele zawodowych drużyn e-sportowych w Londynie, Berlinie i Tokio, odnosząc liczne zwycięstwa w zawodach międzynarodowych.

Wspólnym celem Sony i Fnatic jest inspirowanie graczy do pełnego wykorzystywania własnego potencjału i stwarzanie im ku temu odpowiednich warunków.

 

— Ogromnie cieszymy się, że marka INZONE dołącza do rodziny Fnatic, stając się długoterminowym partnerem naszej organizacji — mówi Sam Mathews, dyrektor generalny Fnatic. — Wstępne rozmowy wyraźnie pokazały, jak bardzo nasze marki pasują do siebie. Firma Sony jest czołowym innowatorem w dziedzinie technologii, a my mamy ponad 18-letnie tradycje jako światowy lider w turniejach e-sportowych i grach. Chcemy wspólnie rozpalać emocje w widzach i z pomocą naszych światowej klasy zawodników pokonywać ograniczenia w rozwoju produktów. Zamierzamy także wykorzystać naszą bazę ponad 30 milionów fanów do wzmacniania marki INZONE na całym świecie.

— Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z zespołem Fnatic, światowym liderem na arenie e-sportu. Wspólnie będziemy pracować nad zapewnianiem e-sportowcom i wszystkim miłośnikom gier nowych, pionierskich możliwości grania — mówi Hiroshi Nakamura, dyrektor działu Personal Entertainment w Sony Corporation. — Połączenie najnowocześniejszej technologii audiowizualnej Sony z niezrównanym doświadczeniem zespołu Fnatic umożliwia nam wspólną realizację wielu inicjatyw, takich jak współtworzenie sprzętu gamingowego i treści, które nadadzą graniu zupełnie nowy wymiar. Firma Sony obrała kierunek „zbliżania się do ludzi”, w tym także do społeczności graczy. Mamy gorącą nadzieję, że dzięki tej współpracy i naszej przynależności do rodziny Fnatic społeczność graczy zyska dodatkową energię i wsparcie.

 

FNCxSony Still 03 wresized w964

 

Autor |2023-06-06T12:02:49+02:006 czerwca 2023 14:00|Kategorie: Gry, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sony, Sprzęt|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile