Jesteś tutaj:-, Gry, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sony, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-Sony wprowadza na rynek monitor gamingowy INZONE™ M3

Sony wprowadza na rynek monitor gamingowy INZONE™ M3

  • Monitor M3 należy do nowej linii produktów gamingowych firmy Sony, ułatwiających odnoszenie zwycięstw
  • Firma Sony poinformowała o rozpoczęciu dostaw do Polski monitora gamingowego INZONE™ M3
  • Monitory i słuchawki z nowej linii wykorzystują doświadczenie firmy Sony, będącej pionierem w dziedzinie technologii audiowizualnej. Stworzone z myślą o wyjątkowej wydajności produkty sygnowane nową marką pozwalają skupić się wyłącznie na przebiegu gry i uwieńczyć ją zwycięstwem.

 

Wyjątkowa płynność i wyrazistość akcji

Nowy monitor gamingowy INZONE M3 z technologią HDR ma rozdzielczość Full HD. Jego wysoka częstotliwość odświeżania (240 Hz), czas przejścia GtG (Gray to Gray) 1 ms i obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR) pozwalają graczom dokładnie śledzić działania rywali w strzelankach. Dzięki wyświetlaniu ponad 99% barw z przestrzeni sRGB gra jest pełna bogatych, żywych kolorów. Dodatkowe odcienie i barwy nadają scenom niezwykły realizm, a sama gra staje się bardziej dramatyczna i wciągająca.

 

Zaprojektowane z myślą o indywidualnych stylach gry

Specjalna trójnożna podstawa o małej głębokości zapewnia maksimum wygody w czasie gry, a zarazem pozostawia więcej miejsca na urządzenia peryferyjne. Ponieważ sam monitor nie zajmuje dużej powierzchni, użytkownicy z łatwością umieszczą nachyloną klawiaturę i dużą podkładkę pod mysz gamingową obok lub pod spodem. Mogą również wyregulować wysokość i nachylenie oraz ukryć przewody w celu utrzymania porządku na blacie.

 

Narzędzia ułatwiające grę

Automatyczny przełącznik KVM (automatyczny przełącznik koncentratora USB) umożliwia obsługę dwóch komputerów przy użyciu tej samej klawiatury, myszy i słuchawek podłączonych do monitora. Po wybraniu trybu obrazu „Gra FPS” jasność i kontrast są optymalizowane tak, by poprawić widoczność przeciwników. Funkcja korektora czerni pozwala natomiast wydobyć detale ginące w cieniach.

 

Idealny do PlayStation®5

Monitor INZONE M3 jest wyposażony w funkcję automatycznego odwzorowywania odcieni HDR, wprowadzoną z myślą o lepszej współpracy z konsolą PlayStation®5. Funkcja ta umożliwia automatyczne rozpoznanie monitora podczas początkowej konfiguracji i optymalizację ustawień HDR. Oprócz tego monitor automatycznie przełącza się w tryb Kino podczas oglądania filmów z PlayStation®5, a w tryb Gra podczas gry.

 

Program INZONE Hub: dostosowywanie gry do własnych upodobań

Do sterowania monitorami i słuchawkami INZONE służy opracowany przez Sony, przeznaczony na komputery PC program INZONE Hub. Umożliwia on dostosowywanie różnych parametrów i funkcji, w tym ustawień obrazu i dźwięku, do indywidualnych upodobań.

 

27-calowy monitor gamingowy Full HD / 240 Hz INZONE M3 — najważniejsze dane techniczne:

  • Odświeżanie obrazu z częstotliwością do 240 Hz, matryca IPS z czasem reakcji GtG (Gray to Gray) 1 ms i obsługa technologii zmiennej częstotliwości odświeżania: NVIDIA® G-SYNC® Compatible[2] oraz VRR zdefiniowanej w standardzie HDMI 2.1.
  • Certyfikat DisplayHDR™ 400[3], pokrycie 99% przestrzeni barw sRGB i wyświetlanie 1,07 miliarda barw zapewniające bogatą, żywą kolorystykę gry.

 

Więcej informacji o sprzęcie gamingowym INZONE można znaleźć pod adresem: sony.pl/electronics/sprzet-gamingowy-inzone

 Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.